Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Návrh: Série článků o Asterionu

tavicz
Zaslal: ne červen 16, 2013 8:53 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Asterion se mi moc líbí. Poslední dobou je to tu však dost mrtvé. Vím, že vydávání nových modulů nebo knih není vůbec lehké. Co je však snazší a i finančně nenáročné, je vydávání nových článků na webu.

Poté, co to s Pevností nedopadlo moc slavně, tak mě napadlo, jeslti byste nechtěli vydávat nějakou sérii článků či povídek z prostředí Asterionu přímo na zdejším webu.

Napadlo mě to hlavně ve spojení se sérií článků Forging The Realms z prostředí Forgotten Realms, kde autor světa Ed Greenwood každý týden píše nějaký krátký článek.

Forgotten Realms je rozsáhlý svět a není v mých silách o nšm nastudovat vše. Na tyto články se ale každý týden těším. Některé jsou povedenější, jiné méně, ale celkově mi to přijde jako velmi zajímavý nápad a hlavně to udržuje ten velmi rozsáhlý a propracovaný svět neustále při životě.

Něco takového pro Asterion by bylo vážně super!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne červen 16, 2013 17:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
tavicz napsal:
Asterion se mi moc líbí. Poslední dobou je to tu však dost mrtvé. Vím, že vydávání nových modulů nebo knih není vůbec lehké. Co je však snazší a i finančně nenáročné, je vydávání nových článků na webu.

Poté, co to s Pevností nedopadlo moc slavně, tak mě napadlo, jeslti byste nechtěli vydávat nějakou sérii článků či povídek z prostředí Asterionu přímo na zdejším webu.

Napadlo mě to hlavně ve spojení se sérií článků Forging The Realms z prostředí Forgotten Realms, kde autor světa Ed Greenwood každý týden píše nějaký krátký článek.

Forgotten Realms je rozsáhlý svět a není v mých silách o nšm nastudovat vše. Na tyto články se ale každý týden těším. Některé jsou povedenější, jiné méně, ale celkově mi to přijde jako velmi zajímavý nápad a hlavně to udržuje ten velmi rozsáhlý a propracovaný svět neustále při životě.

Něco takového pro Asterion by bylo vážně super!


My se snazime :-) je pravda ze posledni clanek o plavene je nekdy z ledna, coz je dost dlouho. Uvidime, jestli s tim pujde neco udelat.
kazdopadne kazdotydeni aktualizace asi neni v nasich silach, coz je pochopitelne, FR Eda Greenwooda urcite slusne zivi, takze muze kazdy tyden psat :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerik
Zaslal: po červenec 15, 2013 16:03 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Web je opravdu už půl roku tichý, Dech draka definitivně zanikl....

Napadlo mě, neměli byste chuť obnovit krátké zápisy z Kroniky? Krátké odstavečky řekněmě jednou za 14 dní/měsíčně? Rilonské tažení a kampaň z LPS se opravdu velmi povedly, bylo by hezké navázat. A přibyly by i témata k diskuzi Smile

PS. Prosba zvláště k Čenisovi Smile

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrubous
Zaslal: po červenec 15, 2013 17:54 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Jedině souhlas Smile Pokud něco bude, tak to přečtu okamžitě Wink Mimochodem teď jsem otevřel hry s příběhem krev a ocel a je to hezký! Jen tak dál Smile

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rysing
Zaslal: so srpen 03, 2013 13:26 Citovat
Založen: 19.1.2011 Příspěvky: 9
Kdyby to tu díky článkům a následující diskuzí nad nimi zaktivnělo, bylo by to nice.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po srpen 12, 2013 13:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
No, ted me napadlo, koneckoncu, muzete nam podat pomocnou ruku a poslat neco ze sve tvorby a rozsireni pro ten "váš" Asterion ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.