Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Krajiny za obzorem

Krajiny za obzorem jsou

podnetne pro hru   [ 25 ]  
71%
  71%
mlaceni prazdne slamy   [ 2 ]  
5%
  5%
z ruznych duvodu nechci odpovedet, ale videt vysledek   [ 8 ]  
22%
  22%

Celkem hlasů : 35
tavicz
Zaslal: pá listopad 13, 2009 7:26 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Myslím, že tento modul je hodně kvalitní (jak už jsem psal).

A díky ilustrátorům za jejich skvělou práci. I tobě, Oggysu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá listopad 13, 2009 10:18 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Já sice kreslím jako prase (i když jestli potřebujete nakreslit nějaké pericentriolární tělíska, mitochondrie tubulárního typu, nebo kinocilie, tak to mi kupodivu skvěle), ale můžu se pokusit o hrubé nákresy některých MB, aby jste viděli, že to není o neochotě poskytnout vám ilustrace, ale o nesnadnosti jejich pořízení ^ ^
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá listopad 13, 2009 13:17 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
V části Články a materiály, v podsekci Doplňky a další materiály si můžete stáhnout skicy tří myšlenkových bytostí z modulu: http://asterionrpg.cz/index.php?id=8
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anansi
Zaslal: pá listopad 13, 2009 17:56 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
dík to oggysu Wink

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: po listopad 16, 2009 10:13 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Kluci rád bych se také zeptal jak vlastně dopadne ta rasa (sprry, ale teď si nevzpomenu najméno a nemám čas hledat NS a v NS Rolling Eyes ), která žila pod Umrlčím království, kde vlastně každý nad 40 je Giab. Vymřeli? Nebo je třeby nějaké zemětřesení popř. kouzlo zcela izolovalo od povrchu?
Mě osobně národy podzemní říše zajímají víc, než většina národů na povrchu, také by mě zajímalo řešení podzemí říš, protože jsem něco podobného před časem řešil ve svém světě. Tam jsem si řekl, že jelikož jsou kompletně izolovaní od povrchu, tak o něm nemají ani tušení a tudíž budou znát jméno světa, které znají od bohů, ale nebudou mít žádné pojmenování, ve smyslu Podzemní říše popř. Podtemno atp. Budou rozlišovat pouze oblasti, stejně jako na povrchu se rozlišují království, pouště a lesy.
Každopádně se těším na nástin věcí příštích. Laughing

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: po listopad 16, 2009 10:54 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já bych je úplně vymazal, páč jsou spjatý dost s původním UK a pokud skončí ono, mohli by skončit i oni... třeba ale aspoň pár z nich přežije a začnou někde jinde a jinak, skončí s "giabováním" a tak... a nebo se část zachrání a připojí k novému UK a budou tam pomáhat s dalším výzkumem giabů :-/

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anansi
Zaslal: po listopad 16, 2009 13:03 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
jj to mi taky napadlo, ale přece jenom nejsem tvůrce.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po listopad 16, 2009 14:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
jsou to tusim Samarove...
jak jsem uz psal, pristi rok vyjde v Pevnosti clanek, kde bude popsano co se s UK stalo, ale necekejte ho driv nez v puli roku

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anansi
Zaslal: po listopad 16, 2009 22:35 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Jo a ještě mě napadla věc k Týzagovi. Když mu vlastně Khar zakáže tu dračí proměnu a tudíž už nebude drakočlověk, přijde i o takové vlastnosti jako je nesmrtelnost? Začne opět stárnout a zemře věkem?Popř. ho někdo zbije, ale to je jedno, každopádně by to byl celkem slabej konec pro šílence jeho formátu. To už byste rovnou mohli prohlásit, že se třeba Drik udusí hašlerkou Laughing

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Temná kápě
Zaslal: út listopad 17, 2009 13:45 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Anansi napsal:
Jo a ještě mě napadla věc k Týzagovi. Když mu vlastně Khar zakáže tu dračí proměnu a tudíž už nebude drakočlověk, přijde i o takové vlastnosti jako je nesmrtelnost? Začne opět stárnout a zemře věkem?Popř. ho někdo zbije, ale to je jedno, každopádně by to byl celkem slabej konec pro šílence jeho formátu. To už byste rovnou mohli prohlásit, že se třeba Drik udusí hašlerkou Laughing

Pozor - Drik je magor, ale zaslouží respekt! Zato Týzag je opovrženíhodná mizerná troska a trapnej konec je v jeho případě naprosto adekvátní. Uráží mě pouhá jeho existence, avšak přeju mu dlouhej život... život plnej zoufalství a utrpení!

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anansi
Zaslal: út listopad 17, 2009 14:34 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Mám jedno přání Khare. chtěl bych abys letos naděloval dárky k vánocům Twisted Evil
myslím, že by byly nezapomenutelné Wink

Jsi prostě správně přející a dekadentní osoba, ikdyž zapomínáš na jednu věc týzag není zyl. Zyla jsi sprovodil ze světa, teď už trápíš jenom tělo, a to co v něm sídlí, si jednak plně neuvědomuje, že je trápeno a už vůbec ne za co. Ztrácí to tu sladkou příchuť a zůstává jen nahořkle ocelová pachuť evokující obraz otrávené dýky v zádech. Twisted Evil
Ale i tak je to zajímavé Laughing

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: st listopad 18, 2009 18:23 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
ak som sa na Asterione niečo naučil, tak je to toto poznanie - nikdy nesúď motívy bohov...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: čt listopad 19, 2009 0:23 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
potíž je pak už jen v tom, pokud postavy jednají jako sami bohové Crying or Very sad a ještě větší průšvih je, pokud k tomu mají prostředky Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: ne listopad 22, 2009 14:40 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Ti Sadaam: to sa vysvetľuje takzvaným pravidlom ultimátnej hlúposti, ktoré znie: "ak postavy jednajú ako bohovia znamená to, že ich Kreátor (rozumej PJ) je idiotického charakteru."

Autorom: po povrchnom prečítaní mám nasledovné otázočky. Zmenili ste príbeh o Dnaajovi, to znamená že v HM je konvenčná legenda, tak ako ju poznáme z mýtov z mýtov Severanov a v Tieňoch juhu je takpovediac historická pravda? Ďalej nesedia vám príbehy o Chamierovi (Dračí článok z Dechu draka) a Namiere Sandre, ktorú umiestňujete do 6. a 7. storočia k.l. (konkrétne uvádzate rok 598 k.l.). Isteže draci sú dlhovekí, ale pri súčasnej chronológií sa mi zdá nepravdepodobné, aby sa drak, ktorý 3000 rokov slúžil v dračej letke a momentálne ide umrieť na starobu v Dračom stíne, zamiloval do hevrenskej bojovníčky niekedy okolo roku 600+ k.l

Tiež by ma zaujímalo, čo sa plánuje s Alwarinom, ktorý si to podľa kroniky plánuje rozdať s Dríkom. Drík však má podľa Dračieho odkazu skončiť v Dube. To má byť Alwarinova práca? Pretože ak by plánoval Dríka napadnúť priamo v dračej podobe, v takom prípade im buď obom Lamius milostivý (ten už tiež len tažko), hoci u Dríka človek nikdy nevie...

A tiež otázka ohľadom na Starých trpaslíkov. Podľa kroniky utekajú bytosti z Podzemnej ríše v globálnom meradle a vychádzajú na povrch všade na Asterione? Znamená to, že Starí trpaslíci ovládli celú Podzemnú ríšu?

S modulom nesúvisiaca otázka - bolo by možné na webe publikovať Asterionske články čo vyšli v Pevnosti - pochopiteľne s primeraným časovým odstupom. Ja chápem, že je to zrejme jedno z lákadiel novších modulov, ale ľudia si asi nekupujú moduly len kvôli tým článkom, ale kvôli modulom samotným, takže až taká veľká marketingová škoda by to nebola."

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tavicz
Zaslal: ne listopad 22, 2009 15:12 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Arten: Starší čísla jsou ke stažení v PDF na stránkách Dechu draka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.