Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Shark
Zaslal: so březen 18, 2006 16:08 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Kain napsal:
elrian napsal:
Další otázka se týka hodnot vlastností u hevrenů. Rozmezí jejich síly je 5-14, což neodpovída pravidlovým rozmezím. Mělo to být 5-15, nebo prostě při padntí jedenácti a dvanácti se to počítá stejně? Toto platí i pro údaje psané například u orka.

Me to pripada jako bug co se tahne uz od puvodniho HM (mam dotisk z roku 2001 a tam je to taky takhle). Nebo je to zamerne 1k10+4 (podobne ork)
Dal sem si tam 5-15 Wink


Žádný bug to není - hodnota se skutečně určí jako 1k10 + 4. Tento mechanismus je zcela jasně popsán i v pravidlech - DrD 1.6 D, PPZ, s. 21.


Naposledy upravil Shark dne ne březen 19, 2006 9:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elrian
Zaslal: so březen 18, 2006 19:30 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Děkuji za odpověď, bohužel pravidla edice D nevlastním, proto jsem s tím měl problémy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: so březen 18, 2006 20:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Děkuji za odpověď, bohužel pravidla edice D nevlastním, proto jsem s tím měl problémy.


To ovšem není záležitost až edice D verze 1.6, tento prvek se objevuje, co je mi známo, už u verze 1.2 jako jeden ze základních mechanismů. Chce to jen pozorně číst. Very Happy

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: ne březen 19, 2006 8:12 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Zajímalo by mě, proč skřetům tak záleží na Hradu v Labyrintu. Vojenské nájezdy z něj vést nejdou, protože je izolovaný ze všech stran (Z Sintar a Storabové, V skřítci, S pustina a J Taros). Jako ústředí KNS se víc hodí nějaké místo v Albireu. Tak proč se tam pořád tak křečovitě drží Question

Druhá otázka je kde přesně se nachází na mapě Tary Canthie Question Vím, že na jihu Zelanů, ale rád bych to upřesníl. Orientační body - 2 výběžky Zelanů a úval mezi nimi, velký zákrut Královské řeky.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: ne březen 19, 2006 8:42 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Shark napsal:
elrian napsal:
Děkuji za odpověď, bohužel pravidla edice D nevlastním, proto jsem s tím měl problémy.


To ovšem není záležitost až edice D verze 1.6, tento prvek se objevuje, co je mi známo, už u verze 1.2 jako jeden ze základních mechanismů. Chce to jen pozorně číst. Very Happy

Ja mam takovy pocit, ze je to skutecne zalezitost velmi stara, ovsem neni popsana u tvorby postavy. Tam se daji vsechny hodnoty resit hodem k6 (2k6, 3k6). Mozna proto si to elrian neuvedomil Wink

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne březen 19, 2006 12:48 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerin napsal:
Zajímalo by mě, proč skřetům tak záleží na Hradu v Labyrintu. Vojenské nájezdy z něj vést nejdou, protože je izolovaný ze všech stran (Z Sintar a Storabové, V skřítci, S pustina a J Taros). Jako ústředí KNS se víc hodí nějaké místo v Albireu. Tak proč se tam pořád tak křečovitě drží :?:

Druhá otázka je kde přesně se nachází na mapě Tary Canthie :?: Vím, že na jihu Zelanů, ale rád bych to upřesníl. Orientační body - 2 výběžky Zelanů a úval mezi nimi, velký zákrut Královské řeky.


ad1) duvodu je nekolik. jednak je to opravdu takrka nedobytne misto, kde i s malou posadkou se da dlouho vydrzet, druhak je to jedina kharova pevnost pobliz novych vychodni dalavy a jako takova ma spise moralni vyznam, kdy je jako zvednuty prst, ktery kolonistum ukazuje "bacha jsme jeste tady, musite s nami pocitat." Navic je to taky takzvana osina v pr*eli, proste nepratelska silna pevnost tam, kde by ji almendorane nejradeji vubec nemeli, aby mohli volneji dychat. a take ma labyrint vyzbam symbolicky, jeho udrzeni stalo v dobe velkeho zemetrasu znacne usili a to ze si ho khar drzi je z casti otazka prestize.
treba se povede storabum odtamad skrety dostat. viz Cas temna

ad2) viz obrazek na http://cenis.wz.cz/Canthia.jpg

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Valek
Zaslal: st březen 22, 2006 15:23 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
Sadaam napsal:
Toš o tom drakovi v džungli nevim, kde je?
Trigerog je hrdina... a jinak Ugrien už je kaput (resp. bude)


Ale Drak je to taky. Jinak taky diky za umisteni Canthie, rozsirim potavickam obzory Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerin
Zaslal: st březen 22, 2006 18:59 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Dík za názornou odpověď. Ta mapka byla zajímavá...

Je mi to už blbí, ale nevydržím se nezeptat. Uběhl další měsíc, vím, že scházející aplikace k ČT jsou už hotové. Jak to vypadá s dalším vývojem ZZS a aplikací k němu? Když teď vyšla v DD ukázka, mohla by příště vyjít i upoutávka... Razz

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt březen 23, 2006 16:04 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Cenisovi: Děkuju, jsem rád, že to neobtěžuje. Very Happy
A mail dneska pošlu.


Naposledy upravil Lamius dne čt březen 23, 2006 17:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt březen 23, 2006 16:04 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Omlouvám se, nějak jsem to špatně odeslal. Embarassed
Samozřejmě ten začátek měl být citace.
Ale jak jsem to tady pročetl, tak mám pocit, že Asterion je draků plný. Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt březen 23, 2006 17:43 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Cenisovi: tak jsem se snažil poslat dopisy a nešlo to. Rolling Eyes
Funguje ta adresa?

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: čt březen 23, 2006 18:01 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Dají se někde sehnat aspoň aplikace pravidel k modulu Nemrtví a světlonoši, když už není v prodeji? S těmi draky ještě jedno. Je někde popsáno jakou barvu má drak toho a toho boha, například, že Lamiusův je žlutý a tak?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: čt březen 23, 2006 18:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Dají se někde sehnat aspoň aplikace pravidel k modulu Nemrtví a světlonoši, když už není v prodeji? S těmi draky ještě jedno. Je někde popsáno jakou barvu má drak toho a toho boha, například, že Lamiusův je žlutý a tak?


1. Měla by být na CD k Času temna, případně potom i na webu. Záleží to však na domluvě s Altarem.
2. V původním hlavním modulu je pojednání o hrdinech a následně o dracích, kde je uvedeno, jaká barva odpovídá jaké vlastnosti, jíž si daný bůh cení.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: pá březen 24, 2006 9:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Lamius napsal:
Cenisovi: tak jsem se snažil poslat dopisy a nešlo to. :roll:
Funguje ta adresa?


jake dopisy? soukroma posta tady na auditku myslim nefunguje, ale moje adresa cenis@asterionrpg.cz funguje urcite

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: pá březen 24, 2006 15:26 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Cenis: Děkuji za mapku...i mě velmi pomohla.
elrian: Pokud to jinak nepůjde...tak ti to kdyžtak nascanuju....taky jsem měl problém sehnat NS, takže chápu tvůj problém.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 34 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.