Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  DrD+

Jak se vám DrD+ líbí?

Čekal jsem něco víc, když se s tím tokovou dobu párali.   [ 13 ]  
23%
  23%
Docela ujde, něco takového jsem si představoval.   [ 20 ]  
35%
  35%
Nemá chybu, určitě se vyplatilo si tu "chvilku" počkat.   [ 23 ]  
41%
  41%

Celkem hlasů : 56
Sven Ivanhwen
Zaslal: út leden 04, 2005 14:36 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Sandro Sinae napsal:

Armády chybí, to je pravda. Ale jsi myslím jeden z mála, kdo na nich tak lpí. Nelze se zavděčit všem.


Taky se pridavam za Nazareie, armady by byli fajn .....
Hral jsem dobyvani Zeleznych dolu armadou nekromantky a protoze jsem nemel armady vymysleny (DrD system je IMHO nepouzitelnej), hazelo se jednotlive. Prestoze to bylo misty vzaty pausalne (hornik versus kostlivec), vlastni postavy bojovaly sami celkem asi 6hodin (velka mapa se zakreslenym mestem, nepratelske jednotky tvorili ruznobarevne lentilky, ktere po zniceni bylo nutno snist Smile. Na obou stranach se konfliktu zucastnilo necelych 200 osob a nestvur (tedy zadna velka armada ....).

Naprosto si nedovade predstavit podobnej boj podle DrD+ (boj je 3x pomalejsi ? nebo vic ? nebo se pletu ?)

Zrovna na Asterionu, kde se k VELKY bitve schyluje, by se armady hodily ....
Ale jak rikas nelze se zavdecit vsem ..... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: út leden 04, 2005 15:28 Citovat
Anonymní
Dyt rikam, ze tedkon sem to zacal vod prvni, ale treba za 2 roky me to uz na prvni nebude bavit, a tak zacnu treba vod 3. nebo 4.
S tou historii, muzes si vybrat, to sice v DrD taky, ale tam si jen tak nemoh bejt slechtic. S tema dovednostma,....hmmmm.....i penezma by to slo, ale puvod???? Slechtic, i kdyby nizsi, umis si to predstavit???
Nerikam, ze povidani o rasach, povolanich,...je zbytecny, ale zdlouhavy.
Bohy nesrovnavam s asterionjskejma. Jen tam nebylo presneji receno, jakou maj moc, co je jejich cilem, atd. Jestli to autori chteli nechat na PJ, mne to navadi, ja si tyhle veci stejne domejslym.
A k tomu vymyslenimu, ale byly popsany ale u 2. To staci aby sis mohl treba vymyslet pravidla pro jiny povolani. Mohl tam bejt treba aspon naznak, ze to de, ale vono nic. To v DrD bylo u jinnejch povolani aspon naznak...
Kenny
Zaslal: út leden 04, 2005 20:53 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Armády mě taky nechybí.Když se odehrávají na Asterionu velký bitvy,tak na ně taky nepoužívám pravidla pro armády.
jediný kde to bylo použitelné jsou opravdu Temné dny železných dolů.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út leden 04, 2005 20:56 Citovat
Anonymní
To ste nikdy nehrali nakou bitku??? Dyt je to sranda.
Kenny
Zaslal: út leden 04, 2005 21:01 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Hráli,ale je lepší to popisovat slovně a podle úvahy.A bitky postav jsem pak řešil v malým podle normálních pravidel.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út leden 04, 2005 21:06 Citovat
Anonymní
Pokud hraju bitvu, ktery veli hrac, tak to delam podle pravidel pro armady. Kdyz ne, tak jen nejblizsi okoli.
Kenny
Zaslal: út leden 04, 2005 21:11 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo to jo.Ale nemyslím si,že ani jednu z nadcházejících bitev bude řídit hráč.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út leden 04, 2005 21:20 Citovat
Anonymní
Ale to nic nemeni na tom, ze kdyby si nekdo chtel jen tak z prdele zahrat bitvu...
Marek Stahl
Zaslal: st leden 05, 2005 14:03 Citovat
Anonymní
Ja jsem se v pravidlech pro hrace setkal se zbrani tezky perlik. Nevi nekdo jak to muze v realu asi tak vypadat?
Sandro Sinae
Zaslal: st leden 05, 2005 14:51 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Nazarei & Kenny:
Souhlasím s Kennym, není nutné bitvy ve hře tolik prodlužovat, stačí to řešit podle úvahy. Tak jsme to dělali vždy, bojem jsme řešili jen nejkonkrétnější situace bitvy. Možná se autoři DrD+ přiklonili k tomuto řešení. Nebo můžeš každému pluku prostě přiřadit čísla jako v normálním boji a zjednodušit to.. a máš to. Nemyslím, že je to nějaká vážná chyba DrD+.

To Marek:
Asi jako velkej tlustej hranol s držadlem. Úderová plocha třeba 30x30 cm.. Twisted Evil

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: st leden 05, 2005 15:59 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Marek Stahl napsal:
Ja jsem se v pravidlech pro hrace setkal se zbrani tezky perlik. Nevi nekdo jak to muze v realu asi tak vypadat?


Velky, tezky kovarsky kladivo (neplest s palici Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marek Stahl
Zaslal: st leden 05, 2005 16:08 Citovat
Anonymní
Aha, jestli ma mit ale ucinek vetsi nez tezkej kyj tak to musi bejt SAKRA velky kladivo Smile
Nazarei
Zaslal: st leden 05, 2005 16:21 Citovat
Anonymní
To Sandro
Vono to zjednodusit, aby to melo logiku, a odpovidalo by to aspon +- DrD+...To budes muset zrusit hod na zasah, protoze v oddilu nezasahnou vsichni ci naopak. Bude to hodne slozity, a uz vubec ne to trochu zjednodusit...
Gwaihir
Zaslal: st leden 05, 2005 20:28 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Wu-lin napsal:
Já si myslím, že to čekání se vyplatilo. Pravdou je to, že za to chtěj těžký prachy (ale na druhou stranu je v těch 5 sešitech dost práce spousty lidí,která taky nebyla zadarmo) a ze začátku jsem v tom plaval. Ale po čase se mi povedlo pochopit principy teď bych DrD+ za nic nevyměnil. Ohledně té gramatiky, tak dle mého názoru je pochopitelné, že se tam vloudily chyby co byste taky v tom kvantu textu chtěli. Další příjemnou věcí je příběh, který se proplétá všemi sešity. Když jsem to šel kupovat tak jsem se stavil v jednom knihkupectví( pro ty z Brna v Černé planetě) ,
které se od DrD odvrátilo už před roky a místní knihkupec mi řekl, že DrD je už mrtvé a DrD+ mělo přijít před léty, ale já mu musím oponovat, protože dokud DrD hraje byť jen jeden člověk tak jej nelze považovat za mrtvé a DrD+ nám toho ještě může nabídnout mnoho.


Mrtvá je leda Černá planeta. Už nějakej ten rok to s nimi jde od desiti k pěti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gwaihir
Zaslal: st leden 05, 2005 20:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Vy opravdu používáte pravidla pro armády nebo hospodařství. Já jsem s tím skončil ve chvíli, kdy jsem popisoval padesátý mrňavý papírek. Když chcete realistické bitvy,tak si pořiď te warhammer nebo něco podobneho.


Naposledy upravil Gwaihir dne st leden 05, 2005 20:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.