Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Cenis
Zaslal: pá leden 25, 2008 20:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Je pravdou, že příští týden vyjde Rukoveť?
A kdy se plánuje nová kniha?


neni :-( rukovet na Pragoconu nebude, Altar resi vlastni zalezitosti a vydani bylo proto odsunuto zhruba na brezen
pokud novou knihou myslis modul, pak je to zatim ve hvezdach, nejsrive se autori musime dohodnout :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerik
Zaslal: pá leden 25, 2008 21:09 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
myslel jsem knihu od Strak na vrbě. Rukoveť mě mrzí Crying or Very sad

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá leden 25, 2008 22:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
myslel jsem knihu od Strak na vrbě. Rukoveť mě mrzí :cry:


to se zatim nevi, ve stadiu rozpracovani jsou tri veci (mesto prizraku, Cesty snu a roman o Hrobnicich), co z toho nakonec vyjde vedi jen bohove :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dugatan
Zaslal: st únor 13, 2008 18:03 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Chtěl bych se zeptat, jak vypadá zbraň basra, která byla v knížce Kaat? A co bude s obyvateli Jasného svitu až provincii Lao ovladne Zin Zar?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: pá únor 15, 2008 12:46 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Dugatan napsal:
Chtěl bych se zeptat, jak vypadá zbraň basra, která byla v knížce Kaat? A co bude s obyvateli Jasného svitu až provincii Lao ovladne Zin Zar?


Basra vypadá trochu jako arabská šavle, ale je větší a mohutnější. Je to vlastně obouruční meč, s otvory pro dlaně v rukojeti. Ke konci se zakřivuje a rozšiřuje.
Jasný svit zůstane, jen většina lidských obyvatel odejde (ne všichni, několika z nich bude nově vzniklá situace vyhovovat a začnou se Zin Zarovými příznivci spolupracovat, jiní se pokusí přežít i pod jeho nadvládou) do Tarosu a jeho okolí. V městečku se usadí Zin Zarův ,,kněz", který začne ovládat místní skřítky. Vznikne i skrytý odboj, podporovaný ze sousedních provincií a Horského císařství. Jasný svit bude jedním z center tajného odboje.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: pá únor 15, 2008 15:19 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Co je Zin Zarův kněz? A jaké má principy na drd+. A jaké principy má bůn Nuklataul?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: pá únor 15, 2008 17:32 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
A nějakej obrázek stále si to nějak nedokážu představit a asi jsem blbě hledal na netu, všude za tim viděj jen nějaký město nebo co Laughing

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordLonger
Zaslal: pá únor 15, 2008 18:15 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Právě se mi dostala do rukou kniha Zrození modrého měsíce a je skvela.Narazil sem tam však na Nové Rime,předpokládám že je to nějaké město nebo větší vesnice,ale nikde sem nic nenašel,nebo jsem špatně hledal.Co to teda je?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: pá únor 15, 2008 19:06 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
LordLonger napsal:
Právě se mi dostala do rukou kniha Zrození modrého měsíce a je skvela.Narazil sem tam však na Nové Rime,předpokládám že je to nějaké město nebo větší vesnice,ale nikde sem nic nenašel,nebo jsem špatně hledal.Co to teda je?


je to mestecko vznikle na ceste z Koru do Stare Stoly v poslednich letech. Vice o nem se doctes v Case Temna

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PjVorisek
Zaslal: so únor 16, 2008 12:20 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
Zdavím
Chtěl bych se zeptat tvůrců Asterionu
1) mohl bych přidat do Asterionu Hmyzáky viz. DRD 1/98
2) mohl bych do Umrlčího království přidat novou frakci Darkeři ( Nový darkeři DRD 1/99
-----------
Prolézal jsem staré drd a hledal inspiraci a tohle mě zaujalo, nicméně nevím jak se to bude slučovat s pravidli Asterionu. Vím, že každý PJ má trochu svůj Asterion a je to tak dobře, zas ale na druhou stranu by se neměla nabourávat základní politika a koncepce tvůrců. Napřklad družina zabije Drika, najde Taranisův meč a podobné zvěrstva.
Když už jsem u toho tak mě napadá prosba o přidělání kroniky o nějaký rok dopředu, abych se mohl trochu řídit tím, že budu vědět co a jak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so únor 16, 2008 13:02 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
PjVorisek napsal:
Zdavím
Chtěl bych se zeptat tvůrců Asterionu
1) mohl bych přidat do Asterionu Hmyzáky viz. DRD 1/98
2) mohl bych do Umrlčího království přidat novou frakci Darkeři ( Nový darkeři DRD 1/99
-----------
Prolézal jsem staré drd a hledal inspiraci a tohle mě zaujalo, nicméně nevím jak se to bude slučovat s pravidli Asterionu. Vím, že každý PJ má trochu svůj Asterion a je to tak dobře, zas ale na druhou stranu by se neměla nabourávat základní politika a koncepce tvůrců. Napřklad družina zabije Drika, najde Taranisův meč a podobné zvěrstva.
Když už jsem u toho tak mě napadá prosba o přidělání kroniky o nějaký rok dopředu, abych se mohl trochu řídit tím, že budu vědět co a jak.

no jak si sám řekl, můžeš tam dát v podstatě cokoli, ale je otázka, zda to ještě bude asterion;) já třeba znám pj, který nenechal arvedany nikdy zcela padnout a vybudoval jim obří říši na jihu tary:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PjVorisek
Zaslal: so únor 16, 2008 16:04 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
Já zas nechnechám padnout Minkor za žádných okolností a naopak se rozšíří o mimo jiné podzemní národy další. Ale to je asi jediná věc co upravim. .... Jih Tary - tam jsou obříci oficiál ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so únor 16, 2008 16:20 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
PjVorisek napsal:
Já zas nechnechám padnout Minkor za žádných okolností a naopak se rozšíří o mimo jiné podzemní národy další. Ale to je asi jediná věc co upravim. .... Jih Tary - tam jsou obříci oficiál ne?

obří ve smyslu velkáWink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PjVorisek
Zaslal: so únor 16, 2008 16:34 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
aha - no a neodjeli ty co zůstali někam fuč za moře? Mam za to že nějakej
živel námořník prodal všechno co měl a vydal se je za moře hledat. Very Happy myslim že to bylo někde v kronice
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: so únor 16, 2008 18:51 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
PjVorisek napsal:
Zdavím
Chtěl bych se zeptat tvůrců Asterionu
1) mohl bych přidat do Asterionu Hmyzáky viz. DRD 1/98
2) mohl bych do Umrlčího království přidat novou frakci Darkeři ( Nový darkeři DRD 1/99
-----------
Prolézal jsem staré drd a hledal inspiraci a tohle mě zaujalo, nicméně nevím jak se to bude slučovat s pravidli Asterionu. Vím, že každý PJ má trochu svůj Asterion a je to tak dobře, zas ale na druhou stranu by se neměla nabourávat základní politika a koncepce tvůrců. Napřklad družina zabije Drika, najde Taranisův meč a podobné zvěrstva.
Když už jsem u toho tak mě napadá prosba o přidělání kroniky o nějaký rok dopředu, abych se mohl trochu řídit tím, že budu vědět co a jak.

Co potom říkáš na dobrodružství Skřítčí srdce? Laughing To by se dalo považovat za jedno z tebou jmenovaných "zvěrstev".
Podle mě hodně záleží na tom, jak by se k tomu družina dostala.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 70 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.