Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 19:00 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Nemyslel jsem tento konkrétní případ, ale všeobecné přivolávání MB. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: út říjen 24, 2006 14:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Já jsem to pochopil tak, že p. elfové jich přivolávali hafo a matka pouště byla jen taková ta třešnička na dortu. Například kolem toho jejich města je jich docela dost.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bohdan
Zaslal: út říjen 24, 2006 22:29 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Budu mít tak od narození radost a pak se přede mnou tak otevře malá stínová branka a vyplazí se paladin na 1.
A když ho vyvolám tak mě klepne palcátem přes prsty protože už jsem ze třetiny skřet. (Je to smutný ale je to tak ach kdo ten řád světa vymysel)
Možá to funguje jako taková vyzba Přírodní úroveň tu není pro nás ale pro MB a my jsme jen takovej lístek vstupenky pro ty zlý se rozdávaj často a hojně a pro ty hodný málo. MB z toho maj radost protože když jim ubudou ty zlý tak to pro ně zanmená že se s nima nebudou muset prát a zlý jsou zase rádi že josu pryč od těch hodnejc a ještě můžou šířitsvý myšlenky Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st říjen 25, 2006 23:26 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Vím že je to trapná otázka... ale jak to je s počty můžů ve zbrani v jednom dragu? Vím že jich tam je 600... těm velí teda generál... ale vrtá mi hlavou rozložení. Pomůžete mi? Nevím totiž, jestli se kapitáni a seržanti počítají do síly které generál velí Laughing Opravde mě kdykoliv něco plácnu špatně.
seržant velí oddílu... ten se skládá z pěti mužů, takže kapitán velí 10 seržantům a 50 řadovým vojákům
tudíž generál bude velet 472 řadovým vojákům, 118 sežantům a 10 kapitánům? Shocked Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cenis
Zaslal: čt říjen 26, 2006 0:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
unnamed napsal:
Vím že je to trapná otázka... ale jak to je s počty můžů ve zbrani v jednom dragu? Vím že jich tam je 600... těm velí teda generál... ale vrtá mi hlavou rozložení. Pomůžete mi? Nevím totiž, jestli se kapitáni a seržanti počítají do síly které generál velí :lol: Opravde mě kdykoliv něco plácnu špatně.
seržant velí oddílu... ten se skládá z pěti mužů, takže kapitán velí 10 seržantům a 50 řadovým vojákům
tudíž generál bude velet 472 řadovým vojákům, 118 sežantům a 10 kapitánům? :shock: :lol:


ano, je to tak :o) ale jak uz jsem ti psal minule, jen vzacne miva draga plny stav (mmch draga je zenskeho rodu), 600 vojaku je fakt dost, takze byvaji ruzne puleny a jinak deleny, zvlast na Tare (navic tech 600 je takovy orientacni pocet, urcite chapes ze treba po nejake bitve, nez se doplni stavy, ma draga treba jen 50 vojaku, hrozi ji i rozpusteni nebo slouceni s jinou). Planuju v brzke dobe nejaky clanek o vojacich, minimalne o Almen odrskem vojsku na tare...protoze tve otazky ve me vzbudily zajem :o)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gwaihir
Zaslal: čt říjen 26, 2006 10:22 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
kapitány bych tam nepočítal, to by pak nedávalo smysl... to by musel být jeden oddíl, kde by byl zařazený kapitám místo obyč vojáka Very Happy a generál to samý... prostě důstojníci by se do těch počtů asi počítat neměli

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Herryck PJ
Zaslal: pá říjen 27, 2006 10:34 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
zdravim zeptám se jen: když je třeba postava z družiny ve vězení (třeba na doživotí) jak by ste to udělali? - hrály byste za ní dál nebo byste ji nechali ukončit ?? protože jako kdyby ste za ní hráli tak nevim co by tam dělala
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá říjen 27, 2006 10:40 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
zdravim zeptám se jen: když je třeba postava z družiny ve vězení (třeba na doživotí) jak by ste to udělali? - hrály byste za ní dál nebo byste ji nechali ukončit ?? protože jako kdyby ste za ní hráli tak nevim co by tam dělala

Řelnu ti to takhle... doživotí se moc často nedává a pokud ano, tak jde do Seliackého vězení. Laughing
Tak asi by záleželo na tom, jestli se pokusí utéct ne? Pokud řekne že tam zůstane, tak nevidím důvod hrát za ni dál (ale jestli máte rádi hry typu The Sims: Jail, tak klidně může hrát dál).
A stejně by jsi to rozhodnutí měl nechat na hráči a neřešit to sám. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: pá říjen 27, 2006 13:57 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
To Henrrych PJ: asi nejsem první, kdo ti to řekne, ale opravdu se nejdříve skus zamyslet, jak by jsi to vyřešil sám podle zdravého rozumu...a pokud nemáš přestavu, jak to může všeobecně chodit v takovýchhle světech, jako je Asterion, tak ti pomůže něaká tématická četba... Wink

jinak bych se chtel zeptat, jak se upravuje nápadnost postavy, pod vlivem kouzla neslyšitelnost....a zajímala by mě víc, než výsledná pravděpodobnost, pravděpodobnost o kterou se celková prav. sníží...děkuji

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: pá říjen 27, 2006 14:10 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Děkuju za Maurythan. Very Happy
Tak ho pro Zyla dobyjte. Twisted Evil

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: pá říjen 27, 2006 16:44 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
To Herryck PJ doživotí se podle mě dává jen nepohodlnejm osobám. A to z pol. důvodů zabití by vyvolalo nepokoje a když zůstane pod zámkem tak se na něj zapomene a časem taky umře.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út listopad 14, 2006 10:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
náhodou konkrétně v seliackém vězení se pokračovat hrát dá... např. pokud se dotyčný ocitl ve víru dějin (konkretne den pomalych trpasliku)

to Kibe: na todle se spis zeptej v Altaru...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
blaza
Zaslal: út listopad 14, 2006 11:58 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Asi bych nezatracoval hru s vezenim. Vzdy je moznost ,ze se od tamtud nejak budou moci dostat. Dokonce i s nohama napred. Ale vzdy se muze neco stat co pomuze k uteku, at vlastni dovednosti ci nekoho jineho. Je vsak taky otazka jak a kde jsou uvezneni. To pak asi nekdy nezbyva nez se objevit s jinou postavou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po listopad 20, 2006 20:18 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Chtěl jsem se zeptat, jestli se upíry mohou stát jen therugové a čarodějové (DrD+) nebo jestli i jiná povolání - a jak se k tomu mohou dostat?
Pokud mohou i jiná povolání, tak to znamená, že nemají žádné schopnosti jako létání, přeměnu ve zvíře, teleportace (prostě nic co neměli za života)?
Při novém vtělení upíra se jeho úroveň v určitém povolání snižuje o 1, odečtou se s tím i schopnosti nabyté touto úrovní a také vlastnost zvýšená při předešlém postupu? (pokud ne, tak to znamená, že se celkem i vyplatí upírům sem tam umřít, protože mohou postupovat déle jak o 20 úrovní - bude si moct dále zvyšovat vlastnosti a dostane nové schopnosti... jediný argument proti umírání je, že je sponej s vysokým rizikem polapením sarifágy).
Předem děkuji za odpovědi. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cenis
Zaslal: po listopad 20, 2006 22:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
unnamed napsal:
Chtěl jsem se zeptat, jestli se upíry mohou stát jen therugové a čarodějové (DrD+) nebo jestli i jiná povolání - a jak se k tomu mohou dostat?
Pokud mohou i jiná povolání, tak to znamená, že nemají žádné schopnosti jako létání, přeměnu ve zvíře, teleportace (prostě nic co neměli za života)?
Při novém vtělení upíra se jeho úroveň v určitém povolání snižuje o 1, odečtou se s tím i schopnosti nabyté touto úrovní a také vlastnost zvýšená při předešlém postupu? (pokud ne, tak to znamená, že se celkem i vyplatí upírům sem tam umřít, protože mohou postupovat déle jak o 20 úrovní - bude si moct dále zvyšovat vlastnosti a dostane nové schopnosti... jediný argument proti umírání je, že je sponej s vysokým rizikem polapením sarifágy).
Předem děkuji za odpovědi. ;-)


ja sice nevim jak to resi aplikace, ale z hlediska sveta se muze upirem stat kazdy, staci kdyz od lamiusova soudu prchne...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 54 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.