Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Z hlubin zelené a modré  ~  Erinský gildovní boj

Marek Stahl
Zaslal: pá září 10, 2004 15:15 Citovat
Anonymní
Jak se podle vas zapojuje gildovni boj zapojuje do bezneho zivota dobrodruhu a jake s tim mate zkusenosti.
Lamius
Zaslal: so září 11, 2004 9:50 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
No, dva moji hráči pracovali na osvobození toho Mirtalina kněze (viz HZM) uneseného u Staniewieczů. Zloděj sledoval jejich palác, ale všimli si ho a pak pobíhal po ostrově hledán celou jejich gardou. Ještě, že to bylo v noci, protože jinak by asi vypukla panika z té dýmovnice, že Erin hoří. Laughing Nakonec jim (taky díky objevení se Větrné gardy) utekl. Později se pokusili vloupat, ale chytili je. Mezitím se jim ale podařilo vysledovat dost, aby tušili, že se něco děje i v rámci Stankiewieczova rodu a podařilo se jim přesvědčit Pjasta a ten díky nim odhalil celé spiknutí. Za to je pustil, "strčil" jim Mirtalina kněze a ještě jim vyšel vstříc v pár detailech. Pak se rozhodli se Stankiewieczi dál spolupracovat a rozhodli se jet na ty jejich pevnůstky (přes moje varování- ústy postav- že na to nemaj). No, jeden ten měsíc přežil (se štěstím). Pozdějc ho zabili domorodci, když se snažil zachránit a pak "znehodovat" jednoho kantelunu (ano- taky viz HZM).
I když to už k tomu nepatří, tak to byla nejprocoachovanější smrt postavy v mojich tařka 15ti -leté historii dračího doupěte. Díky noční masce (přestože to bylo domácí prostředí domorodců) mohl celou noc ten tucet domorodců likvidovat postupně, místo toho na ně naběhl a nechal se zabít. Nejironičtější je, že byl v tu dobu (válečník) tak dobrej, že kdyby se býval alespoň opřel zády o strom, tak že by přežil. Většinu zranění mu způsobil domorodec co mu stál v zádech a dostal ho vlastně až ten poslední- resp. poslední bojující (jeden byl mimo- hlídal zajatce).

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po září 13, 2004 10:24 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Naše družina se do toho zapojila docela s vervou... Bitkovali se s několika gardisty od Sileziů a dokonce zabili nejstaršího dědice Armistada, který je zrovna vedl. Sice naše družina patří mezi přátele Butrymů (dosti pomohli s likvidací Xillose), ale ti se od nich dištancovali a z hrdinů se stali psanci. Nakonec zdrhli z města jako doprovod obchodní karavany Stankiewiczů do Minkoru...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marek Stahl
Zaslal: po září 13, 2004 14:44 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me jestli po nich pak sli lovci lidi.Mrchozrouti se vzdy tahnou ve stinech.
Kibe
Zaslal: po duben 24, 2006 7:36 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jj, zatím po mě šel jen jeden(Weskon), ale slíbyli mi další, tak se mám na pozoru...naštěstí jsme trochu z ruky od Erinu

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po duben 24, 2006 13:16 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Vždyť jste teď nejznámější a nejneporazitelnější dobrodruzi v nejbližším okolí (tj. od Erinu po Taros a od Athoru po Minkor...). Si na vás ňákej Silezio netroufne... Bych se bál jinejch... A to nemyslim ty pašeráky drog a nebo vykradače hrobek... a už vůbec nemyslim bandu trpasličích bojovníků v lintirovejch plátovkách co na vás poslal Zantrubin z Bergonu, že ste mu nechtěli dát Dáje...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: čt květen 18, 2006 22:14 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
aha...takže to bude nejmíň armáda skřeťích komand...? tak mi pak řekni a já se nenápadně ztratím Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.