Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Silwerin
Zaslal: st květen 10, 2006 12:52 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Když to teda porovnám, v Rilondu bojovala tak zhruba polovina vojsk Dračího království (tj. asi 3000-4000). To by pak Khar mohl kdykoli rozdrtit Zyla, když on sám má největší armádu na Taře... Twisted Evil

sám jsem si taky posílil obránce Rilondu. Na tak velké město mi přišlo 1500 vojáků málo.

Taros na tom nebude asi moc růžově - viděl bych to na 1000-2000 vojáků(ti jsou navíc roztroušeni po LPS). Ktomu ještě tohle - Oyarzin. Je neutrální ke Kharovi i Tarosu?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st květen 10, 2006 16:53 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Spis tak tretina az ctvrtina sil Draciho kralovstvi. Pokud je nekde napsano neco jineho tak mi rekni kde a ja ti reknu kde je chyba :o)
samosebou by ho vojensky moh znicit, ale mohlo by to statspoustu sil a hlavne casu, Tisice jeskyni jsou snadno hajitelna prirodni pevnost a tak khar pockaL A znicil zyla jednoduseji a elegantneji :o) Navic kharovi uz o nejake dobyvani uzemi nejde, i valku v LPS vede spis jen tak, aby se nereklo...

samosebou, upravy jsou dovoleny :o) v rilondu nebylo s moc vojaky pocitano pro to ze zap. dalava neni centralne spravovane uzemi(jko vychodni ci severni) a o bezpecnost se starali jednotliva knizata. pote co odesli rytiri se nikdo neobtezoval nahradit je dostatecnymi pocty vojaku. navic valku nikdo neocekaval...

Taros - jo tak nejak jak pises, ale to budou profici, krom toho jsou tam kupy hranicaru (rozumej osadniku a lovcu z hranice ne hranicaru ve smyslu DrD), kteri se daji zverbovat jako dobrovolnici, takze tim pocet NArOSTE, TAROS MUZE dat tak 5000 vojaku

Oyarzin je vojensky neutralni, obchoduje ale jak s tarosem tak s kharem

DOMINGO: jo jak pises, ale sarvatkou bych to nenazval. na tare nikdo nema, krom Khara, desetitisicove armady, schopne pochodovat do valky (almendor by na tare mozna dal 2O OOO-3O OOO vojaku ale nezbyl by nikdo kdo by hlidal mesta a hrady a ve vesnicich by bylo mnohem mene muzu pro praci na poli). Takze kralovska bitva u vinicnych piscic (zaverecna bitva valky o rilond) ktere se ucastnilo 2700 vojaku byla na tarske pomery techto casu opravdu velkou bitvou...
(samosebou u canthie jsou vetsi pocty vojaku ale tam nejde jen o oblehani mesta ale o boj na vice fronach, vzajemne nahane se z hevreny na planich, a podob ne)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: čt květen 11, 2006 13:00 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Navíc Taros je chráněn Tichými vodami, se skřítky v zádech jako posilou. Canthie je jeho spojenec, jezerní lidé asi taky. Může se obávat maximálně záškodníků z Kolmaru.

A poslední věc k těm vojskům (když ses tak rozepsal Very Happy ). Jak velké loďstvo by dala dohromady Plavena, Erin a Ostrov albatrosů? Příde mi, že P a OA by společně Erin rozdrtily - tj zbavili se svého hlavního konkurenta na moři a ovládli by Vnitřní moře. Do zelí jim teď leze hlavně gilda Země šelem...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá květen 12, 2006 11:47 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
pozor vztahy tarosu a horskych skritku nejsou ideailni a ti lesni jsou nejednotni a slabi.
Canthii jsi asi s nekym poplet, neb ta spojencem Tarosu rozhodne neni.

Erin jako takovy vlastni lodstvo moc nema (krom flotily u Ostrohu) do erinu jezdi vetsina keledorcu. A keledorske obchodni lodstvo je nejvetsi na svete a nepredci ho ani plavena + OA. Plavena ma ovsem na druhou stranu vetsi valecne lodstvo nez keledor. jenze kazda lod a posadka je aspon trochu ozbrojena a vetsina namorniku sou drsnaci co si dokazi poradit...
Gilda zeme selem ma zakladnu stejnak v erinu a odtamad jeji lode vyplouvaji

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: pá květen 12, 2006 11:54 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Já si myslel, že vztahy hevrenů a Orlích poutníků jsou dobré. Vždýť někteří OP pomáhají i u Canthie. Navíc Taros, narozdíl od Almendoru a Storabů, kolonizuje hlavně Les padajících stínů a nezasahuje do Divoké pláně..

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: čt květen 18, 2006 21:39 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Jenom taková běžná otravná otázka. Už se nějak pokročilo v aplikacích DrD+ na Asterion? Tímto se do vás nesnažím rýpat, ale jen se chci zeptat na stav. A když tak co už je, abych věděl, které aplikace si mám udělat provizorní než budou oficiální.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Nazarei
Zaslal: pá květen 19, 2006 6:29 Citovat
Založen: 17.4.2006 Příspěvky: 63 Bydliště: Praha
Uz jsou skoro hotove, u nekterych zbyva dodelat mirne bestiar, ale jinak jsou hotove. na ZZS se jeste dodelava, ale uz je taky skoro hotove.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: pá květen 19, 2006 7:04 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jabadabadůůů Exclamation Razz

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: pá květen 19, 2006 12:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Nazarei napsal:
Uz jsou skoro hotove, u nekterych zbyva dodelat mirne bestiar, ale jinak jsou hotove. na ZZS se jeste dodelava, ale uz je taky skoro hotove.

Tak takovou odpověď jsem vážně nečekal...úplně jsi mi vyrazil dech. No...všechno zlé je pro něco dobré. Už jsem to rozdýchal a ještě k tomu mám dobrou náladu. Draky máte taky? Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Nazarei
Zaslal: pá květen 19, 2006 13:16 Citovat
Založen: 17.4.2006 Příspěvky: 63 Bydliště: Praha
No, nekdo je udelal, ale nevim jestli vyjdou oficialne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá květen 19, 2006 15:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Nazarei napsal:
No, nekdo je udelal, ale nevim jestli vyjdou oficialne.

No...a když nevyjdou oficiálně tak co s něma? Když tak kde se dá zjistit kdo je dělal? Abych si mohl sehnat aspon neoficiální...chvíli jsem na aplikacích draků dělal a sám jsem s němi měl velké problémy a hodně nervů. Takže mám nedodělaný draky a pochybuju, že se k nim jetě někdy vrátím (moc složitý bez dostatku informací).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cenis
Zaslal: pá květen 19, 2006 17:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
pokud jde o draky tak nevim, jestli pujdou do oficialni aplikace, ale jestli ne nebude je problem hodit sem na web.

to SILWERIN: ty¨vztahy OP a hevrenu byly vyborne v dobe svobodnych mest kdy u moci byli lidi jako Firun a Brukka. Novi vudci OP z Tarosu nemaji zajem hevreny podporovat, naopak se snazi dat do poradku vztahy s Almendorem (neco malicicko je o tom tusim v Zlate pavucine). OP kteri nyni pomahaji hevrenum patri do skupiny okolo Firuna a za OP se uz vlastne nadaji povazovat, protoze tarosske povazüji bud za zradce nebo za zbabelce

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: ne květen 21, 2006 12:56 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Nazarei napsal:
Uz jsou skoro hotove, u nekterych zbyva dodelat mirne bestiar, ale jinak jsou hotove. na ZZS se jeste dodelava, ale uz je taky skoro hotove.


Je alespoň přibližně známé datum vydání Question Mohlo by se ZZS vydat před praázdninami?

A ještě poznámku ke článku o Kharovi v DD. byl hodně zajímavý a jsem zvědavý na pokračování. Měl bych jednu otázku - snažila se Ugrien po svém příchodu na Asterion nějak zabít Khara - myslím přímý souboj?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so květen 27, 2006 19:50 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Mám takový malý, skromný dotaz, už před časem jsem posílal jeden příspěvek, a potom, co jsem si přečetl výzvu (aby ti co nedostali odpověd polslali znova, nebo tak něco), posílal sem ho ještě jednou.Pořád mi ale nepřišla žádná reakce. Chápu, že nemůžete reagovat ihned na všechno, ale je to už nějakej pátek... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so květen 27, 2006 19:53 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Jo a jentak mimochodem, pokud to dobře chápu, podmořská říše je pole neorané, a jenom čeká jestli se do ní někdo pustí.C´est ca?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 37 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.