Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  O dracích a drakolidech

Který z dosud nepopsaných drakolidí by se měl v Dechu draka objevit nejdřív?

Kirbeg Žlutý   [ 29 ]  
39%
  39%
Lien Fialový   [ 7 ]  
9%
  9%
Zurkhen Černý   [ 18 ]  
24%
  24%
Murtis Šedý   [ 9 ]  
12%
  12%
Orist Zelený   [ 7 ]  
9%
  9%
Turgul Hnědý   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 74
Kenny
Zaslal: ne říjen 24, 2004 19:05 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ajeje.
Nyunyu se vrátil ne? Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:21 Citovat
Anonymní
No jistě, že to jsem já, ale "Nyunyu" je jaksi zablokované... Tak jsem změnil nick. Ale jinak jsem to zase JÁ!!! Ale pšššt
Sadaam
Zaslal: út listopad 02, 2004 13:57 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ha! Já to věděl!!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 14:00 Citovat
Anonymní
A setkal se třeba někdo z vás s drakolidmi tváří v tvář? Ať už to byl Riam nebo třeba Zyl.
Marek Stahl
Zaslal: so listopad 06, 2004 19:20 Citovat
Anonymní
Osobne ne. Moje druzina se jen plavila z kralovstvi nekromantu do Erinu a jeli okolo Ostrova albatrosu.Prisel jim zajimavy, a ze jako se naj podivaji.Kapitan dzunky nechtel ani za boha pristat,ze prej nemaj s Drikem dobry vztahy. Tak se tam vidal neviditelne pod vodou.Jakmyle kouzelnik zjistil nepratelskou povahu obyvatel ihned vzal roha jen se za nim hyperprostorem prasilo.
Kenny
Zaslal: ne listopad 07, 2004 8:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No v celé historii našeho hraní se hráči setkali s Riamem(spíš Sigurem),Lienem,Drikem,Zanturem a s Thurgulem.
Thurgul byl ale pouhou dokonalou iluzí,s kterou se setkaly v myšlenkové bytosti Saheiře.


Naposledy upravil Kenny dne po listopad 08, 2004 22:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 08, 2004 9:20 Citovat
Anonymní
Naše družina dělala několik úkolů pro Riama. Vedli jsme si docela dobře, a tak je možné, že bysme s ním mohli navázat dlouhodobější spolupráci..
Sadaam
Zaslal: po listopad 08, 2004 11:20 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Naši se setkali párkrát s Riamem v Albireu (v Minkoru se Sigurem- pozn.: než jim došlo, že to je jeden a ten samej...) a už pro něj dvakrát pracovali a teď s nim sou v kontaktu kvůli Dáje...
Taky v dřívějšich dobách potkali Drika... Náš šermíř mu dokonce "skočil na hřbet" (dyž byl zrovna v dračí podoubě) a bodnul ho artefaktem - kopím na draky... hrozná kravina, já vim, ale sou to už asi tři roky a v tý době sem vymejšlel blbosti Embarassed ....

Těšim se na dobu, kdy si budou moct popovídat se Zylem (jestli se toho dožijou), moc rád si "zahraju" na takovýho vyschýzovanýho chudáka jako Zyl... Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
meator
Zaslal: čt listopad 11, 2004 20:25 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Já bych chtěl, aby se moje postava setkala osobně se Zylem, ale to asi nebude možné. Už vidím jak jdu přes tu jeho osobní fanatickou gardu.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá listopad 12, 2004 10:49 Citovat
Anonymní
Ja jsem ted nedavno cetl neco o tom jak skonci "Hlavni temny druid".Co rikate na to jak to vypada a take jakou by jste na to pouzily dataci.
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 18:55 Citovat
Anonymní
to Marek: A jak má skončit? Já nic nečetl. Drik (je to on, že..?) byla vždy má nejoblíbenější postava, ani nevím proč. Teď ho mám sice za úkol nenávidět, ale co se dá dělat...
to Meator: Přes tu jeho osobní fanatickou gardu se určitě nedostaneš. To jsme totiž zčásti i my...
to téma: Jak vidím, drakolidé pro vás nejsou zase tak velkou neznámou... Naše družina se tedy popravdě setkala s Riamem, když ještě byla dobrá, ale od té doby, co jsme evil a děláme pro Zyla už jsme se s nikým moc nesetkali. Buď ho před někým chráníme nebo po nocích bojujeme se stíny Kharových armád či kujeme pykle na Almendor a Svobodná města. Vy asi Zylovi moc nefandíte, co?
Kenny
Zaslal: so listopad 13, 2004 8:19 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Naopak.Zyl to je dobrej kabrňák.Jen to trochu přehnal s tím Derteonem a teď z toho blázní.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne listopad 14, 2004 14:37 Citovat
Anonymní
Jo jo, to je tak, když někdo ukousne velký krajíc. Ale jen co se zase pořádně vzpamatuje, to uvidíte! Teda pokud s ním ještě redakce vůbec nějak počítá...
Marek Stahl
Zaslal: ne listopad 14, 2004 18:13 Citovat
Anonymní
to switch: Je to ted nove na strankach Asterionu v polozce Dech draka.
David Cabal
Zaslal: so květen 13, 2006 15:34 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Hele chci se zeptat jestli někdo nemáte páru vo tom, jak dlouho žil Zurkhen Černý(mimochodem můj nejoblíbenější drakočlověk), protože sem slyšel dost verzí, ale nevim čemu mam věřit. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.