Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Kde bydlí vaši hrdinové??? aneb třetí chýše z leva...

Kde bydlí vaši hrdinové?

Hostince, krčmy, nevěstince...   [ 31 ]  
31%
  31%
Chrámy, kláštery   [ 5 ]  
5%
  5%
U známejch, v pronájmu   [ 5 ]  
5%
  5%
Ve vlastnim   [ 28 ]  
28%
  28%
Jejich domovem je cesta...   [ 28 ]  
28%
  28%

Celkem hlasů : 97
Tuk-Enek
Zaslal: ne březen 27, 2005 19:59 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: Ale... já to bral trochu s nadsázkou. Ne, že by mi hráči natvrdo vytýkali, že sem příliš realistickej ohledně reakcí světa na něčí činnost, jen sem narážel na jejich povzdechy a´la: "To na nás fakt museli poslat toho nájemnýho zabijáka jen protože jsme jim nedopatřenim ukradli truhlu s výpalnym za 10 000?"
PS - tu truhlu fakt ukradli (nebo přesněji překazili předání) úplně omylem a ten zabiják je honil dost dlouho (byl dost dobrej, byl dost dobrej, protože to dělal dlouho a dlouho to dělal, protože dlouho žil a to hlavně kvůli tomu, že při svých akcích jen nerad riskoval), byla to docela zábava a hlavně jak se ten děj posouval dopředu, když se hráči neotravovali blbostma, protože nevěděli, odkud přiletí otrávená šipka. A kupodivu to snížení počtu blbostí a tlak na postavy celkem popořili roleplaying.

Blind Guardian: Hm. Ah-ha. Tady někdo moc čet Sapka, co? Zkus Silmarillion od JRRT, Shannaru od Brookse... Tam sou trochu jiný elfové. Kromě toho, Sapkovi elfové z normálního světa (tj Veverky a spol., ne ty z paralelního světa) mi byli celkem simpatický a hlavně to byli oni, kdo byl utlačovaný. To je ale spíš do jinýho fóra...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: út březen 29, 2005 21:22 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Teď nevim na co narážíš. Ano Sapka sem čet jedním dechem, ale teď (zas) nevim která bije. V Sapkovi se mi elfi nelíbili onic víc než jinde. A to stím utlačováním... DOBŘE JIM TAK. Silmarillion sem čet, zkus si přečíst Warhammer, něco od Kinga.

Ale můj trpoš umrel. V jedný hospodský rvačse sem to trochu přepísk, zabil sem hospodskýho a sedum členů ostrahy, nakonec sem skončil jako jehelníček (pět šípů a sedm šipek), jedinou útěchou mije, že ono město vyhořelo (Rilond) do základůRazz.

Můj nový domov je rakev.
Hraju za vampa a mé jméno je Regis von Drachenfels. Je to trochu nepraktické. Tahat s sebou rakev, ale alespoň na mě neprší.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 03, 2005 13:34 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind Guardian: Jeah, Regis byl jedna z mála postav, co sem si v Sapkovi oblíbil (a asi protože to byla jedna z mála dobrejch postav, tak ho musel zabít Sad ). Ale na Asterionu se asi těžko vystihuje ta abstinence, co? Laughing
Narážel sem na ty elfy z toho druhýho světa, jak na Spirále unášeli lidi z jinejch světů do otroctví a chtěli Cyrilu právě aby mohli unášet lidi i od jinud než ze světů Spirály. De o to, že většina lidí, který tvrděj, že elfové jsou jen arogantní namyšlený zotročovatelé je většinou zná jen ze Sapka (a většinou ještě dodaj, že sou i impotetntní, určitě víš, co myslim Very Happy )
Kinga netušim, k Warhammeru se chci časem dostat - jenže já sem posedlej - všechno, co čtu (nebo aspoň drtivou většinu z toho) musim mít doma v knihovně. A peníze sou omezený a zbírám Pratchetta (až na ty těžko sehnatelný mám komplet Very Happy ), R.E. Feista (mám trhlinovku, teď dosbírávám Impérium, pak chci zbytek), mám komplet Shannary, ale čekám, až vyjde překlad třetího dílu poslední trilogie, mám první dva díli pentalogie zaklínače, ale čet sem celou, tak jí chci doskoupit (i s povídkama), čekám na třetí díl Acháji od A. Ziemannskyho... Prostě se k Warhammeru jen tak nedostanu Sad
Vim ale, cos tim myslel. Ono v literatuře nacházíme prostě tři druhy elfů, obecně nazývané Tolkien elf, Sapek elf a Good elf. A já se prostě ztotožňuju s tim prvnim a/nebo třetim typem...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: út duben 05, 2005 11:35 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
"Vy lefové pořád napadáte pobřeží a odvážíte lidi do zajetí"
"To jsou Temní elfové" opravil ho Vznešený elf
"A to snad nejsou elfové?" Smile
Já (už) netoužím mít všechny knihy doma, neměl bych to kam dát.
Navíc si šetřim na meč, takže knihy nemůžu kupovat, nikdy nezůstanu u jedný. Já teď dočetl Ohnivého draka (od R. A. Knaaka).
Elfové nejsou impotenti oni sou jen zženštilí.

A někdo mi rozbyl rakev.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 10, 2005 18:01 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind Guardian: No a? Na Asterionu přeci na rakvích moc nezáleží. Ale chápu, že to nas--e.
Co se týče toho výroku s elfounama, na každou rasu se dá vytáhnout nějaká ta pěkná špína. Ale OK, sou lidi, co maj k elfům sklony (třeba já Laughing ), sou lidi, co je maj rádi jen protože přeci musej mít do čeho střílet (třeba ty).
Co se týče tý impotence, tak u Sapka ten elfí král, co tak hrozně toužil přeříznout Cyrilu a snažil se dva tejdny a snažil by se dýl, kdyby nezdrhla s jednorožcema, protože prostě nemoh... To bylo trochu víc, než jen zženštilý...

Jednoho krácného dne vyhážu z polic všechny ostaní knížky, protože obě knihovny budu mít odshora dolu napraný sci-fi&fi. Už se na to těšim... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: po duben 11, 2005 7:50 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Prostě elf.
U mě už polovinu knihovny zabírá SF&F.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: pá duben 15, 2005 20:10 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind Guardian: U mě totéž s fantasy, teda většinou. Nedávno mi jedna kamarádka studující architekturu volala, že už dočetla ty dvě knížky, co jsem jí pučil a jestli bych jí nepřines další. Jenže udělala chybu, když mi řekla, abych jí vzal jen tak jednu nebo dvě, protože mě poslední tejden proklínala, že místo učení a rýsování četla. No, tak sem jí přines celou velkou igelitku narvanou knížkama (vypadala, že mě asi zabije. Byla to dobrá zábava : Laughing ).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: so duben 16, 2005 14:33 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Ale ale Laughing Laughing
Mám se učit na přímačky a místo toho čtu a fóruju. Sou to drogy. Kradou nám peníze a čas.
A my sme jim za to vděční.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: so duben 16, 2005 18:01 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind Guardian: Jo. To je na tom to nejhorší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: so duben 16, 2005 23:03 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Jo (mimochodem: SF-sience fiction,&,F-fantasy, a fantasy převažuje).
Nevim jak to dělám, ale dočetl sem Nohy z jílu a Hvšzdného vlka Sad / Very Happy .
Mimochodem, jaký byl původní název týhle diskuze Very Happy ?

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 17, 2005 9:01 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind guardian: Eh... teď smě dostal... No, podle názvu bych řek, že to bylo o tom, kde postavy bydlí při svých putováních, pak jsme se přes vypalování stálých obydlí dostali k tajným službám a podsvětí a pak jsme skončili u bojových umění a knihoven... Nebo nae? Možná si to pletu... Jenže téma kde bysdlí postavy se dá dost rychle vyčerpat... Nebo Tě k němu ještě něco napadá?
____________________________________________________________

Hvězdnýho vlka neznám, ale přečíst Nohy z jílu neni ani ten nejmenší problém, protože to je knížka, ve který je Delfína Angua von Überwald (a taky Elánius), což je moje nejoblíbenější postava v Pratchettovi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: ne duben 17, 2005 18:10 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
No...
s kámošama stavíme nedobytnou pevnost...
Ale máš pravdu vyčerpá se to rychle, postavy neumíraj každý den (krom vampů Very Happy).

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: po duben 18, 2005 19:37 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Blind Guardian napsal:
postavy neumíraj každý den (krom vampů Very Happy ).


Ale no tak, nehraješ přece Betridala, že ne? Very Happy Laughing Very Happy
Tohle téma by mohlo bejt rozvedenější v jinejch než fantasy světech (třeba v Shadowrunu nebo World of Darknessu by fakt mohlo vydržet dýl), ale na Asterionu... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: čt duben 21, 2005 18:26 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Hmhm. Spusta postav ani nebydlí. Prostě dou a nezržujou se ani hospodou..
Například ve vampires. Ikdyž tam by se to spíš mělo menovat "Jaké zabespečovací zařízení používají vaší hrdinové? aneb ta rakev se zámkem"
Smile . Teď PJuju družinu, která se stala členy městské hlídky. Ti "spí" (je tam asi pede trpošů, takže když říkám "spát" myslím "zacpávat si vší silou uši") v policejních ubytovnách. To je bydlení. Kvůli nedostatku místa (a postelí) vlastní jednu postel tři strážníci. Když si deš lehnout je postel ještě teplá.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: so květen 07, 2005 16:58 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
BG:No, v takovym prostředí bych použil vosk do uší Very Happy
Teďs asi u Vampů mluvil o Dark ages, ty sem ale nikdy nehrál Sad . Teď hrajem mage tA, předtim sme hrály Vampy. Ty mage sou v tomhle směru krapet lepší - postavy se můžou bránit nebo zdrhat v kteroukoliv denní dobu. Kromě toho kouzla chrání líp než disciplíny - dají se předseslat a tak... ale klidný při hře taky nejsme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.