Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Hudba

Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 18:23 Citovat
Anonymní
to gegu: Hej doufám, že si nepletete HC a metal... Byl jsem totiž na stránkách Soulfly a pokud vím, taxi mi říkal něco o tom, že to je Hardcore a když si to zadáš v seznamu, tak najdeš mnoho přemnoho odkazů na "metalovou skupinu Soulfly" takže nevím kdo je tady blbej... Tak a dál. Zajděte si přesně na tuto stránku: http://www.punk.nazory.cz/exploited/index2.html
a přečtěte si poslední odstavec: "The Exploited pokračovali s vydáváním špikových alb, ale v roce 1987 skupina začíná hrát více směrem k Hardcore/Grindcore." (konec citace)
A dále. Je někdo z vás pankáč? Já o sobě tvrdím, že jsem jím tak na půl a docela se vyznám v punkových názorech. Punk odmítá násilí. Beat the bastars, beat tham now (omluvte moji angličtinu, kdyby to nebylo zcela správně). Tak tohle mi nepřijde jako protinásilný text. Stejně tak mi nepřijde moc punkové You are a fucking bastards.
The exploited začali jako punk, ale stále přitvrzovali, to nemůže nikdo popřít. A jelikož jsem ještě neviděl fotku, na které by neměli číro, docela často se o nich mluví jako o punkové skupině. To je asi tak vše, co bych k tomu řekl.
Stormy
Zaslal: pá listopad 12, 2004 21:59 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Switch napsal:
to gegu: Hej doufám, že si nepletete HC a metal... Byl jsem totiž na stránkách Soulfly a pokud vím, taxi mi říkal něco o tom, že to je Hardcore a když si to zadáš v seznamu, tak najdeš mnoho přemnoho odkazů na "metalovou skupinu Soulfly" takže nevím kdo je tady blbej... Tak a dál. Zajděte si přesně na tuto stránku: http://www.punk.nazory.cz/exploited/index2.html
a přečtěte si poslední odstavec: "The Exploited pokračovali s vydáváním špikových alb, ale v roce 1987 skupina začíná hrát více směrem k Hardcore/Grindcore." (konec citace)
A dále. Je někdo z vás pankáč? Já o sobě tvrdím, že jsem jím tak na půl a docela se vyznám v punkových názorech. Punk odmítá násilí. Beat the bastars, beat tham now (omluvte moji angličtinu, kdyby to nebylo zcela správně). Tak tohle mi nepřijde jako protinásilný text. Stejně tak mi nepřijde moc punkové You are a fucking bastards.
The exploited začali jako punk, ale stále přitvrzovali, to nemůže nikdo popřít. A jelikož jsem ještě neviděl fotku, na které by neměli číro, docela často se o nich mluví jako o punkové skupině. To je asi tak vše, co bych k tomu řekl.


hehe, tak ted nevim jestli ses tak blbej, nebo to jen hrajes. To ze The Exploited hraje vic smerem k hardcore nez na zacatku nepopiram, rikal sem ze par prvku z hardcore to ma. Ale porad TO JE PUNK. Pokud ses pankac, tak urcite vis ze punk je predevsim o stylu a textech - nektere skupiny jsou tvrdsi a nektere ne. A tady narazila kosa na kamen. To si bud totalne vymastenej a zadnej punker, nebo si na to jen hrajes Smile. Zkousel ses aspon mrknout na texty?? Nebo aspon na nazvy skladeb? Pokdu vim, tak punk je predevsim o nadavani na system. Priklad - u nas punkaci protestovali proti komousum. Mno. A Beat The Bastards nebo Fuck The System znamena asi co? Smile To samy i ty nazvy skladeb.

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gegu
Zaslal: pá listopad 12, 2004 23:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Kua kua s tebou je to těžký....Hmm tak když seš už přes ty názory přes net tak si čti ten tvůj slavnej článek a přečteš si tam cituju: a v roce 1990 album "The Massacre" se již naplno přiblížilo k Heavy Metalu. Takže že by i Expolited bylo metal he? Nyu pochop prostě že kapela hraje takovym stylem že to zní i jako trošku jinak ale důleitý je o čem spívaj jaký maj názory i momo texty, atd. A The Expolited je prostě jedna z nej+ i když ne mích oblíbených punkových kapelek....Jinak já sem žil pankem asi tak 5 let, ale ted bude to tak rok sem přešel spíš na to Hcéčko...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne listopad 14, 2004 14:24 Citovat
Anonymní
Hej já se tady s vámi nebudu hádat. Zrovna včera jsem byl zase na nějakým punkovým koncertu a schválně jsem se všech ptal. Každý mi řekl, že dřív hráli punk, ale teď už je to normální HC. Takže vy si poslouchejte the Exploited jako punk, já jako HC a budeme všichni šťastní.
to gegu: Takže když je to vo názorech atd. tak když dechovka začne zpívat o anarchii a udělají si číra, stane se z ní punková kapela?
gegu
Zaslal: ne listopad 14, 2004 20:36 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Rolling Eyes ach jo.... Sad

Takže hele já ti tady nehodlám ještě diktovat co je to punk, ptže jestli se v něm aspoň trošku vyznáš tak víš že to ani nejde...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:42 Citovat
Anonymní
Asi tak. Ale řekl bych to takhle - The Exploited jsou punková skupina hrající Hardcore. Co tomu říkáš?
gegu
Zaslal: so listopad 20, 2004 16:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
NE.

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne listopad 21, 2004 15:40 Citovat
Anonymní
Taxi naser
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:59 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Switch napsal:
Taxi naser

Ja bych je neoznacil ani jako cistej punk ani jako HC. Je to jakysi prechod mezi punkem na HC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: so leden 08, 2005 0:06 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Stormy napsal:


hudba: bud power-speed metal (Rhapsody, Blind Guardian, Dragonforce, Nightwish, Dark Moor, Avantasia, ...), punk-rock/punk-metal (Totalni nasazeni, Volant, Sum 41, Yellowcard, Dead Poetic, The Used, Story Of The Year, ...). nesnasim hiphop, techno a pop (Britney atp.), nebo kapely co si hrajou na neco jinyho a pritom pop hrajou (Busted, The Rasmus).

simpsni, pratele. nenavidim stargate >)


Oceňuji tvůj vkus Wink .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: ne leden 09, 2005 18:52 Citovat
Anonymní
Jaky songy se vam od Blind guardian libi nejvic. Jam obzvlast rad Nightfal.
Stormy
Zaslal: po leden 10, 2005 16:32 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
s tak pulrocnim odstupem muzu rict, ze u me vitezi Born In A Morning Hall. ale vsechny sou skvely Wink

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: po leden 10, 2005 21:26 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Mě asi ten Nightfall (VŠE).
A co říkáte na Night Opera?
Těším se na to CD s L.O.T.R.em-pokud vyjde.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stormy
Zaslal: út leden 11, 2005 6:27 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Blind Guardian napsal:
A co říkáte na Night Opera?

prvne se mi to nelibilo, pak se mi to dost libilo, a ted to spadlo tak do prumeru. NITM-E a IFTOS sou lepsi.

Blind Guardian napsal:
Těším se na to CD s L.O.T.R.em-pokud vyjde.

jjj, ja taky, ale to bude az za dlouho (2007). ted se nejvic tesim na Demons And Wizards II.

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marek Stahl
Zaslal: út leden 11, 2005 14:10 Citovat
Anonymní
Jak hodnotite manowar?

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.