Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Kain
Zaslal: so únor 11, 2006 9:27 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
unnamed napsal:
Dračího stupně tvárnosti dosáhne nemagické povolání, drak má umět kouzli-teda alepson podle textu o dracích v RHM Času temna. Jak to skloubit dohromady???? Dát možnost nemagickým povoláním kouzlit...znevýhodnění magických povolání. Napadá vás nějaké rozumné řešení?

Ja v to nevidim problem - magicka povolani zase ziskaji s promenou v draka moznost extremne silnych utoky zblizka, temer neproniknutelnou zbroj a vysoky pocet zivotu (velkou mrizku zraneni;-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: so únor 11, 2006 9:30 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
unnamed napsal:
Btw: Už pracuju na aplikaci draků a narážím na spousty podobných překážek, kvůli nedostatků informací ohledně dracích na Asterionu. Tímto vás nijak neobviňuju, ale chci se zeptat jestli mám volnou ruku-protože pokud bych vám zaslal draky, kteří by byly převážně z moji fantazie a vy by jste je rovnou odšrtly, že jsou nepoužitelní, tak by to byla celkem ztráta času. Pokud již nějaké aplikace draků máte, tak mi to prosím řekněte. A pokud někdo již taky pracuje na dracích, byl bych rád, jestli byste mi dali kontakt na tuto osobu. Děkuji moc

Ja myslim ze prevazne volnou ruku mas;-) Pokud ale pujde o neco zasadniho neni problem napsat sem do fora nebo primo autorum. Nejak se to vyresi:-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: so únor 11, 2006 12:37 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
unnamed napsal:
Dračího stupně tvárnosti dosáhne nemagické povolání, drak má umět kouzli-teda alepson podle textu o dracích v RHM Času temna. Jak to skloubit dohromady???? Dát možnost nemagickým povoláním kouzlit...znevýhodnění magických povolání. Napadá vás nějaké rozumné řešení?
Btw: Už pracuju na aplikaci draků a narážím na spousty podobných překážek, kvůli nedostatků informací ohledně dracích na Asterionu. Tímto vás nijak neobviňuju, ale chci se zeptat jestli mám volnou ruku-protože pokud bych vám zaslal draky, kteří by byly převážně z moji fantazie a vy by jste je rovnou odšrtly, že jsou nepoužitelní, tak by to byla celkem ztráta času. Pokud již nějaké aplikace draků máte, tak mi to prosím řekněte. A pokud někdo již taky pracuje na dracích, byl bych rád, jestli byste mi dali kontakt na tuto osobu. Děkuji moc


Vis ono je to tim, ze dobrodruh, ktery na Ast. hraje by se jen tak drakem stat nemel, vlastne nejspis vubec. Je to popsano v modulu v Radu sveta, ale to neznaci ze je to neco co se deje dnes a denne. Takze jelikoz se nepredpoklada, ze by se nektery z hracu stal drakem, nijak hloub to neni reseno. Pokud jde o draka jako CP tam pak take nejsou dalsi udaje nutne, neb vzhledem k postavam pujde vetsino o CP z kategirie "vsemocnych"

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: so únor 11, 2006 16:34 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Cenis napsal:
unnamed napsal:
Dračího stupně tvárnosti dosáhne nemagické povolání, drak má umět kouzli-teda alepson podle textu o dracích v RHM Času temna. Jak to skloubit dohromady???? Dát možnost nemagickým povoláním kouzlit...znevýhodnění magických povolání. Napadá vás nějaké rozumné řešení?
Btw: Už pracuju na aplikaci draků a narážím na spousty podobných překážek, kvůli nedostatků informací ohledně dracích na Asterionu. Tímto vás nijak neobviňuju, ale chci se zeptat jestli mám volnou ruku-protože pokud bych vám zaslal draky, kteří by byly převážně z moji fantazie a vy by jste je rovnou odšrtly, že jsou nepoužitelní, tak by to byla celkem ztráta času. Pokud již nějaké aplikace draků máte, tak mi to prosím řekněte. A pokud někdo již taky pracuje na dracích, byl bych rád, jestli byste mi dali kontakt na tuto osobu. Děkuji moc


Vis ono je to tim, ze dobrodruh, ktery na Ast. hraje by se jen tak drakem stat nemel, vlastne nejspis vubec. Je to popsano v modulu v Radu sveta, ale to neznaci ze je to neco co se deje dnes a denne. Takze jelikoz se nepredpoklada, ze by se nektery z hracu stal drakem, nijak hloub to neni reseno. Pokud jde o draka jako CP tam pak take nejsou dalsi udaje nutne, neb vzhledem k postavam pujde vetsino o CP z kategirie "vsemocnych"

Njn...ale přeci jen bych to rád udělal pořádně a nechtěl to nějak odlfáknout. Někdy se třeba může stát, že budou přihlížet boji, kterého se zúčastní i drak a bylo by proto dobré to trošku rozvést. Alespoň děkuji za rychlou odpověď.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: pá únor 17, 2006 13:47 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Vím, že se již opakuji, ale projistotu sem opět píšu tuto prosbu. Mám totiž strach, že byla přehlédnuta. Nejsem si jist a tak bych byl rád za odpověď.
Pokud již nějaké aplikace draků máte, tak mi to prosím řekněte. A pokud někdo již taky pracuje na dracích, byl bych rád, jestli byste mi dali kontakt na tuto osobu. Děkuji moc

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Silwerin
Zaslal: út únor 21, 2006 20:57 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Dneska se objevila poslední tečka za Kronikou Rilondského tažení. Myslím, že to byla výborná věc, protože dodala celému modulu PP i celému Asterionu na plastičnosti. Výborně se mi to odehrávalo, když jsem vytvořil postavy studentů Rilondské Uměnovědné Společnosti, kteří vyrazili na výpravu do Tří Zubů (viz DD 3/04 a web) a s nimi jsme prožívali celou válku. Ještě jednou díky za skvělé zážitky (teď odehrajeme Královskou bitvu). Už mě napadlo i pokračování v souvislosti s postavou údajného Lva Lukjanovce..

Rád bych se zeptal jestli v budoucnu podobně rozpracujete i další události.(Pád Canthie, i když tady citelně schází její popis; vzestup Kněží slunce nebo dobytí MInkoru)

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st únor 22, 2006 12:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
diky za pochvalu :o)
za sebe muzu rict ze uvazuju o podone kronice o Minkoru, o Canthii neco uz tady na webu je a zalezi na Gilgaladovi, jestli v tom bude pokracovat...

Silwerin napsal:
Dneska se objevila poslední tečka za Kronikou Rilondského tažení. Myslím, že to byla výborná věc, protože dodala celému modulu PP i celému Asterionu na plastičnosti. Výborně se mi to odehrávalo, když jsem vytvořil postavy studentů Rilondské Uměnovědné Společnosti, kteří vyrazili na výpravu do Tří Zubů (viz DD 3/04 a web) a s nimi jsme prožívali celou válku. Ještě jednou díky za skvělé zážitky (teď odehrajeme Královskou bitvu). Už mě napadlo i pokračování v souvislosti s postavou údajného Lva Lukjanovce..

Rád bych se zeptal jestli v budoucnu podobně rozpracujete i další události.(Pád Canthie, i když tady citelně schází její popis; vzestup Kněží slunce nebo dobytí MInkoru)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: út únor 28, 2006 15:49 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Existuje možnost, že Altar letos vydá nový modul Za závojem stínů. Je to nyní závislé na tom, zda stihneme včas dodat aplikace. Pokud se nám to podaří, mohli by jste ještě tento rok listovat novým asterionským modulem. Také se rozjíždějí práce na dalších asterionských projektech, nechte se překvapit.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: út únor 28, 2006 15:54 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Gilgalad napsal:
Existuje možnost, že Altar letos vydá nový modul Za závojem stínů. Je to nyní závislé na tom, zda stihneme včas dodat aplikace. Pokud se nám to podaří, mohli by jste ještě tento rok listovat novým asterionským modulem. Také se rozjíždějí práce na dalších asterionských projektech, nechte se překvapit.

Vyborne! Smile Vic jak rok bez Asterionu je k nepreziti Wink At se dari a uz se tesim na roman...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerin
Zaslal: út únor 28, 2006 16:07 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Modul bude fajn, to čekání na něj už je strašný.

Jenom taková obvyklá otázka. Jaké články teď půjdou do Dechů a už je určitější doba vydání Románu?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út únor 28, 2006 17:07 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Jenom taková otravná otázka : Máte již nějaké aplikace na Asterion? Myslím tím MB a jiných bytostí. Budete je postupně uveřejnovat nebo je uveřejníte až všechny najednou?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: út únor 28, 2006 17:11 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Cenis napsal:
Vis ono je to tim, ze dobrodruh, ktery na Ast. hraje by se jen tak drakem stat nemel, vlastne nejspis vubec. Je to popsano v modulu v Radu sveta, ale to neznaci ze je to neco co se deje dnes a denne. Takze jelikoz se nepredpoklada, ze by se nektery z hracu stal drakem, nijak hloub to neni reseno. Pokud jde o draka jako CP tam pak take nejsou dalsi udaje nutne, neb vzhledem k postavam pujde vetsino o CP z kategirie "vsemocnych"

Trochu mi to tak vyznívá, že aplikace nejsou potřebné, ale že pokud už se s tím někdo bude zabývat, tak si ty aplikace vezmete...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Shark
Zaslal: út únor 28, 2006 21:28 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
unnamed napsal:
Jenom taková otravná otázka : Máte již nějaké aplikace na Asterion? Myslím tím MB a jiných bytostí. Budete je postupně uveřejnovat nebo je uveřejníte až všechny najednou?


Jak už jsem psal několikrát na různých místech, aplikace jsou opravdu téměř hotové. To "téměř" tvoří myšlenkové bytosti, inteligentní rasy z Písků proroctví a asi tři přírodní bytosti (Nazarei se vytáhl a dnes mi dodal všechny zbývající přírodní bytosti ze všech modulů).
Co se týče zveřejnění, jakmile budu mít od Altaru potvrzený svůj požadavek ohledně zaplacení, nebráním se zveřejnění, které je tak jako tak v plánu. Pak je otázka, zda zveřejnit textový polotovar nebo počkat, až Altar udělá definitivní sazbu.


Naposledy upravil Shark dne út únor 28, 2006 22:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: út únor 28, 2006 21:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Silwerin napsal:
Jenom taková obvyklá otázka. Jaké články teď půjdou do Dechů?


Do DD 1/2006 by měla jít upoutávka na ZZS a povídka od Petra Jánského. Další čísla? Zeptejte se v Sartharonu Very Happy .

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: čt březen 02, 2006 14:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Silwerin napsal:
Modul bude fajn, to čekání na něj už je strašný.

Jenom taková obvyklá otázka. Jaké články teď půjdou do Dechů a už je určitější doba vydání Románu?


Do Dechu draka č. 2 by mělo jít dobrodružství, článek o Kharovi a povídka. Román má nyní nakladatel, který se rozhodne, zda jej bude mít zájem vydat, příp. zda jej nebude zapotřebí upravit. Takže ještě není známo nic konkrétního.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 31 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.