Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

unnamed
Zaslal: pá březen 24, 2006 15:27 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Valek napsal:
Sadaam napsal:
Toš o tom drakovi v džungli nevim, kde je?
Trigerog je hrdina... a jinak Ugrien už je kaput (resp. bude)


Ale Drak je to taky. Jinak taky diky za umisteni Canthie, rozsirim potavickam obzory Smile

Tak to teda nevím...celou dobu si fakt myslím, že není...koukal ses do aplikací? Pokud ano a je to tam tak se všem omlouvám za ty bludy. Pokud ses nekoukal, tak si stojím za svým, že je to jen hrdina.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Lamius
Zaslal: pá březen 24, 2006 18:18 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Cenis napsal:
Lamius napsal:
Cenisovi: tak jsem se snažil poslat dopisy a nešlo to. Rolling Eyes
Funguje ta adresa?


jake dopisy? soukroma posta tady na auditku myslim nefunguje, ale moje adresa cenis@asterionrpg.cz funguje urcite


Viz asi o čtrnáct dní zpět o Svobodných městech. Ale ta adresa je tam napsána jako cenis@asterionrOg.cz. Taky mi mohlo dojít, že to bude rpg. Laughing Nemám dělat věci pod tlakem. Já to tedy při nejbližští možné příležitosti pošlu.
Ale už jsem "dlouho" neměl žádný dotaz, tak bych jeden měl. Jak je to prosím na Asterionu se siccovými náklady na sítě? Nikde jsem nenašel zmínku (mohl jsem přehlédnout), ale vzhledem k Asterionským reáliím mi přijdou stejné náklady jako jsou uvedené v dračím doupěti enormní a přehnané. Nejsou jiné?

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so březen 25, 2006 11:57 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
jo,je to drak,žlutý myslím

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: so březen 25, 2006 20:59 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
zdravim, mam par otazek:
1) jak vypada vypusteni efreeta z jeho koule? to jako kouzelnik tu kouli hodi na zem, nacez ta pukne a efreet se vykuli ven a pak si to zas efreet "slozi" a zaleze zpatky?
2)ty Gver-Graenske finty muze sermir pouzivat od jake urovne?az od 16?

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: so duben 01, 2006 10:50 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jeden takovej blbej dotaz. Bude někdy popsáno písmo všech národů, něco jako naše abeceda? Dále ještě, kdy by mohlo už vyjít to kompletní CD k Času temna?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: ne duben 02, 2006 19:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
elrian napsal:
Jeden takovej blbej dotaz. Bude někdy popsáno písmo všech národů, něco jako naše abeceda? Dále ještě, kdy by mohlo už vyjít to kompletní CD k Času temna?
¨

tezko rict, hotovo je snad uz skoro vse, kdy se tu bude lisovat a poustet do obehu netusim, jsou v tom dalsi zadrhele...

ad abecedy, uvazoval jsem o necem takovem uz do Casu temna, ale nakonec jsem si to rozmyslel. jednak kvuli casovemu presu ale taky proto, ze se necitim povolan na to tvorit nake klikyhaky. bojim se, ze udelat je tak, aby byly prakticky pouzitelne neni moc realne (abecedy na Zemi maji tisicilety vyvoj a jsou brouseny k dokonalosti). navic by jich musela byt spousta (kvuli ruznym civilizacim) a udelat je tak, aby byly vsechny jine a pritom treba jen slepe nekopiravali abecedy pozemske se mi zda nemozne. taky si rikam, k cemu by to bylo vubec dobre? jiste jako zajimavost, ale da se to nejak prakticky pouzit v dobrodruzstvich? nejsem si tim uplne jist.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patches
Zaslal: po duben 03, 2006 13:00 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Cenis napsal:
... taky si rikam, k cemu by to bylo vubec dobre? jiste jako zajimavost, ale da se to nejak prakticky pouzit v dobrodruzstvich? nejsem si tim uplne jist.

Myslim, ze obzvlast v detektivnich zapletkach a nejruznejsich hadnakovych dungeonech to muze byt naopak velmi pouzitelne... lze to pouzit k nejruznejsim sifram, nektere pasti mohou byt deaktivovatelne "vyslapanim" slova ci pismen v dlazdicich a jindy mohou byt skryty dulezite informace v ornamentu nebo obrazci... je pravda, ze vetsina techhle veci se da nahradit obrazky a obecne srozumitelnymi symboly, ale minimalne pro atmosferu dobrodruzstvi je to podle me velke plus... Ale asi je fakt, ze vetsina PJ by to nikdy nevyuzila a ti, kteri neco takoveho radi pouzivaji, si uz beztak nektere abecedy vytvorili vlastni Cool

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Silwerin
Zaslal: po duben 03, 2006 15:57 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Cenis napsal:
tezko rict, hotovo je snad uz skoro vse, kdy se tu bude lisovat a poustet do obehu netusim, jsou v tom dalsi zadrhele...


Takže už se pouštíte do aplikací na ZZS Question

Druhá věc je jen další nápad na článek do Dechu. Už se tam objevili popsané 3 rytířské řády. Neškodilo by k nim přidat také Temné paladiny (ty Kharovy, Zyl ty své už potřebovat nebude Twisted Evil ). Nečekám, že se jich po světě bude pohybovat hafo, ale pro pořádek by bylo dobré je zmínit.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po duben 03, 2006 17:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerin napsal:
Cenis napsal:
tezko rict, hotovo je snad uz skoro vse, kdy se tu bude lisovat a poustet do obehu netusim, jsou v tom dalsi zadrhele...


Takže už se pouštíte do aplikací na ZZS :?:

Druhá věc je jen další nápad na článek do Dechu. Už se tam objevili popsané 3 rytířské řády. Neškodilo by k nim přidat také Temné paladiny (ty Kharovy, Zyl ty své už potřebovat nebude :twisted: ). Nečekám, že se jich po světě bude pohybovat hafo, ale pro pořádek by bylo dobré je zmínit.


aplikace ZZS je zpulky hotova jak na Plus tak na 1.6

Ten clanek rytirich mel mit dalsi pokracovani kde meli byt krom tebou zminenych temnych paladinu popsany take cirkevni rady, ktere jsou nebo maji blizko k rytirstvi (gorovci, mernovci a aurionovci) a taky kult Ndangawy. Nakonec se mi ale do toho prestalo chtit, takze z toho seslo :-( aspon prozatim...
jinak sme zvazovali myslenku dalsich rytorskych radu, ale nakonec jsme IMHO moudre zvolili to, ze zadne nove (krom nevyznamnych paladynu kr. thaliona) pridelavat nebudeme, protoze zadne dalsi nejsou nikde dosud zmineny a nechceme v tom mit gulas a mit to preplacane.
Coz ovsem tvorivym PJ nebrani, pro vlastni potreby si nejaky vytvorit.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: po duben 03, 2006 17:45 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Cenis napsal:


aplikace ZZS je zpulky hotova jak na Plus tak na 1.6

Ten clanek rytirich mel mit dalsi pokracovani kde meli byt krom tebou zminenych temnych paladinu popsany take cirkevni rady, ktere jsou nebo maji blizko k rytirstvi (gorovci, mernovci a aurionovci) a taky kult Ndangawy. Nakonec se mi ale do toho prestalo chtit, takze z toho seslo Sad aspon prozatim...
jinak sme zvazovali myslenku dalsich rytorskych radu, ale nakonec jsme IMHO moudre zvolili to, ze zadne nove (krom nevyznamnych paladynu kr. thaliona) pridelavat nebudeme, protoze zadne dalsi nejsou nikde dosud zmineny a nechceme v tom mit gulas a mit to preplacane.
Coz ovsem tvorivym PJ nebrani, pro vlastni potreby si nejaky vytvorit.


Vivat ZZS Very Happy Very Happy Do Prázdnin je tu!!!

Další řády krom těch zmíněných nedělejte, ty stávající stačí. A k těm nepopsaným - aspoň zbyde materiál pro modul o Boji a Umění.

A nakonec jedna čistě teoretická otázka: přemýšleli jste už o dalším modulu po ZZS? Neškodilo by posunout hranice známého území a vydat Pláně...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mortus
Zaslal: pá duben 07, 2006 13:41 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Toj Akkhari napsal:
zdravim, mam par otazek:
1) jak vypada vypusteni efreeta z jeho koule? to jako kouzelnik tu kouli hodi na zem, nacez ta pukne a efreet se vykuli ven a pak si to zas efreet "slozi" a zaleze zpatky?
2)ty Gver-Graenske finty muze sermir pouzivat od jake urovne?az od 16?


1) Kdyz se podivas na obrazek u efreeta, je tam videt, ze koule ma otvor.
2) Sermir ma finty az od 16.urovne, a tim padem muze pouzivat finty z Gver Graenu az od 16.urovne.

_________________
Hodie mihi, cras tibi...

(Dnes mě, zítra tobě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: po duben 10, 2006 9:14 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Zas otazka, ktora hraniu samotnemu asi moc neprospeje, ale predsa... Dokaze dobry drak, ktory meni svoju podobu regulovat svoju velkost. Napr. drak vlezie do tunelov podzemnej rise, niekto ho tam napadne a potrebuje sa zmenit do dracej podoby. Dokaze prisposobit svoju velkjost velkosti jaskyne resp. tunela?

THNX
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mortus
Zaslal: po duben 10, 2006 12:24 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Ne. Jedna se o premenu celeho tela do draciho rozmeru. Regulovat velikost nejde. Samozrejme, ze pokud ovlada kouzla umoznujici premenu, muze velikost menit timto zpusobem.

_________________
Hodie mihi, cras tibi...

(Dnes mě, zítra tobě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: po duben 10, 2006 17:00 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Kněží kterých bohů jsou popsáni v Zlaté pavučině a kde můžu zjistit podrobnosti pro hráče Lamiusova kněze?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: po duben 10, 2006 17:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Kněží kterých bohů jsou popsáni v Zlaté pavučině a kde můžu zjistit podrobnosti pro hráče Lamiusova kněze?


Sarapise a Lamiuse.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 35 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.