Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Váš kouzelník

Wetrixus
Zaslal: pá leden 28, 2005 15:12 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Já si teda myslím že Černý ani Bílý drak by neměl mít rezistenci na magii protějšku. Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá leden 28, 2005 19:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Radši už bych tohle utnul.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: ne leden 30, 2005 22:02 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Před nedávnem jsme začali hrát s kámošem znovu od první úrovně. Já dělám Pj a on hraje za kouzelníka zaměřeného na zemní magii kterou uplatňuje v boji ( takoví bojový kouzelník ). Kouzlí metodou gestikulace ( musí si pomáhat kamínky s daným simbolem kouzla z pálené hlíny ) přičemž kouzla si navolí do předu. Po přečtení FA jsem měl jasnou představu ale aplikace mi zcela nevihovovaly v závisosti na hlavním textu. Například není ( alespoň jsem jej nenašel ) vyřešený cit na danný živel. To však je jen drobným problémem ( mužu jej jednoduše zahrát ) oproti velkému nedostatku kouzel z pravidel. Proto jsem dotvořil pro první úroveň pár kouzel (např: Blátivá dýka = magenergie: 2magy za vyvolání + jeden za každé kolo trvání; dosah dotyk; rozsah kouzelník; trvání ihned popis: po seslání tohoto kouzla vrazí kouzelník prsty do zemně, v jeskyni s kamennou podlahou to tedy nepude. Půda pod rukama se změní v bahýnko a začne se stýkat v tvar dýky. Pak zatvrdne do kavlity běžné oceli. Parametry má jako običejná dýka ) jiným jsem pozmněnil účinek ( např: modrý blesk = žulová střela - kouzelník vyhodí do vzduchu prach a ten se seskupí do kuželu, který zasáhne cíl. Kužel je považován za magickou i normální střelu ). Zajímalo by mě, jak hrajete vy za živlové kouzelníky? Jestly používáte vlastní kouzla a když tak jaká? Popřípadě navrhy na dobrodružstí a vyhlídky ( budoucnost, postup do nějaké oraganizace živelných mágů atd. ) na budoucnost postavy. Není totiž jednoduché vymíšlet dobrodružství čistě pro kouzelníka.

ps: omlouvám se za chyby v textu Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: ne únor 20, 2005 18:19 Citovat
Anonymní
Myslim, ze ti nezbyde nic jineho nez pockat na aplikaci Asteroinu pro DrD+. Tam to snad bude osvetleno.
Kelwak
Zaslal: po únor 21, 2005 9:42 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Snad pomůžou, i když DrD+ zatím nemáme Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: po únor 28, 2005 14:59 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
2: Kelwak
Na to se vykašli jenom pro kouzelníka. Prostě ať je to regulérní dobrodružství a když by to nezvládal hoď mu tam CP nebo ať to vzdá a nebo zemře :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: út březen 01, 2005 15:23 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Wetrixus ->

I přes všechna úskalí je hra s touto postavou fakt zábavná. Bavím se jak já tak hráč. Proto si myslím že by byla škoda kdyby to zabalil. CP má kolem sebe hodně ( udělal jsem pro něj celou vesničku v knížectví tři zuby, kde vyrůstal, takže se s nimi velmi dobře zná ) a je jen na něm u které z nich získá náklonnost na tolik, aby se s ním pokusily vyvlíknout z nevolnictví ( je ještě nevolníkem, ne každá postava má štěstí na rodiče Twisted Evil ). Dobrodružství jsou také omezená možností cestování ( zas to nevolnictví Smile ). Pár příběhů jsem s ním zahrál a blíží se čas, aby se zaplet do něčeho většího, což by jej pozvedlo do kasty svobodníků a mohl by opustit tři zuby. V tom je ale ten háček, nějak jsem na nápady vyschnul ( dělám ještě dobrodružství pro jinou družinu ). Mám pár zápletek ale třeba jste zahráli něco zajímavějšího. Co se týče toho umírání, jednou měl již na kahánku, ale ustál to. Jo a kouzelník je stále ústřední postavou děje a tak to musím stavět pro něj ( nemyslím tím třeba souboje ale např. zápletka se od toho trochu odvíjí, přece jenom družinu CP klidně opustí. Což by si nedovolil v hráčské družince )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: út březen 01, 2005 17:10 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Ale víš ono jde o to, že ani v životě naní nic na míru.

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: čt březen 03, 2005 14:52 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Souhlasím, ale pokud chci alespoň trochu korigovat hru a pokoušet se o něco víc než jen běžné dobrodružství, záleží na tom. Možná jsme se špatně pochopily
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: čt březen 03, 2005 16:33 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Jo spávně uvažuješ. Very Happy
Hele hodně ispirace nalezneš na http://www.vukogvazd.cz/
Hele kde hrajete???

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: pá březen 04, 2005 8:40 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Hrajeme ve Světlé nad Sázavou ( vysočina )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: pá březen 04, 2005 17:06 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Hmm tááák to je daleko....
Very Happy

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: pá březen 04, 2005 18:10 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Tak to jo. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: čt únor 07, 2013 14:51 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
K tématu, dotaz na autory:
Pokud kouzelník začne na 1. úrovni jako standartní kouzelník z pravidel, ale po X úrovních se naučí získávat magenergii jiným způsobem, například z určitého místa. Naučí se řekněme obecnou verzi, tedy čerpat obecně z lesa.
Znamená to, že pokud nebude ostřit vůli v lese, tak má uvedené postihy, nebo může i nadále používat svou původní schopnost čerpání z okolního prostředí?


Naposledy upravil Kibe dne pá únor 08, 2013 12:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt únor 07, 2013 17:55 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...je to specifikovano v aplikaci k FA - Zaostrovaci hranice (str. 12):

"Každý další způsob, kterým se kouzelník
naučí čerpat magenergii, mu zvýší
ZH o 5. Nový způsob se naučí po příslušném
výcviku při přestupu na vyšší
úroveň. Při každém z výcviků si potom
ze způsobů čerpání, které ovládá, zvolí
ten, který bude až do následujícího přestupu
používat.
"

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.