Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Krajiny za obzorem

Krajiny za obzorem jsou

podnetne pro hru   [ 25 ]  
71%
  71%
mlaceni prazdne slamy   [ 2 ]  
5%
  5%
z ruznych duvodu nechci odpovedet, ale videt vysledek   [ 8 ]  
22%
  22%

Celkem hlasů : 35
Eyron161
Zaslal: so říjen 24, 2009 15:19 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Tak mám za sebou pasáž o Tarosu. Jsem nadšený, jsem strašně rád, že Asterion pořád žije a navíc se tak skvěle vyvýjí. Jen tak dál, tleskám!
Jen mám jednu výtku k vydavateli: Co se vrátit k balení modulů do fólie? O kolik by to modul prodražilo? O pár korun? Díky "šetrnému" zacházení pošty mám modul lehce poničený. No ale co už, podstatný je obsah
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bouchi
Zaslal: so říjen 24, 2009 16:05 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Eyron161 napsal:
Jen mám jednu výtku k vydavateli: Co se vrátit k balení modulů do fólie? O kolik by to modul prodražilo? O pár korun? Díky "šetrnému" zacházení pošty mám modul lehce poničený.
To nas mrzi, spis to budeme muset lip balit pri posilani postou.
Nebaleni do folie byla v tomhle pripade otazka spis casova, protoze dodani nakompletovanych modulu do balirny, zabaleni a zase presun zpatky do Altaru by zdrzelo uz tak zpozdene rozesilani predobjednavek dost mozna o skoro cely tyden.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: ne říjen 25, 2009 18:04 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Najde si některý s autorů čas a odpoví na zbytek mých dotazů? Razz Hlavně by mě zajímalo, co jsou zač ty falkové? Jak je to s tím Urizem Měděným? A kdo je ta Sajkša a Vúrgor? Ještě mě napadla jedna otázka. Působí v Tarosu i jiná známější zločinecká organizace než Pavučina?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne říjen 25, 2009 18:22 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Najde si některý s autorů čas a odpoví na zbytek mých dotazů? :P Hlavně by mě zajímalo, co jsou zač ty falkové? Jak je to s tím Urizem Měděným? A kdo je ta Sajkša a Vúrgor? Ještě mě napadla jedna otázka. Působí v Tarosu i jiná známější zločinecká organizace než Pavučina?


ja jsem kompetentni k tomu Tarosu a odpoved je ne :-) zadna velka zlocinecka organizace v Tarosu neni, zato mnoho mensich

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: ne říjen 25, 2009 21:26 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Dugatan napsal:
Najde si některý s autorů čas a odpoví na zbytek mých dotazů? Razz Hlavně by mě zajímalo, co jsou zač ty falkové? Jak je to s tím Urizem Měděným? A kdo je ta Sajkša a Vúrgor? Ještě mě napadla jedna otázka. Působí v Tarosu i jiná známější zločinecká organizace než Pavučina?


Falkové jsou rasa Podzemní říše, která se myslím objevuje v dobrodružství Obří jeskyně - modul Zlatá pavučina. Nemám teď ten modul po ruce, ale pamatuji si, že to jsou milovníci umění a divadla (přitom hojně užívají magii).

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: po říjen 26, 2009 0:01 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Co se těch dvou jmen týče, pravděpodobně se jedná o nějaké staré verze postav, které dostaly omylem do finální verze, což mě mrzí; jestli v modulu nejsou, je to nejpravděpodobnější vysvětlení.
Co se falků týče, jsou rasou podzemní říše, ale nejedná se fearie, či jak se jmenují, na které neráží Gil. Jedná se o rasu novou, nespecifikovanou. A proč ji specifikovat? Každý si jí může vytvořit dle svého ^ ^ V mých očích jsou malí, s bleděmodrou pletí, jemným šedavým ochlupením na dorsálních částech těla, s plochým obličejem, uhlově čenýma očima a s velikýma fenčíma ušima. Ale komu se taková bizzarní pseudorasa nelíbí, může si jí vzhledově přizpůsobit sobě, jako ostatně cokoliv na Asterionu ^ ^
A co se týče Uriza... nu, nikdy jsem o něm příliš nepřemýšlel. Ale pravděpodobně je skutečně seveřanem; Goloko je divoch a Jereza je odkudsi z bývalého Císařství. Tráša je pak skoro jistě Navadárka. A jak jsem psal o kousek výš, i kdyby ne, tak se Asterion nezboří. Velkou roli snad v nadcházejících letech hrát nebudou... pokud jim jí nepřisoudíte ovšem vy ^ ^ Není malých rolí, jen malých herců.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: út říjen 27, 2009 18:16 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Chalguzar bude asi nejspíš původem hevren.
Co je vlastně Ytrak zač? Myslím tím než se stal temným bohem. Něco málo je o něm napsáno v Pískách proroctví a článku v Dechu draka. Má pořád tak hroznou podobu nebo se už převtělil? Jak se mu podařilo tak ovlivnit staré trpaslíky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anansi
Zaslal: st říjen 28, 2009 8:42 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Ahoj kluci, na začátek musím říct, že se mi krajiny opravdu líbí, osvětlilo mi to spoustu věcí a dost změnilo nahlížení na spoustu postav a událostí.
Jenže nebyl bych to já, aby se v mé hlavě nevyrojilo několik šílených otázek muhehhehhe Twisted Evil .
Tak za prvé. Planina šedého prachu. Měl bych smělý nápad jak ji uzdravit. Jeden je jednoduchý, když si s prachem dokáže poradit voda, tak co takhle udělat hliněný val okolo celé planiny. V pravidlech drd je jedno kouzlo, které by ho dokázalo vytvořit relativně rychle a stačilo by několik čarodějů. Mno a pak to celé zatopit , chvilku počkat a vypustit. Jaký by to asi mělo výsledné vlivy. Myslím třeba na žvot v řekách, protože i když nic jiného, tak přece jenom vodním živočicům bude asi vadit, to obrovské množství popela. další bude asi reakce bytostí z planiny. Očekával bych jeden masivnější útok drususů, po kterém zmizí, protože přišly o své přirozené prostředí. pak N'dangawa bude asi taky pěkně nasr... nervózní Laughing , protože tam bydlí. No a v neposlední řadě, vyřešil by se problém uvězněných duší, to jako, že by mohli odejít do stínového a pak dál do vnějšího světa? nebo by se jena jaksi rozpustili?

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: st říjen 28, 2009 9:05 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
V souvislosti opět s nejen s pláninou šedého prachu a rudým poli mě pak ještě napadlo Idea jedno řešení. Zajít do Derteonu a "půjčit" si od toho Eldebranského rytíře co tam je setbu. a s její pomocí navrátit krajině zdraví, ať už by to setba zvládla sama nebo jí pomoci nějakým rituálem. Question

A teď k Agrenské růži. Jenom jsem si říkal, že by bylo zajímavé, kdyby se po konečné bitvě cítil Zantur Kharem překonaný a schoval se v Thurgu a snažil se mermomocí růži získat. A le nebyl by to on kdo by se k ní dostal. Předběhl by ho Týzag. A stalo by se něco, co nikdo nečekal. Totiž ne to, že by ho tak jako mnohé před ním pokřivila, ale stala by se jeho součástí a on její. Stal by se jinou bytostí, něco mezi týzagem, myšlenkouvou bytostí a bohy. A neměl by úplně tak docela vlastní vůli. Ale to je jen nápad. Twisted Evil

A pak mi kluci taky napadlo, při studiu mapy, že konečná bytva nebude poslední a možná ne ani nejstrašnější a největší, které budou muset královští čelit. Protože konečná bytva zaručeně nezůstane bez povšimnutí ze strany korullů a umrlčího království, nebo nekromantů vůbec. To co doteď stálo mezi nimi a královskými byly državy. Halvně ony, a ty po odchodu Khara zaniknou. Lien je neudrží a knížata, lordi a generálové stěží utvoří nějaký významější celek. Jsou to všechno mocichtivý bastardi. Slepý bohové a Umrlčí království, podle mého názoru podniknou nějakou akci a to možná i spolu, otroky chtějí obě strany. Mno a až pohltí državy, zaútočí na královské. Jediné co by je mohlo zdržet...zdržet, ale ne zastavit... by byl boj o moc mezi nimi. Vydím to bledě. Crying or Very sad

Jo a pokud jde o Khara, Tak se mu stejně divím. On kterej si váží své osobní svobody natolik, že se vzepřel svému stvořiteli, se teď stane součástí asterionu. Copak je natolik krátkozraký, že si neuvědomuje nakolik ho to sváže. vždyť zahodí to o co milénia bojoval. Ale je to jeho věc Wink

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: st říjen 28, 2009 22:33 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
V tom čase však podľa Asterionského kánonu už staré Umrlčie kráľovstvo nebude existovať, nakoľko má byť zničené skutočne masívnym kataklyzmatom nad jazerom Yrakan. Práve odstránenie hrozby z juhu umožnilo Kharovi poslať skřetov na sever aby vybojovali Konečnú bitku. No a nové umrlčie kráľovstvo v Nedostupných horách ešte asi nebude úplne funkčné...

Otázka je či sa Khar stane súčasťou Asterionu, alebo Asterion súčasťou Khara Wink Wink Wink

Týzag sa už podľa kánonu nevzmôže na nič, nieto ešte, aby sa dostal do Thurgu a vymanévroval Zantura pri plnom duševnom zdraví (ak sa pri drakoľuďoch dá hovoriť o niečom takom)... Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: čt říjen 29, 2009 17:10 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Právě na tyhle věci jsem myslel artene.
Jde mi tu právě o to, že nové umrlčí království bude potřebovat obrovské množství otroků na práci a na animaci nemrtvých. A když Khar odejde državy se rozpadnou na malé provincie, které bude schopný animatik moci ovlánout jednu po druhé. Rozděl a panuj, ikdyž tady rozdělí někdo jiný.

Ale abych pravdu řekl, tak spíš přemýšlím o korullech. Nekromanti budou do toho moci zasáhnout jen tehdy, pokud budou dostatečně rychlý.
A pokud jde o týzaga tam jsem to spíš myslel, že by to bylo příběhově zajímavé, kdyby k růži přišel on a jenom náhodou. Ne přes Thurg. A možné by to bylo, život má celkem suchej smysl pro humor Laughing .
Ale stejně dík za reakci. Wink

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seth
Zaslal: pá říjen 30, 2009 1:16 Citovat
Založen: 2.8.2009 Příspěvky: 24
Kharův skutek je vyjádřením naprosté svobody už proto, že se k němu dopracoval proti vůli stvořitele, a že odevzdal svůj život Asterionu, byla nejsvobodnější z jeho voleb. Khar není spoután, protože Khar už prostě není. Je jenom Asterion, s principem svobodné volby.

_________________
Quaere et invenies
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
zanaar
Zaslal: pá říjen 30, 2009 10:28 Citovat
Založen: 30.10.2009 Příspěvky: 16 Bydliště: Morava
Bouchi napsal:
zloděj slavoj napsal:
Plánujete dát nový modul už tento týden do distribuce (např brněnská prodejna Arrakis)?
Do Arrakisu nedodavame primo a nevime, od ktereho subdodavatele nase tituly bere, takze to nezalezi na nas.
Kazdopadne se s rozesilanim obchodnikum tento tyden zacne, to ano.


Zdravím,

chtěl jsem se zeptat jak je to s tou distribucí? Dnes (tj. 30. 10.) Krajiny v Arrakisu stále nejsou, že by problém pošty? Provozovatel říkal, že má objednáno, ale vůbec neví přibližné datum kdy má moduly dostat. Zdá se mi to trochu zvláštní. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: pá říjen 30, 2009 11:46 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
zanaar napsal:
Bouchi napsal:
zloděj slavoj napsal:
Plánujete dát nový modul už tento týden do distribuce (např brněnská prodejna Arrakis)?
Do Arrakisu nedodavame primo a nevime, od ktereho subdodavatele nase tituly bere, takze to nezalezi na nas.
Kazdopadne se s rozesilanim obchodnikum tento tyden zacne, to ano.

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jak je to s tou distribucí? Dnes (tj. 30. 10.) Krajiny v Arrakisu stále nejsou, že by problém pošty? Provozovatel říkal, že má objednáno, ale vůbec neví přibližné datum kdy má moduly dostat. Zdá se mi to trochu zvláštní. :?

Jestli tam budes mit jeste v nejake brzke dobe cestu, tak se zeptej, od koho ma objednano, a proc si hernajs neobjedna primo od Altaru. (Pokud to bere od Seqoye, tak se nicemu nedivim, protoze to je v nekterych ohledech distribucka na baterky a trva strasne dlouho, nez se pres ne nekam novinka dostane.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá říjen 30, 2009 12:05 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Myslím, že se Slepými bohy nebudou problémy ze dvou důvodů:
1) jejich říše je roztříštěná, decentralizovaná a jednotlivý vládci ještě více hašteřiví, než mnozí skřetí lordi;
2) v říši se otevře jeden z portálů na Modrý měsíc, který radikálně změní politiku korullů, která je i tak jen málo expanzivní - teď bude ještě více zaměřená na boj s měsíčním potěrem, který může skončit několika velice zajímavými způsoby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.