Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Zyl, Khar a Temní

Koho máte z drakolidí nejradši?

Zyla   [ 8 ]  
20%
  20%
Liena   [ 3 ]  
7%
  7%
Zantura   [ 20 ]  
51%
  51%
Drika   [ 3 ]  
7%
  7%
Kirbega   [ 5 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 39
Raven Damiel
Zaslal: po leden 24, 2005 8:16 Citovat
Anonymní
Myslím, že je to Xintra, ne Xantra. Je to mocná čarodějka, mezi její žáky patřil i Alwarin. Kdysi dávno se vydala do Jižního hvozdu proti Drikovi, ale ta výprava se jí zle nevydařila.. Mělo by to být v článku o Drikovi...
Lamius
Zaslal: st leden 26, 2005 15:17 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Marek Stahl napsal:
Vase debata je opravdu zajimava. Mam jen jednu malou poznamku. Umrlci kralovstvi by se nikdy se Zylem nespojilo. Vienn povolal nemrtve proti skretimu nebezpeci. Nikdy by se s nim nezpojil. i kdyz to je magor a schizofrenik.

Díky za uznání, budem jedině rádi, když se připojíš. Very Happy
A musím říci, že s Tebou souhlasím. Vieenův pragmatismus by tak daleko nedošel. Leda snad, když by si myslel, že by to mohlo UK postupem času zničit a měl zrovna světlé období. Ale spojenectví se Zylem by UK jedině prospělo (podle mě).
Tuk-Eneku- zase jsme na druhé straně názorů. Laughing Ale já to fakt nedělám úmyslně! Embarassed

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: st leden 26, 2005 15:19 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Raven Damiel napsal:
Myslím, že je to Xintra, ne Xantra. Je to mocná čarodějka, mezi její žáky patřil i Alwarin. Kdysi dávno se vydala do Jižního hvozdu proti Drikovi, ale ta výprava se jí zle nevydařila.. Mělo by to být v článku o Drikovi...

Ano, máš pravdu, je to Xintra, už jsem na svůj omyl (ve jméně, ne osobě) přišel sám. Very Happy
Díky.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: st leden 26, 2005 15:50 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Skřeti- kdysi skutečně asi museli být ke Kharovi loajální, ale ne (NUTNĚ) věrní (i když velká většina asi byla- ale spíš těch míň chytřejších- níže postavených skřetů). To jest- drželi s ním na jedné straně, ale hleděli nejdřív na svoje zájmy.
K drakolidem můžu jen zopakovat- možná máš pravdu, zní to dost logicky. Ale na druhou stranu totální změna povahy je pořád taky připustitelná (jakožto možná). Chtěl jsem se zeptat- v souvislosti s Kirbegem operuješ s několika údaji, které neznám. Odkud to prosímtě znáš?
No, já věřím, že hlavní (resp. jeho oblíbenější) část Kharovy práce s mutanty je právě kvůli tomu jim dát co největší schopnosti (tedy, ne tak úplně "co největší", ale prostě opravdu velké Laughing ).
Tak pár jiných zlých a mocných postav jsem zmínil. Pro mě malou záhadou (co se týče budoucnosti Asterionu) je Ugrien. Líbí se mi Xillos, ten ovšem je epizodní postavou.
Jo, a málem bych zapomněl- baronka Sabiová. Trochu opomíjená, ale Pavučina je organizace s místy větší mocí než Khar. Pavučinu (z lidského hlediska) opravdu nemám rád. Jako PJ ji ovšem "miluji". Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po leden 31, 2005 11:26 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
S tou Pavučinou mám stejnej názor Very Happy
Jinak u nás Xillos zase bručí v Rybině (no málem umrel...) a Ugrien zatim nevim, ale naše drůža pomohla k jejímu oslabení (viz Hwarišt), tak nevim, jak to dopadne Sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lamius
Zaslal: st únor 02, 2005 15:02 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Sadaam: žejo, Pavučina je opravdu zajímavá. Laughing
Tak to je dobrý- poslat Xillose znova do Rybiny, to se povedlo. U nás se zatím jenom chystá napadnout Erin. Družinka o něm ale přinesla první zprávy (viz Kouzlo moci).
Družina mojich hráčů se s Ugrien asi těžko setká. Oživ mi prosímtě paměť, kdo nebo co to je Hwarišt?

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: st únor 02, 2005 15:16 Citovat
Anonymní
Hwarišt by měl být nějaký nekromant, který Ugrien pomáhá.
Lamius
Zaslal: čt únor 03, 2005 10:21 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Raven Damiel napsal:
Hwarišt by měl být nějaký nekromant, který Ugrien pomáhá.

Jo, díky, už vím. Wink

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: pá únor 04, 2005 16:08 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Nevíte náhodou někdo tohle:
Ve dvou článcích o temných bozích (vyšly nejdříve v DD, pak v modulu PP) byla zmíněna temná bohyně Kanwala. Byla trochu podobná Ndangawě, ale nebyla tak zuřivá. Své příznivce měla mezi elfy ze Země klidu...atd. Nebudu to sem všechno psát, kdo to četl určitě o ní ví. Khar připravoval Kanwalino oslabení, aby ji mohl dostat do Temné desítky. Ale tam se neobjevila. Nevíte někdo, jak to s ní dopadlo? [/i]

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: so únor 05, 2005 12:39 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
To by mě taky zajímalo, nikde se to neobjevilo. Asi bude muset PJ zapojit fantazii. Vím, že Khar uvažoval zničit jí pomocí Kněží slunce, což by mi přišlo logické. Kněží slunce jsou na to přesně ten správný typ fanatické a puritánské víry. Asi jim dodal dost informací a trošku je popíchnul, ostatní už šlo samo. Spíš mě trápí, KDY se to stalo.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so únor 05, 2005 22:18 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím,že ji Khar odtsranil a místo ní dosadil Ynar Rut

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: ne únor 06, 2005 11:33 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Máš pravdu, díval jsem se do VTB a našel jsem přesně tohle u popisu Ynnar Rút. ale stejně, to ji Khar jako ZABIL nebo co? Potřeboval ji přece do Temné desítky. Možná se mu ale jen vysmála a on ji jako nežádanou konkurenci nechal odstranit Cool (bůhví jak).
Mimochodem, kdo si myslíte, že je nejmocnější temný bůh mimo Desítku? Ytrak? Nebo ta Ústa smrti zmíněná v již zmíněném článku?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po únor 07, 2005 15:21 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Někde sem tady četl, že Kanwalu nahradila v Temné desítce Ndangawa.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silweril
Zaslal: út únor 08, 2005 20:00 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Kanwala byla takovou kombinací Ndangawy a Ynnar Rút, přičemž z obou měla to lepší. Měla krásu, lstivost, inteligenci... byla patronkou (asi) požitků, sexu a snad i trochu boje. Podle mě ji Khar oslabil a obě bohyně jeho pantheonu si jen rozebraly její uctívače. Dnes asi ještě přežívá, ale její moc je zanedbatelná. Pokud už ji neodvedli sarífágové k Lamiusovi. Škoda, byla mi sympatická Cool

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt únor 10, 2005 16:59 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Jo, Kanwalu nahradila Ynnar Rút. Ndangawa možná převzala část její "správy", ale Kanwalu nenahradila. Co se stalo s Kanwalou je (PODLE MĚ) jasné- Khar za ní přišel, Kanwala měla skutečně příliš velké požadavky (nebo Khara dokonce odmítla?!) a Kharovi se naskytla příležitost místo ní hodit do temné desítky mnohem ovladatelnější Ynnar Rút. Protože Khar nepotřeboval konkurenci pro "svoje" temné bohy, tak Kanwaleprostřednictvím někoho (nejspíš Kněží slunce) zničil její moc, načež pak Kanwalu chytli sarífágové a zodpovídala se Lamiusovi, chudinka (taky mi byla sympatická Laughing ). Vycházím při tom všem z popsaných informací (především z Kharových úvah).
Nejmocnější bůh mimo temnou desítku? Zajímavá úvaha- no, o Ústech smrti se nic neví, takže je vynechám a jinak je to Ytrak (řekl bych).

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.