Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Cenis
Zaslal: ne květen 28, 2006 13:28 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
oggysu napsal:
Mám takový malý, skromný dotaz, už před časem jsem posílal jeden příspěvek, a potom, co jsem si přečetl výzvu (aby ti co nedostali odpověd polslali znova, nebo tak něco), posílal sem ho ještě jednou.Pořád mi ale nepřišla žádná reakce. Chápu, že nemůžete reagovat ihned na všechno, ale je to už nějakej pátek... :(


a kam jsi ho posilal? kdyztak ho posli na cenis@asterionrpg.cz a je si na to najdu cas kouknout :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: ne květen 28, 2006 13:28 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
oggysu napsal:
Jo a jentak mimochodem, pokud to dobře chápu, podmořská říše je pole neorané, a jenom čeká jestli se do ní někdo pustí.C´est ca?


touche

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: ne květen 28, 2006 13:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerin napsal:
Nazarei napsal:
Uz jsou skoro hotove, u nekterych zbyva dodelat mirne bestiar, ale jinak jsou hotove. na ZZS se jeste dodelava, ale uz je taky skoro hotove.


Je alespoň přibližně známé datum vydání :?: Mohlo by se ZZS vydat před praázdninami?


bohumzel znamo neni, jakmile budeme vedet, budeme informovat


citace:
A ještě poznámku ke článku o Kharovi v DD. byl hodně zajímavý a jsem zvědavý na pokračování. Měl bych jednu otázku - snažila se Ugrien po svém příchodu na Asterion nějak zabít Khara - myslím přímý souboj?


asi zkousela ale myslim ze nemela moc sanci se k nemu dostat. zpocatku byli elfove na asterionu dost ztraceni a kdyz se ugrien rozkoukala, jeji soukmenovci ztratil zajem na pomste a Khar uz byl dost silny na to, aby ji k sobe jen tak nepustil...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oggysu
Zaslal: ne květen 28, 2006 15:07 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Mám otázku: chtěl bych podrobněji rozpracovat podmořskou říši, a tak byhc si chtěl přečíst článek o podmořských sídlech, ale nemám zrovna to číslo DD a z webu se mi to otevírá jako prázdný soubor... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne květen 28, 2006 16:04 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
oggysu napsal:
Mám otázku: chtěl bych podrobněji rozpracovat podmořskou říši, a tak byhc si chtěl přečíst článek o podmořských sídlech, ale nemám zrovna to číslo DD a z webu se mi to otevírá jako prázdný soubor... :(


pokusim se to zaridit

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: ne červen 04, 2006 8:04 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Vždycky je nejhorší čekání na něco nového Crying or Very sad ZZS i gilgaladův román jsou zatím neurčeny. Tak se alespoň zeptán: co plánujete do Dechů (zajímá mě hlavně ten článek o zlých dracích)?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: ne červen 04, 2006 23:49 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Silwerin napsal:
Vždycky je nejhorší čekání na něco nového Crying or Very sad ZZS i gilgaladův román jsou zatím neurčeny. Tak se alespoň zeptán: co plánujete do Dechů (zajímá mě hlavně ten článek o zlých dracích)?


Modul Za závojem stínů je prakticky hotov a možná tento týden bude předán Altaru. Kdy modul vyjde, bude záležet již jen na Altaru. Stejně tak by tomu mělo být s CD aplikací k Času temna, zde již probíhají pouze finální korekce.

Můj román je hotov, ale dva nakladatelé, které jsem oslovil, jej zatím odmítli. Ještě čekám na vyjádření několika dalších. Možná si bude žádat přepracování, což zabere více času a mně osobně jde lépe tvořit nové věci, než přepisovat ty staré. Takže je možné, že svůj román - Zahradu snů - nakonec umístím na tento web ke stažení. Ještě však vyčkám reakcí ostatních nakladatelů.

Do Dechu draka č. 3/2006 půjde dokončení povídky Petra Jánského - Případ větrných visatců. Dále v tomto čísle budou popisy tří draků.
Do č. 4/2006 plánujeme zařadit dvě dobrodružství, stejně jako tomu bylo v naposledy vyšlém čísle (2/2006). Dále máme v zásobě několik textů, ze kterých můžeme vybrat. Od jednoho z účastníků tohoto diskuzního fóra Dostali jsme pěkný popis Pádu Svobodných měst, který bychom chtěli použít.
Chystá se několik povídek, nejen od kmenových autorů Asterionu - jednu nám přislíbil Jan Šlechta, syn spisovatele Vladimíra Šlechty.
Takže se určitě máte na co těšit.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: po červen 05, 2006 6:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Gilgalad napsal:
Silwerin napsal:
Vždycky je nejhorší čekání na něco nového Crying or Very sad ZZS i gilgaladův román jsou zatím neurčeny. Tak se alespoň zeptán: co plánujete do Dechů (zajímá mě hlavně ten článek o zlých dracích)?


Modul Za závojem stínů je prakticky hotov a možná tento týden bude předán Altaru. Kdy modul vyjde, bude záležet již jen na Altaru. Stejně tak by tomu mělo být s CD aplikací k Času temna, zde již probíhají pouze finální korektury.


K tomuto datu jsou už zcela hotové aplikace k ZP, OLD a FA. ZHZM na 99,9 % (je třeba doplnit asi tři maličkosti). Zbývající aplikace by měly být dokončeny během tohoto týdne - Nazarei sestavuje finální podoby bestiářů MB.
Jakmile za ně Altar zaplatí, předám mu je a s velkou pravděpodobností (bude-li Altar souhlasit) je zveřejníme v provizornější podobě (bez finální sazby, kterou bude dělat Altar) i na našich stránkách.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
arten
Zaslal: po červen 05, 2006 9:16 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Este odpovedz ci je to zasluha 17 tich bohov, alebo temnej desiatky.

A teraz 2 moje otazky

1. Prezil Tiago Nabulos rilondske tazenie...
2. Planujete rozpracovat historiu Asterionu aj po Konecnej bitke...

THNX Arten

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po červen 05, 2006 12:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
arten napsal:
Este odpovedz ci je to zasluha 17 tich bohov, alebo temnej desiatky.

A teraz 2 moje otazky

1. Prezil Tiago Nabulos rilondske tazenie...
2. Planujete rozpracovat historiu Asterionu aj po Konecnej bitke...

THNX Arten


ad1) ano Tiago prezil spolu s nekolika muzi a snazi se dostat ke Canthii
ad2) zatim ne. mame v hlave par naznaku jak to bude vypadat bezprostredne potom i par navrhu a napadu jak pripadne pokracovat, ale doba kdy by k tomu mohlo dojit je nejista a je daleko...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: po červen 05, 2006 16:47 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Díky za výbornou novinku. Very Happy Pokud to neztroskotá na nedostatku financí Altaru, tak termín začátku prázdnin ještě nemusí padnout... Každopádně je skvělé, že se zas Asterion posune o další kus dopředu, po dvouletém čekání to už vypydalo beznadějně.

JInak k těm drakům v příštím Dechu - bude jedním z nich Žlutý z Jarlebska?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: po červen 05, 2006 17:20 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Pokiaľ si spomínam tak v pláne bola Zurkenova letka. Ale možno sa mýlim... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: po červen 05, 2006 17:32 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Zurkhen slyšim(nebo spíš vidim někde napsaný) Zurkhen - já s jeho letkou počítám na sto pro - ale nevim jak vy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po červen 05, 2006 17:59 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
DRACI: je tam drak z torskych pahorku, z dzungle padlych stromu a ten z jarlebska. texty psali dva nasi novacci (Gwaihi a Miloslav Zaoral) popsani jsou spise stylem CP + budou jejich parametry pro DrD a DrD+
tusim ze aspon jeden z nich byval clenem draciletky...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: út červen 06, 2006 14:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
oggysu napsal:
Mám otázku: chtěl bych podrobněji rozpracovat podmořskou říši, a tak byhc si chtěl přečíst článek o podmořských sídlech, ale nemám zrovna to číslo DD a z webu se mi to otevírá jako prázdný soubor... Sad


Už je to opravené.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 38 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.