Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Osudy Asterionu

Kdy dojde ke konečné bitvě ?

Do tří let   [ 0 ]  
0%
  0%
Do šesti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do deseti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do dvaceti let   [ 10 ]  
17%
  17%
Do více let   [ 7 ]  
12%
  12%
Až dovychází všechny moduly   [ 22 ]  
39%
  39%
Vůbec k ní nedojde   [ 9 ]  
16%
  16%

Celkem hlasů : 56
Kenny
Zaslal: ne leden 11, 2004 21:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale to už není potom jenom chyba hráčů.Ale taky PJ.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: st leden 14, 2004 23:00 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
PJ by moc neměl projevovat emoce, které pociťuje k různým hráčům do hry... Sice občas taky chci nějaké postavě přistřihnout kohoutek, ale pak se koncentruju a potom jsou následky o mnohem slabší... Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne únor 15, 2004 17:11 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Tak to je potom váš PJ docela zvláštní člověk, se kterym bych fakt hrát nechtěl... Confused Protože musí existovat i ta určitá hranice pro PJ,jinak byste ani nepotřebovali moduly a pravidla:a to je na ukočírování od PJ dost těžký a dá se v tom nasekat mrtě chyb...a to se pak hrát nedá vůbec... Exclamation

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po únor 16, 2004 11:30 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Naštěstí jsme ho z PJjovské pozice vyhodili Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út únor 17, 2004 19:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Raven Damiel napsal:

U nás čas řešíme jednouduše tak, že PJ si vede takový časový deník, kde je každý den zaznamenán společně se stručným popiskem, co jsme dělali, takže všichni víme, jaké je právě datum, nebo kolikátého bude, až dorazíme do Rilondu atd. Je to docela užitečné.

Zajímavý nápad. Myslím, že při trocha snahy by to byla pěkná vzpomínková literatura, Very Happy ale právě aby ta nějaká snaha vůbec byla... Confused

Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Náš PJ se na mě nasral, a pozabíjel mi mojí rodinu, a mé blízké přátele. Dokonce se pokoušel zabít Calisto a její družinu i se Sigurem, to jsem mu však nakonec vymluvil. Dále se rozhodl, že na mě bude posílat čím dál tím silnější nestvůry.

No ale to už není problém postavy, že se na tebe nasral, podle tvých slov, ale problém hráče. Sice to je nevídané a takový PJ by ihned měl změnit svůj postoj, ale pokud víš, že je takový tak ho radši neprovokovat...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Raven Damiel
Zaslal: út únor 24, 2004 19:58 Citovat
Anonymní
[quote="Ivrin"]
Raven Damiel napsal:

U nás čas řešíme jednouduše tak, že PJ si vede takový časový deník, kde je každý den zaznamenán společně se stručným popiskem, co jsme dělali, takže všichni víme, jaké je právě datum, nebo kolikátého bude, až dorazíme do Rilondu atd. Je to docela užitečné.

Zajímavý nápad. Myslím, že při trocha snahy by to byla pěkná vzpomínková literatura, Very Happy ale právě aby ta nějaká snaha vůbec byla... Confused

No, ty popisky jsou opravdu stručně, takže číst to jako knihu by napadlo málokoho Smile .
Bliizard
Zaslal: po červen 07, 2004 10:10 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Sem zvědavej jestli padne Rilond začínám uvažovat o tom že nechám skřety dobýt celou oblast Západní dálavy a družina tam bude a pak se budou snažit celou oblast osvobiodit nebo nějaký podobný nesmysly.

A DOTAZ ŘÍDÍTE SE VŽDY TÍM CO PÍŠOU V KRONIKÁCH TÝKÁ SE TO POSLEDNÍCH TŘÍ ČLÁNKŮ.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út červen 08, 2004 19:39 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Je to rozhodně zajímavý, podobná bitka mi v hlavě ležela už před hodně dlouhou dobou (chtěl sem udělat velikou bitvu se Zylákem v horách. tisícovky rytířů na desetitisíce skřetů... Laughing Cool Razz ).
Jen ty počty vojáků a skřetů upgraduju, aspoň třikrát. Potrpim si na velký bitky (který družinku hódně bolej...). Taky vymejšlim tažení do Tisíci jeskyní - zjistit co je se Zylem a případně ho odstranit (určeno pro velmi, velmi zkušené dobrodruhy se sebevražednými sklony...).
Co se týče skřítků, ještě sem se nepřenes přes popis Zlatýho lesa atd, takže mi krapet uchází souvislost, ale rozhodně si myslim, že se z toho taky dá vycucat hodně (družinka jako žoldáci skřítků, to nezní špatně Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raven Damiel
Zaslal: čt červen 10, 2004 11:06 Citovat
Anonymní
Zyl je docela troska, myslím, že to nebude trvat dlouho a někdo se o něj postará ( Riam? ).
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt červen 10, 2004 17:28 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Bliizard napsal:
Sem zvědavej jestli padne Rilond začínám uvažovat o tom že nechám skřety dobýt celou oblast Západní dálavy a družina tam bude a pak se budou snažit celou oblast osvobiodit nebo nějaký podobný nesmysly..


Za mlada jsem tady delal stovkovy armady (ale ani tenkrat jsem je nenahazoval Wink - osobne se domnivam, ze postavy nemaji na dejiny Asterionu nijaky vliv. A veleni nad armadami by jim nikdo nesveril .... (takze zbyva plizeni a plizeni a plizeni a to je pro mnoho postav dost nuda) nehlede na to, ze jakmile se jakkoliv prozradi, je po nich veta, protoze skretaci jsou drsny !
Proc by dobyta uzemi okolo Rilondu nekdo osvobozoval ? Co je tam tak zajimavyho, ze by to za to stalo dobyvat znovu ? (snad jedine nabozensky fanatici Smile

Pokud uz chces delat desne mnohomuzny bitvy, doporucuju nepratele symbolizovat jako lentilky - kdo nekoho zabije, sblajzne ho (alespon nejaky motiv k likvidaci nepratel Wink - ale bacha na prezrani Smile

BTW - zkouseli jste boj jednotek podle DrD Armad ???? Zajimalo by mne s jakym vysledkem (ja dopad jak sedlaci u Chlumce ... ) - podle mne desne odflakla a neotestovana kapitola dejin DrD.

Bliizard napsal:
A DOTAZ ŘÍDÍTE SE VŽDY TÍM CO PÍŠOU V KRONIKÁCH TÝKÁ SE TO POSLEDNÍCH TŘÍ ČLÁNKŮ.


Vicemene jo (tedy poznamky typu, toho a toho roku zmizela vesnice beze stopy, IGNORUJU). Ccasovou osu ale upravuju, jak se mi to hodi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bliizard
Zaslal: pá červen 11, 2004 12:07 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Třeba by najaly žoldněře, dohodly se s Danéřanama a rozjely povstání. A pak dostaly od Danéřanů ho-nic.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: pá červen 11, 2004 15:23 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Bliizard napsal:
Třeba by najaly žoldněře, dohodly se s Danéřanama a rozjely povstání. A pak dostaly od Danéřanů ho-nic.


Nevim, jaky mas hrace ve skupine, ale je to prilis komplikovany na to, aby to fungovalo. (a stale zustava otazka, proc by najimali zoldnere BTW za co ? To maji tolik penez ? Wink

(moji hraci na politiku vicemene kaslou, ale ja uz jim vysvetluju, ze s politickou podporou Orlich poutniku se jim bude zit lepe - nez se to .... zmeni Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bliizard
Zaslal: po červen 14, 2004 19:48 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Tak co znamená BTW. a tu politiku za ně dělaj CP

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
domingo
Zaslal: út červen 15, 2004 8:12 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Bliizard napsal:
Tak co znamená BTW.

BTW == by the way == mimochodom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: út červen 15, 2004 9:20 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Dík za odpověd.

A ještě k těm prachům žoldnéři jsou velmi levní podle pavučiny a i když sem většinou zlej občas nějaký prachy dostanou. A místo do zbraně si najmou hafo žoldáků.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.