Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  O dracích a drakolidech

Který z dosud nepopsaných drakolidí by se měl v Dechu draka objevit nejdřív?

Kirbeg Žlutý   [ 29 ]  
39%
  39%
Lien Fialový   [ 7 ]  
9%
  9%
Zurkhen Černý   [ 18 ]  
24%
  24%
Murtis Šedý   [ 9 ]  
12%
  12%
Orist Zelený   [ 7 ]  
9%
  9%
Turgul Hnědý   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 74
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 21:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ty přece budou taky. Ten Drik bude až nakonec........ při hře skřítčího srdce bude záležet jen a jen na nich, pokud se nechají zlákat vidinou zlata, tak bude Drikáček jen rád.... Razz

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: čt leden 08, 2004 8:58 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Čo myslíte, prečo sa ešte žiadny z mŕtvych drakoľudí nevrátil na Asterion ako upír ? Žeby im Lamius nedal možnosť odmietnuť súd a museli prijať rozsudok a odísť do Vonkajšieho sveta ? Veď keby tak mohli učiniť, určite by sa v Tieňovom svete dokázali pred sarífágmi ukrývať dosť dlho na to, aby sa mohli vrátiť ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: čt leden 08, 2004 18:23 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Pastel napsal:
Čo myslíte, prečo sa ešte žiadny z mŕtvych drakoľudí nevrátil na Asterion ako upír ? Žeby im Lamius nedal možnosť odmietnuť súd a museli prijať rozsudok a odísť do Vonkajšieho sveta ? Veď keby tak mohli učiniť, určite by sa v Tieňovom svete dokázali pred sarífágmi ukrývať dosť dlho na to, aby sa mohli vrátiť ...


Protože nemohou. Jsou tolik vidět a tak "září", že je Lamius a sárífagové už dlouho předem sledují. Po smrti nemají šanci se skrýt ani na okamžik.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: út leden 13, 2004 23:03 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No jo. Tvorové, na které neplatí Tvárnost to maj hold po smrti těžký. Cool Ale ikdyby je viděli sarífagové na míle daleko, tak by se mohli drakolidé bránit a zkusit zaběhnout do nějaké pevnosti Temného boha(pokud plácám nesmysly tak mě omluvte, já se moc ve Stínovém světě nevyznám. Embarassed )

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: út leden 13, 2004 23:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ivrin napsal:
No jo. Tvorové, na které neplatí Tvárnost to maj hold po smrti těžký. Cool Ale ikdyby je viděli sarífagové na míle daleko, tak by se mohli drakolidé bránit a zkusit zaběhnout do nějaké pevnosti Temného boha(pokud plácám nesmysly tak mě omluvte, já se moc ve Stínovém světě nevyznám. Embarassed )


Já si Sarífagy představuju jako ultimátní a jedinou hlavní sílu ve Stínovém světě. Jistě, můžeš se skrývat, můžeš se vztekat, ale když tě začnou honit, je vše marné. Není úniku.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
domingo
Zaslal: st leden 14, 2004 8:52 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Yb napsal:
Já si Sarífagy představuju jako ultimátní a jedinou hlavní sílu ve Stínovém světě. Jistě, můžeš se skrývat, můžeš se vztekat, ale když tě začnou honit, je vše marné. Není úniku.

Nesuhlasim s tebou. Ak by boli skutocne taky silny ako si ich predstavujes, tak by nebolo upirov, temnych bohov ani Khara. Uz by boli davno odvleceny pred sud a poslany do vonkajsieho sveta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: st leden 14, 2004 14:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
domingo napsal:
Yb napsal:
Já si Sarífagy představuju jako ultimátní a jedinou hlavní sílu ve Stínovém světě. Jistě, můžeš se skrývat, můžeš se vztekat, ale když tě začnou honit, je vše marné. Není úniku.

Nesuhlasim s tebou. Ak by boli skutocne taky silny ako si ich predstavujes, tak by nebolo upirov, temnych bohov ani Khara. Uz by boli davno odvleceny pred sud a poslany do vonkajsieho sveta.

Ano myslím, že je to tak. Sarífagové sice jsou hodně silní, ale nejsou schopni dobít citadely Temných bohů, tudíž určitě zrovna taková ultimátní síla to nebude... Ale je pravda, že ti, kteří jsou na úniku a sarífagové je spatří tak nemají šanci.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Pastel
Zaslal: st leden 14, 2004 16:11 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ešte je tu alternatíva, že sarífágov nie je až tak veľa ... a tým pádom môžu byť mocní, lenže majú toho na starosti tak veľa, že pri istých schopnostiach je možné sa im nejakú dobu vyhýbať ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: st leden 14, 2004 19:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
S Kharem mi to přijde trochu složitější. On byl přímo vyvolen Stvořitelem. Takže o tom se mi debatovat moc nechce, nemám k tomu dostatečné znalosti.
Co se týče toho, co jsem řekl: Pokud Sárífagové chytí, či někoho naleznou, je pozdě na jakékoliv plány. Ale jsou určití lidé, kteří se prostě dokáží schovat. Myslím, že je to asi tak, že do určité úrovně ani nevíte, kde jste, pak to víte, o nějakou dobu už začnete zajímat a zářit a úplně na konci cesty jste tak zkušení, že jim prostě uniknete, resp. vás nenajdou- jste pro ně příliš mocní (Khar).

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 12:45 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Já si Sarifágy (přiznám se že netuším kde se tam píšou čárky a kde ne a žádný modul s sebou nemám... Surprised) představují jen jako mocné ale nemyslící bytosti, takže je lze oklamat. Ne tak Subotamské mnichy, kteří mocné zlé bytosti sledují a snaží se na ně s. navést. Kdo ví jestli se některý z drakolidí neskrývá stále ještě na temné straně stínového věta a nečeká na svou příležitost... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt leden 15, 2004 20:10 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, to by bylo zajímavé. "Hele, není to Orist, ten, kterého jsem tenkrát zabili, ale přece, to by nemohl být o........"..."Ale mohl"

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá leden 16, 2004 21:42 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Moje představa je v podstatě stejná jako Ybova.Mezi tu nejvyšší skupinu ale moc bytostí na straně zla nepatří.Možná ještě Betridal.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: ne leden 18, 2004 0:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Myslím, že jsem četl ve VTB, že Sedmnáctka podniká pomocí sarífagů útoky na bašty Temných bohů ale nevede se jim to. Tudíž asi poté, co se vám podaří uniknout, máte nějaký čas na zbudování alespoň mírného vlivu v přírodní úrovni(nalezení věřících), aby jste se stali natolik silní na vybudování si obrany proti sarífagům... Jinak pokud vás sarífágové přistihnou nepřipraveného, tak vaše kariéra temného boha končí a odebíráte se k ohodnocení u Lamiuse... Twisted Evil

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 14:02 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Kdyby si měla dost silnou vůli (což bys neměla), tak by se to možná dalo. Krom toho mi přijde velice zajímavý a mylím, že by ses od něj (pokud by teda chtěl) dozvěděla hodně věcí.
P.S: Co takhle romantická procházka se Zanturem o půlnoci, za svitu modrého měsíce v ulicích Thurgu. Cool Laughing Razz Wink Very Happy


Tane, já tě přerazím!!!
1. tohle jsem tím nemyslela
2. měla jsem tu čest, až na to, že to nebyly ulice Thurgu, ale hlavní město Plaveny, nebyla noc, ale tři hodiny odpoledne a nebyla to procházka, ale "rozhovor" o tom, kam jen jsme mu zašantročili jeden důležitý arvedanský rukopis (PJ přešel na PPG a nechal naši družinku najít Zanturův deníček z arvedanských dob... a moje postava ho pobaveně přeložila a "zašantročila" do veřejné knihovny v Albireu
3. taky mám nějaké psionické schopnosti, ale zas tak dobré ne (rozhodla jsem se využít možností z Apokalypsy a družinka neměla námitky Very Happy )

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 14:05 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
[quote="Ivrin"]He, já bych se nechtěl seznámit s Kirbergem. Prý dělá nějaké výzkumy na lidech... Shocked quote]

to je mi novinka... spíš bych chtěla seznam těch, kteří se bez toho obešli.
1. Riam
2. Lien
3. Zyl (?)
4. Turgul (?)
Za první dva bych ruku do ohně klidně dala, protože Riam by se do něčeho takového nepouštěl a Lien nepracuje s oborem, kde by mohl nějaké pokusy dělat. Zyl... hm, ten by si nějaký obor přidal, a co se Turgula týká, nějak mi to na něj nesedí. U ostatních bych řekla, že se pokusům více či méně (jak měli možnost) věnovali a věnují

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.