Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Co vy na to co se na Asterionu děje?

Ste pro ten bordel na asterionu?

Ano   [ 45 ]  
88%
  88%
Ne   [ 6 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 51
Bliizard
Zaslal: st listopad 09, 2005 12:22 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
ste ve špatným téma založte si vlastní a o těch kravinách se bavte tam. právě sem strávil spoustu svýho drahocenýho času abych se tim prokousal

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st listopad 09, 2005 19:01 Citovat
Anonymní
No, za 1. te nikdo nenuti to prekousavat a za 2., jestli si to prekousaval peclive a cetl sis to fakt od zacatku, tak tu najdes spojitost s timhle tematem...
Blind Guardian
Zaslal: st listopad 09, 2005 21:55 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Neprokousal jen si chtěl zanadávat:). JE sice prauda že je to spojitost malá ale je tam:))
Jinak dělal sem historickej šerm a vím jak to běží. Kámoš například skončil s rozdrceným palcem a vím i o orších. Ty kudrlinky sem myslel hlavně u exhybičního šermu pro diváky. Pokud vim tak jedinej turnaj se musel zrušit, páč bylo všem jasný, že tam BUDE muset dojít ke zranění (viz památná věta "Abych ho porazil, musel bych mu zlomit ruku...").

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt listopad 10, 2005 14:59 Citovat
Anonymní
Scenickej serm delame sice taky, ale jen obcas, kdyz "proste musime"...
David Cabal
Zaslal: út květen 23, 2006 15:11 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Mam pár dotazů a připomínek:

1. Může nějak příchod vyvoleného ohrozit vládu Khara?
2. Co to znamená ten vznešenej elf u Minkoru - to jako spojenectví proti Kharovi????? Evil or Very Mad
3. Co se to žene z Podzemní říše a před čim to prchají - to sou jako ti trpaslíci nebo něco horšího? Cool
4. Podle mě bude moc Khara posílena, protože se zbaví Zyla, starý Umrlčí Království bude zničeno a nový nebude ještě nějakou dobu tak dobře fungovat, takže se můžou uvolnit jednotky do Lesa padajících stínů a na obsazení(možné) Marellionu a bude moc smést celej ten slavnej Almendor i s ostatníma sráčema.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: út květen 23, 2006 17:02 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
1. Ak myslis, toho krpatehi skriatka, myslim, ze sa vola Lin Fu Tchien, tak asi moc nie. Akurat bude po Asterione pobehovat viac svetlonosov, nic viac...

2. Nie, to si prisli, po draciu sochu, co je cast medziplanetarnej brany, ktorou prisli Arvedania - Kharova skupina z MM na Asterion. Btw rozmyslal som nad dobrodruzstvom v Minkore, ktoreho ucelom by bolo nejakym sposobom tu sochu odtial ukradnut, btw asi bude dost tazka...

V istom zmysle to je cinnost proti Kharovi, lebo aj Khar patra po castiach brany...

3. To su ti trapaslici - co je samo o sebe to horsie...

4.Zyl suhlas, UK súhlas, pozor na Slepych bohov, uz dlho o sebe nedali pocut. LPS skreti asi nebude, Marelion s Oristom v lese jakbysmet...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: út květen 23, 2006 17:12 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Proč vůbec Khar tak horlivě hledá meziplanetární bránu - to se chce vráti na Modrej měsíc nebo chce zabránit složení???
Jinak ta socha by tak pár tun mohla mít - už vidi jak jí tam vodsaď někdo vleče Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: út květen 23, 2006 20:33 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Možno si Khar chce zajst na MM po dalsieho elfskeho bastarda typu Zurken (a to ho niekto vola Lord. Confused Confused Confused ), alebo potrebuje par modrych vlkov, alebo chce novu masozravu rastlinu do svojej zbierky (fauna a flora je na MM dost divna), alebo chce urychlit 5 ran krvavych (dobre by bolo vediet, ci tie brany boli jeho robotou), alebo chce znovu na prdel od Vznešených elfov, alebo im chce vratit Igen Ura, alebo si chce ... ja neviem Khar moze chciet cokolvek...

To dobrodruzstvo by vyzadovalo poskladanie stareho arvedanskeho teleportacneho kuzla, mohlo by obsahovat napr. quest pre Alwarina, navstevu majakoveho ostrova, Derteonu alebo napr. pokec s dusou Orista Zeleneho (vsak ked zastavil Gwyden, tak teleportovat jednu sochu hadam zvladne Idea Idea Idea ). To je len strucny nacrt...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: st květen 24, 2006 7:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
arten napsal:
Možno si Khar chce zajst na MM po dalsieho elfskeho bastarda typu Zurken (a to ho niekto vola Lord. Confused Confused Confused ), alebo potrebuje par modrych vlkov, alebo chce novu masozravu rastlinu do svojej zbierky (fauna a flora je na MM dost divna), alebo chce urychlit 5 ran krvavych (dobre by bolo vediet, ci tie brany boli jeho robotou), alebo chce znovu na prdel od Vznešených elfov, alebo im chce vratit Igen Ura, alebo si chce ... ja neviem Khar moze chciet cokolvek...

To dobrodruzstvo by vyzadovalo poskladanie stareho arvedanskeho teleportacneho kuzla, mohlo by obsahovat napr. quest pre Alwarina, navstevu majakoveho ostrova, Derteonu alebo napr. pokec s dusou Orista Zeleneho (vsak ked zastavil Gwyden, tak teleportovat jednu sochu hadam zvladne Idea Idea Idea ). To je len strucny nacrt...

Co máš zase proti Zurkhenovi. Taky neurážím Riama. Tak už se hled uklidnit. To, že ty ho nemáš rád neznamená, že to tady budeš vnucovat ostatním. Taky neříkám, že by si Riam zasloužil skončit na hranici zrádce jen hnusnej. Chová se jak mástr king a posíla hrdiny a osstaní na smrt. Manipuluje s každým druhým. Tomu se říká kladná postava,že?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
arten
Zaslal: st květen 24, 2006 8:43 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
No veď sa hneď neurážaj, ten príspevok bol myslený viacmenej vtipne Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes .

Okrem toho ja ako elfský patriot som trošku citlivý na čistotu elfskej rasy (hoci paradoxne moja postava ma na Asterione syna - polelfa).

Nezačínajte znovu s Riamom (mám skúškové obdobie a už fakt nemám chuť hádať sa s vami, stačia mi moji profesori Wink Wink Wink ), rezignujem a odchádzam do ilegality albirejského underdgroundu

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
revan
Zaslal: st květen 24, 2006 8:57 Citovat
Založen: 15.9.2005 Příspěvky: 69
unnamed: z artena si hlavu nerob. On už je raz taký -tendenčný, zaujatý a úchylný na elfov. Very Happy Very Happy Very Happy
pozn. pre artena: ak by si z tej ilegality zase vyliezol s hubou plnou kacírskych kecov, tak ti na tvojej elfskej rodine predvediem ako sa robí vivisekcia na humanoidoch. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: st květen 24, 2006 11:46 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Jsem rád, že se problém s LORDEM Zurkhenem vyřešil tak snadno. Nemám rád, když někdo pomlouvá mého oblíbence
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: st květen 24, 2006 16:19 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já se snažím jen vystupovat nezaujatě, ale prostě mě dokáže pěkně nasrat, když někdo prosazuje svůj zaujatý názor a snaží se ho vnutit i ostatním. Sice nejsem nezaujatý, ale alespon to nedávám veřejně najevo a snažím se brát vaše názory vážně a ne jako, že ten můj názor je best a ostatní mě nazjímaj.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
arten
Zaslal: st květen 24, 2006 17:46 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
To revan: však počkaj keď ti donesiem, tebe padne sánka až po prach miestnosti pred mojim fenomenom. A k tej vivisekcii - a kto potom bude s tebou hrať???

To unnamed a Cabal: páni chápte ma ako princíp rovnováhy, ktorým sa tu vyvažuje vaše nezdravé nadšenie pre drakoľudí. Ja vám vaše názory neberiem, mne je váš Asterion ukradnutí. Moja komunikácia de facto smeruje len na revana a na náš Asterion, takže ak sa vám nepáči kľudne preskakujte moje príspevky.

"Sice nejsem nezaujatý, ale alespon to nedávám veřejně najevo a snažím se brát vaše názory vážně a ne jako, že ten můj názor je best a ostatní mě nazjímaj."

Tak fakt neviem ako sa da nieco takéto dosiahnuť, skonštatovať, že som vlastne zaujatí a potom debatovať, tak aby si to nedal najavo.

A toho bastarda chápte len ako pomiešanú krv, proste nebol ani čistokrvný Arvedan a ani elf, a to je pravda...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: st květen 24, 2006 18:46 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
arten napsal:

To unnamed a Cabal: páni chápte ma ako princíp rovnováhy, ktorým sa tu vyvažuje vaše nezdravé nadšenie pre drakoľudí. Ja vám vaše názory neberiem, mne je váš Asterion ukradnutí. Moja komunikácia de facto smeruje len na revana a na náš Asterion, takže ak sa vám nepáči kľudne preskakujte moje príspevky.

Co třeba vyříkat si to z očí do očí?
arten napsal:

"Sice nejsem nezaujatý, ale alespon to nedávám veřejně najevo a snažím se brát vaše názory vážně a ne jako, že ten můj názor je best a ostatní mě nazjímaj."

Tak fakt neviem ako sa da nieco takéto dosiahnuť, skonštatovať, že som vlastne zaujatí a potom debatovať, tak aby si to nedal najavo.

No ja myslím, že to tak složitý není. Staí říct vlastní názor na věc. A snažit se přijmout názory ostatních. A potom se na ten problém podívat i z jiné strany. Tak to myslím jde.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.