Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Lamius
Zaslal: čt červen 30, 2005 11:10 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Měl bych vlastně prosím ještě jeden dotaz, možná technického rázu, k událostem v kronice (myslím těm popsaným tady na netu). Co se stalo s hradem eldebranských rytířů Maurythanem (viz kronika r. 849)?

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt červen 30, 2005 16:43 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Já bych tu měl také trochu technický dotaz. Jaký je tak přibližný počet Eldebranských rytířů (a valkýr Wink ) v knížectvích Západní dálavy? Rád bych si udělal představu o rozvržení sil. Asi jich dost padlo u Velkého trhu nebo v Xentanu, ale počítám, že v Tevirponu jich zůstává docela slušná posádka.
A ještě tohle: přežil vyplenění Dvou bratrů jejich představený Isker Nolias?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne červenec 10, 2005 19:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: o rytirskych radech by mel byt v brzke dobe clanek na webu nebo v DD, na Tare maji eldebranove asi 200 rytiru, z toho asi 150 v zapadni dalave (stav pred skretim tazenim, behem ktereho jich hodne padlo) a dale na cele tare asi 600 radovych bojovniku (coz nejsou rytiri), kteri jsou ale pod vedenim rytiru znacne roztroseni po cele tare (byt nejvic jich bylo v zapadni dalave) a slozi bud jako posadky hradu, nebo jako doprovot putujicich rytiru a pod.
Isker Nolias zije, v dobe dobyti byl mimo 2 bratry, nyni je s Waldenem a trpaslicimi krali

LAMIUS: hm, na Maurythan jsem zapomel, tak to dopada kdyz neco dela vic lidi, a ztraci se prehled co kdo napsal...Maurythan byl oblezen podobne jako Tevirpon a Maebron a nyni je porad v oblezeni...
prepisu kroniku...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: ne červenec 10, 2005 19:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
LAMIUS: je mi to skoro trapne, ale kde ses o kanwale docet? to jmeno znam, ale nic vic si nevybavuju a ted jsem prohlid vsechny moduly a nikde o ni neni zminka, zda se...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: po červenec 11, 2005 13:35 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Díky za odpověď.
Měl bych tu ještě něco (jako vždycky Cool ). V DD 3/05 je moc pěkný článek o pohřebních obřadech na Asterionu. Bohužel, chybělo v něm, jak pohřbívají rasy z Podmořské říše (vodní elfové, skřeti, aradeirité...). Neberte to jako puntíčkářství, mě by to opravdu zajímalo.

Připravujete také něco podobného o svatbách? Nedávno jsem musel řešit popis "svatby" trpaslíků a byla to docela fuška Laughing

A nakonec odpovím za Lamiuse (sorry Very Happy ). O Kanwale bylo v Dodatcích modulu PP (v tom rozhovoru Vieena, Coriven, Alwarina a toho čtvrtého, kterého dodneška neznám jménem). Myslím, že zmínka o ní padla i ve VTB.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: po červenec 11, 2005 16:59 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
No když už jsme u toho pohřbívání narazil jsem na problém pohřbu v Erinu zemřel tam jeden člen družiny a ostatní si usmyslely že mu udělají pohřeb. Listoval jsem a pročítal co mi stránky stačily, ale v popisu Erinu o tom jestli tam mají hřbitov tam nic není. Napdlo mě že do vody, ale je to v zálivu takže asi nic kdo by taky chtěl najít kamaráda plavat o kanál vedle.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út červenec 12, 2005 10:51 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: s temihle clanky je to dycky problem, na Asterionu je tolik ras a naroodu, ze by to vydalo na cely modul, ale takovy modul by zaroven nebyl moc zajimavy, navic by casto slo jen o opakovani tehoz jinymi slovy, protoze vsechny tyhle obrady jsou si v podstate (az na vyjimky) vsude hrozne podobne...

na tu kanwalu a zbytek se podivam, sibuju :o)

BOHDAN: no konkretne v Erinu to resi nekolika zpusoby, jednak na jednom z ostruvku dal v lagune, mimo samotny Erin je hrbitov, druhak namorniky, chude a dalsi co na hrob nemaji penize vozi na pohrebni lodi hloub do Nomiladova zalivu, kde je pohrbi do more (casto s nejakou zatezi na noze a casto hromadne)

jinak je snad jasne ze kazde mesto ma nekde hrbitov, ikdyz to neni zrovna zmineno v modulu, ve 4K je casto zvyk mit ho uvnitr hradeb...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: st červenec 13, 2005 8:17 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Cenis: děkuju. Very Happy
Když teď "přibyl" další hrad v obležení, nechcete pro Zyla dobýt ještě nějaký jiný z těch hradů, moc prosím prosím (viz "podpis" tady dole). Laughing Laughing Laughing
Mimochodem- Bruzgul je hnusný zrádce. Evil or Very Mad Laughing

Silweril: díky že jsi odpověděl za mě. Wink

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: ne červenec 24, 2005 14:39 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
cože...on už vyšel DD 3/05?????!!!!! Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: ne červenec 24, 2005 19:52 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Lamius napsal:
Mohl bych se prosím zeptat, zatím jsem ještě nedostal odpověď, kdy došlo k pádu Kanwaly? Crying or Very sad Pomohlo by mi to s určováním detailního vývoje. Smile


Klidně si tuto událost zařaď tam, kam se ti to hodí nejvíce.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fantom
Zaslal: út červenec 26, 2005 11:12 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
co byla Kanwala vúbec za bohyni. Question Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mortus
Zaslal: ne srpen 21, 2005 21:08 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Ve VTB je psáno,že kněžky Estel musí chránit svou neposkvrněnost za každou cenu(nesmí spát s mužem), ale v Píscích Proroctví je na straně 75 u velekněžky Esteliny církve Essiwen napsáno,že její matka byla kněžkou Estel a že ona sama se vdala za Mistra z University.

_________________
Hodie mihi, cras tibi...

(Dnes mě, zítra tobě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po srpen 22, 2005 17:20 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No taky je v VZT napsáno,že Rilondský klášter je vyjímkou.A ještě myslím jedna vyjímka je na Lendoru

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt srpen 25, 2005 7:34 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Asi teď budu docela otravnej, ale stejně se zeptám Rolling Eyes
Vyjde letos opravdu zmiňovaný modul ZZS a jestli ano (což doufám!), tak kdy přibližně? Někdy jako Čas temna?

Druhý dotez se týká kroniky. Budete dál pokračovat v dění kolem Rilondu?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá srpen 26, 2005 21:22 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: nejsi otravny, uprimna odpoved zni: 70-80% hlavniho textu modulu je napsano, na zbylych se pracuje, kresli se obalka a ilustrace (nektere uz jsou hotove), problem je zatim s aplikacemi (aplikatori u nas jaksi odpadavaji nejvice a ja se jim nedivim), nas jediny aplikator stale pracuje na aplikaci DrD+ k Casu temna.
Shruto, ZZS bude vicemene brzy hotovy, ovsem to kdy vyjde, zalezi na Altaru (respektive na tom jak se snim domluvme) a je mozne ze to bude pred vanoci a je mozne ze a pristi rok (kvuli tomu, ze pro stlaceni nakladu na minimum, by si altar pral, aby se CD s aplikacemi lisovalo pro dva moduly zaroven, coz by znamenalo pockat az udelame i dalsi modul a jeste na nej aplikaci (coz je bohuzel vzdy az zaverecna prace na modulu, neb se aplikuje podle napsaneho hlavniho textu) a v tom pripade by asi ZZS vysel az v pristim roce (o prazdninach???) a potom dalsi modul. Ale zalezi na tom, nenajde li se jeste jina alternativa...

omlouvam se za trochu hlubsi pozvani do organizacni kuchyne Asterionu :o)

a ano Rilond jeste bude mit pokracovani

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 23 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.