Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Zkáza Arrvedy

Byly Arvedané nejmocnější národ ?

Ano   [ 31 ]  
46%
  46%
Ne   [ 35 ]  
53%
  53%

Celkem hlasů : 66
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 9:51 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Co, si myslíte o zkáze Arrvedy. Jaká choroba porazila většinu arvedanů ? Proč k tomu vůbec došlo ???

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: po prosinec 22, 2003 11:06 Citovat
Anonymní
Moc si hrali s Radem sveta. Pycha a nezkrotna touha po moci prece. Twisted Evil
Fantom
Zaslal: po prosinec 29, 2003 10:14 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Další poznatky: nejspíš tomu pomoh taky nějakej mor Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuk-Enek
Zaslal: po červen 07, 2004 11:35 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Byla to arogantní, egocentrická rasa která, stavěla sebe sama vedle bohů, hráli si s magií a Řádem světa, jako by se jich netýkal a jako by se jim nic, co udělají, nemohlo vrátit podle zákona akce a reakce. Navíc jejich schopnost vidění budoucnosti (nikoliv věstění, ale vidění následků svých činů) byla méně než mizerná (viz Khar).
Podle mě je vybila choroba magického původu, která vznikla z porušeného Řádu (jako máte příliš velké vychýlení úrovně magie (nebo many nebo si tomu řikejte, jak chcete) v organismu, tak podle mě se to ještě skonbinovalo s příliš porušeným Řádem) a také postupné ničení Arrvedy (tektonická činnost apod) nastartované magií na nezvládnutelnou úroveň (u Arvedanů zcela nepřekvapivé).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 03, 2004 22:12 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Fantom napsal:
Moc si hrali s Radem sveta. Pycha a nezkrotna touha po moci prece. Twisted Evil

Podle mě se jim vymknul nějakej experiment a oni to vodnesli.
Ale řádem to ne.Kdyby to bylo moc akutni myslim že by si bohové jen tak mluvit do řemesla nenechaly.Ne řádem to nebylo určitě to byla jejich vlastní pitomost Cool
Ale přece si mylslim že by ještě pořád mohly napravit to co zkazily a nkde se pořádně objevit Very Happy
Přece jenom na Asterionu se dějou hrozný věci a oni by mohly dost pomoct.Třeba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Esiaros
Zaslal: čt srpen 05, 2004 8:55 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Arvadani byli narod, kterej chtel mit vse pod kontrolou. S radem urcite neexperimentovali, to by oni proste neudeleli. Souhlasim s tim, ye to byl nevydarenej experiment.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:37 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Podle mě si kladli moc vysoké cíle, a chtěli se vyrovnat vysokým elfům, což se jim vymstilo, a oprávněně.....
Kdyby byly tak hodňoušký jako skřítkové, tak....... by mezi sebou válčili dodnes Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 05, 2004 16:14 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Podle mě si kladli moc vysoké cíle, a chtěli se vyrovnat vysokým elfům, což se jim vymstilo, a oprávněně.....
Kdyby byly tak hodňoušký jako skřítkové, tak....... by mezi sebou válčili dodnes Laughing


To si nemyslim,
oni byli moc hrdí na to aby si přiznaly že je někdo lepší.Každopádně byli gut a boj vysokých elfů proti nim by mohl dopadnout různě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 16:24 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Arvedaníci by dostali tak nafrak, jak nedostali od démona za těch 5000 let.....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 05, 2004 17:56 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Arvedaníci by dostali tak nafrak, jak nedostali od démona za těch 5000 let.....


Tak tohle tady rozebírat nebudem protože vysocí elfové by snima do boje ani nešli protože ti byli stejně hrdí (možná i víc) jak Arvedané
oni by se totiž s něma nezahazoaly přitom by se obojí klepali jak osiky protože ani jeden pořádně nevěděl kdo je ten druhej zač.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 06, 2004 10:39 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No, já myslím, že se Arvedaníci s Vysokejma elfama znali dobře, protože z jejich planety přivezli pár různejch věciček.... . No ale co se týče toho boje, Arvedani byli dobří, ale né dost dobří.... . Ber to tak, že je psáno: Pokud by někdo dostal na svoji stranu vysoké elfy, tak není síla, která by se jim na Asterionu mohla postavit.... , takže ani Khar ne... no a Khar porazil Arvedany, takže.... dej si dvě a dvě dohromady...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 06, 2004 15:30 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
No, já myslím, že se Arvedaníci s Vysokejma elfama znali dobře, protože z jejich planety přivezli pár různejch věciček.... . No ale co se týče toho boje, Arvedani byli dobří, ale né dost dobří.... . Ber to tak, že je psáno: Pokud by někdo dostal na svoji stranu vysoké elfy, tak není síla, která by se jim na Asterionu mohla postavit.... , takže ani Khar ne... no a Khar porazil Arvedany, takže.... dej si dvě a dvě dohromady...


Dobře dám ti za pravdu ale musíš uznat že by to bylo zajmavé dívat se naboj arvedanů a vysokých elfů
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 06, 2004 17:13 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Bylo by to zajímavý, to jo, ale ne na moc dlouho.... Laughing Laughing Daleko zajímavější a vyrovnanější by byl boj skřítků a arvedanů......

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 06, 2004 18:38 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Bylo by to zajímavý, to jo, ale ne na moc dlouho.... Laughing Laughing Daleko zajímavější a vyrovnanější by byl boj skřítků a arvedanů......


no moc toho o skřítcích nevim vlastně mě vůbec nelákaj takže nevim co ti na to říct ale jestli máš něco o skřítcích a chceš mě poučit aby tahle debata dál fungovala tak mi něco pošli
Argo-milan@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: pá srpen 06, 2004 19:52 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Skřítci vs Arvedani jo?To by netrvalo moc dlouho.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.