Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  DrD+ pro PJ

Kolika body z 5 byste ohodnotily DrD+??

0 bodu(uplne to zkazily)   [ 0 ]  
0%
  0%
1bod(velmi hodne to zkazily)   [ 1 ]  
2%
  2%
2body(zkazily to)   [ 1 ]  
2%
  2%
3body(povedlo se jim to)   [ 12 ]  
27%
  27%
4body(velmi dobre se jim to povedlo)   [ 26 ]  
59%
  59%
5bodu(nema zadnou chybu)   [ 4 ]  
9%
  9%

Celkem hlasů : 44
Nazarei
Zaslal: ne únor 20, 2005 17:06 Citovat
Anonymní
Opravil bych to slovo "par"...
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po únor 21, 2005 9:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hodně ???? Cool Rolling Eyes Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: po únor 21, 2005 13:47 Citovat
Anonymní
No, no. To uz by se dalo vzit.
peca
Zaslal: pá březen 11, 2005 14:34 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Me by docela zajimalo, jake konkretni nedostatky v PSD shledavate? Nemyslim neco nepodstatnyho, protoze preci jenom je to vzorove dobrodruzstvi, a neni mozne k nemu napsat nejaky obsahly "Uvod do sveta Asterion".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludděk Rájecký
Zaslal: pá březen 11, 2005 15:11 Citovat
Založen: 1.10.2004 Příspěvky: 55 Bydliště: Děčín, Minkor, cesta (čti kolej v Praze :+)
No, nejde o Asterion, jde spíš o o to, že jsem se pokoušel to hrát se svou družinou.
Jsem už celkem zkušený PJ (10 let hraní).
Moje družina je taky slušná (6 let hraní pohromadě).
A DNES JSME ODHLASOVALI, ŽE TO NEDOHRAJEM!!!§§
Prostě jsem je nedostal do toho lesa (málo náznaků)!!!



Wolfi

_________________
Pravidlo je jen jedno. Vypustit šíp v okamžiku, kdy se letka dotkne tváře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
peca
Zaslal: pá březen 11, 2005 15:23 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Ludděk Rájecký napsal:
No, nejde o Asterion, jde spíš o o to, že jsem se pokoušel to hrát se svou družinou.
Jsem už celkem zkušený PJ (10 let hraní).
Moje družina je taky slušná (6 let hraní pohromadě).
A DNES JSME ODHLASOVALI, ŽE TO NEDOHRAJEM!!!§§
Prostě jsem je nedostal do toho lesa (málo náznaků)!!!
Wolfi


Ale to si trosku odporujes. Pokud jsi zkuseny PJ, pak je do toho lesa dostanes, i kdyby naznaky nebyly zadny. Teda, ted nevim presne, co myslis tim, zes je "nedostal do toho lesa".
Moje druzina po lese nijak zvlast nepatrala, ale kdyz narazily ma prchajici Marusku, tak ji dovedli do Potucku a potom se proste sebrali mistni chlapi a sli vice mene najisto. Usoudil jsem, ze alespon nekteri budou mit napad, kde by se banda mohla skryvat a proste je sli obhlidnout.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: so březen 12, 2005 7:55 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To dobrodružství jsem dohrál s oběma svýma družinama a ani jedna neměla problém,dostat se do lesa.Indícií není zase tak málo.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: po březen 14, 2005 17:42 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
To hrajete za družinu Hercues Puarot+Sherloc Holmes? Těch indícií tam přehnaně nebylo, ale stačilo to. V nejhorším případě mohli "zabloudit", mohli je tam ""zahnat vlci, mohl potkt vyděšeného dřevorubce povídající o šíleném mágovi... Ono se vždy něco najde ,v nejhorším případě je může oslovit onen legendární "tajemný cizinec" Wink .

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peca
Zaslal: po březen 14, 2005 17:50 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Blind Guardian napsal:
To hrajete za družinu Hercues Puarot+Sherloc Holmes?


To ne, ale kdyz kolem probehne znacne pocuchane devce a jeste k tomu zrovna takove nejake se ztratilo, tak co uz. Holku stopli, nakrmili a odvedli do vsi, protoze byla jednak vydesena a jednak jim to prislo jako dobrej napad, ze by mistni jako mohli vedet presneji, kde by se nejaka banda nasilniku mohla schovat. No a mistni chlapi si zase nenechaji libit, aby jim nekdo sahal na "deti", takze vzali vidle, cepy a uz tahli... Vsak nebejt toho, tak "hrdinove" zazili pekne horky chvilky, takhle meli solidni presilu a stejne si bojovnik a uhlir a tusim jeden z vyhazovacu prispi k peknym sramum. :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: po březen 14, 2005 19:35 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Původně to bilo na Luďka... Laughing

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ludděk Rájecký
Zaslal: út březen 15, 2005 7:34 Citovat
Založen: 1.10.2004 Příspěvky: 55 Bydliště: Děčín, Minkor, cesta (čti kolej v Praze :+)
Jistěže.
Jenže moje hráče to nebavilo už v tom chrámu, nevěděli, co mají dělat. Teda, ono jim došlo, že to ohořelé je ten lupič. Došlo jim, že ta Estelinka je asi unesená. A že za tím bude asi ten les. Jenže tam se jim prostě nechtělo. Oni s sebou neradi nechávají manipulovat a prostě už je to vůbec nebavilo (kromě jednoho z nich, papírek o půlnoci s hláškou "cítíš nebezpečí" ho úplně dostala - za světla a ve školní knihovně se bál). A navíc putovali jen po trase klášter - město - klášter - město.
No nic, zahrát se to dalo líp (vždycky se dá), ale raději jsme přešli na hrbatou kozu a hráči si libují.

Wolfi

_________________
Pravidlo je jen jedno. Vypustit šíp v okamžiku, kdy se letka dotkne tváře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Blind Guardian
Zaslal: út březen 15, 2005 20:44 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Dyž to bereš takhle...
Ale to s tou manipulací. To se mi nelíbí. Já mám oblíbenou knihu Vládcové loutek. Ikdyž závisí na tom jaký druh máš na mysli. Je pravda že sem vyděl lepší, ale šlo to. Zvlášť kdyby to bylo první dobrodružství který bystem hráli,
vždyť to bylo myšlený stejně jako to ukázkové dobrodružství k klasickým DrD.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: út duben 05, 2005 13:13 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Chci se zeptat. Jak zatím, než vyjdou aplikace, řešíte hraní myšlenkových bytostí. Mám namysli hlavně která z povolání je vyvolává, ovládá atd. Popřípadě aplikace schopností hráčských postav na ně ( např. mentální praktiky atd. ). Také by mne zajímalo jak řešíte alchymistu ( pokud se nepletu tak tvorba lektvarů a podobně není v pravidlech nikterak řešena. ), hlavně ve vzatahu k hráčským postavám. Třeba, jakou dovednost musí mít postava aby se vyznala v lektvarech a uměla základní stvořit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út duben 05, 2005 13:20 Citovat
Anonymní
No, jestli to chces prevadet...
Rekl bych ze u tech MB asi theurg, mozna "temnej" carodej (neco jako nekromant). Mentakni praktiky?? Jako norm. men. souboj. Podle statistik si urcis utocnost, pevnost a takovy, a kam az dosahnes, tak takovy ment. praktiky budes moct udelat.
Ty lektvary jsou problem, maj tam hodne nedomyslenejch veci ci zapomenutych. Ja bych zavedl asi obecnou dovednost, ta by se zase asi stahovala jen na nemagicky lektvary. Carodej, theurg a nekterej knez by se mohli naucit zvl. dovednost na mag. lektvary. Mozna jeste hranicar.
Kelwak
Zaslal: út duben 05, 2005 14:12 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Díky. U těch mentálních praktik mi jde o to jak postupovat, pokud se rozhodne theurg stopovat myšlenkovou bytost po vazbě až k odrazu její duše. Jde o praxi jenž popisuje příklad někde na začátku PPJ. Nejde mi o mechanismus ale spíše o umístění duše ( jestli je ve stínovém světě, duševním či v astrálu a jestli ji jde vystopovat pokud se nachází bytost celá ve stínovém světě, např. pokud určitý troll provede něco špatného sedláku a on si na něj vytvoří citovou vazbu a pak trolla někdo zabije, pošle tedy zpět do stínového světa, a theurg se pokusí skrz sedláka spojit s duší trolla jak by se to řešilo? )

ps: doufám že jsem se vyjádřil nějak pochopitelně. Občas totiž se toiž vyjádřim trochu jinak, než mám na mysli Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.