Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
domingo
Zaslal: pá leden 14, 2005 17:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Sir Mikk napsal:
jj... ti sou super:-)... nevím jak u ostatních, ale zloděj je The BEST! Oproti válečníkovi je to paráda... ten je docela nuda:-/

To je chyba na strane zlodeja - tvorcovia to budu riesit (predsa len, na 4-tej urovni je zlodej orientujuci sa na boj dykami ciselne lepsi ako hocaky bojovnik ...).

Sir Mikk napsal:
pokud se bojovník nebude učit s novými zbraněmi asi mu budou finty propadávat...

To je najskor nedomyslenost na stranke tvorcov. Predsa - kto si bude robit bojovnika ktory neovlada poriadne ani len jednu zbran ?
Ako PJ by som to riesil tak, ze bojovnik sa moze tie finty doucit neskor (jedna finta cca tyzden).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 17:58 Citovat
Anonymní
Skoro kazdy bojovnik umi aspon jednu zbran na lll.stupni. A kdyby nahodou nemel, tak podle mne bude mit smulu...
Sir Mikk
Zaslal: so leden 15, 2005 1:42 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
mno... číselně snad jo, ale nezapomínej, že válečník má při boji více životů, ten zloděj sice bude mít lepší paramtery (to je však spíše dáno "schopnostmi archetipů", které jsou na prvních úrovních (co si budeme povídat) ŽALOSTNÉ!... to je prostě nic!... zloděj má prostě hodně "fintiček", ale já jej stejně budu hrát spíše jako takovou slečnu, co do boje moc ee:-)... Mě se to zdá cekem v poho, ale ten válečník:-/... ten se mi zdá celkem slabej... má taky hrozně málo schopností... kolik archtipů pozná... a zbatek je nevyužitelný... kolik zbraní pozná... zbytek fint je nevyužitelný:-/... na druhou stranu je jeho učení (pro hráče) celkem snadný a není problém se na něm načit hrát hraní... je to hodně těžšký soudit... a k těm dýkám... meč se s ní nedá srovnávat... válečník by toho zloděje asi dal:-/... bude mít více životů... (zase případ od případu, ale asi jo:-/)... ¨

A k tomu bojovníkovy... kdo si bude dělat bojovníka co bude umět 5 zbraní na III... Je sice spousta fint, ale kolik jich je k jedné zbrani?!... toje vyražení zbraně pro: sekera, meče... ale pak už nic:-/...naučíš se vše pro meče... a pokud neumíš další zbraň tak konec:-/

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: so leden 15, 2005 9:37 Citovat
Anonymní
Nez se bojovnik nauci vsechny finty z jedne kategorie zbrani, tak bude umet pouzuvat 3 dalsi zbrane na lll.stupni...Zlodej a jeho dyky sou sice husty, ale nez je bude umet na fakt hustym stupni, aby umel i naky ty finty, tak bude bojivnik na 5. a 2. stupni archetypu....
Marek Stahl
Zaslal: ne leden 16, 2005 18:46 Citovat
Anonymní
Narozdil od Sira Mikka si myslim, ze bojovnik neni vubec slabej. Dava navic spousty netusenej stylu hrani. Co takhle napriklad gladiator? To je dost zajimava postava stejne jako konditioner. Ten se mi obzvlast zamlouva s jeho schopnostama velet a taky tim, ze muze podporovat ostatni spoludruziniiky. Konecne neni bojovnik jen ten vazoun co stoji vpredu, i kdyz tahle moznost zustala nastesti taky zachovana. Napriklad takovej bijec je dost hustej. Berserkr jak ma bejt.
Nazarei
Zaslal: ne leden 16, 2005 20:24 Citovat
Anonymní
Ja si myslim, ze vsechny povolani dostali velkou volnost. A to se mi prave libi. Ja bych si rad zahral za jakkoukoliv postavu, sic nejvic asi za theurga. Ale bohuzel sem PJ. Hele, neni tady nekdo z Prahy ci z blizkeho okoli?? Bych si rad jednou zahral...
Sir Mikk
Zaslal: po leden 17, 2005 10:22 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
mno... neříkám, že je slabej (na hraní postavy je to super, ale oproti zlodějovi na 1. urovni nemá nic... nedokážu to s ničím jiným srovnat... ale prostě to je fakt... ) a v souboji i by asi (teda tělo na tělo) bojovník dal zloděje:-/... ale taky dost záleží na konkrétní situaci... Nedá s to takhle pořádně srovnat...

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: po leden 17, 2005 13:25 Citovat
Anonymní
Jestli hosdnotis "silu" postavy podle boje...
Zlodej ma mnoho jinych schopnosti. Bojovnik ma hlavne bojovy schopnosti, ale zlodej svy kradeni v boji moc nevyuzije. Co treba pomocnik?? Pokud teda nepredpokladas, ze bude kousat...(tak 1bod zraneni za 10kol) Proste podle boje nemuzes srovnavat povolani.
Sir Mikk
Zaslal: po leden 17, 2005 13:39 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Buď si tu diskuzi nečetl celou, nebo sem mimo:-/... začalo to tím, že někdo plácl že loděj je s dýkou oproti válečníkovy na 4 úrov celkem dost silnej... od toho se odvíjí moje příspěvky... při boji ho srovnávám, páč je to to jediný co bojovník má... Po všech ostatních krytériích je zloděj lepší... tak volím toto... (já sem možná proti bojovníkům zaujatej, ale podle mě je to prostě pořád celkem nuda... za ně hrát:-/... myslím zvl. schopnostma... na hraní postavy to samo nemá vliv;-)) Idea

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: po leden 17, 2005 13:40 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Sááákra... asi už si pořídím nějakej obrázek:-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: po leden 17, 2005 14:20 Citovat
Anonymní
Zda, ze ses zaujatej. Dyt sou good. Ty schopnosti co ma sou dobry. Nez zlodej bude umet svy schopnosti na "slusny" urovni, bude mit boj. taky dost schopnosti. Myslim si, ze ty povolani maj docela vyvazeny, vo mnoho vic nez v DrD....
Kenny
Zaslal: út leden 18, 2005 20:26 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak s tím úplně souhlasím.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: čt leden 20, 2005 13:57 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
to jo no.... ale z počátku nemá nic:-/... mno... skoro, abych byl přesnej;-)... a jeho schopnosti jsou móóóc úzce specializování... pokud se vám boj. líbí... oky... ale podlě mě... je zloděj "lepší"(<- povšiměte si těch uvozovek;-)Smile)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: čt leden 20, 2005 13:58 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
to jo no.... ale z počátku nemá nic:-/... mno... skoro, abych byl přesnej;-)... a jeho schopnosti jsou móóóc úzce specializování... pokud se vám boj. líbí... oky... ale podlě mě... je zloděj "lepší"(<- povšiměte si těch uvozovek;-)Smile)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so únor 19, 2005 20:21 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Čet už si někdo z vás PPJ ? Co říkáte dobrodružství... mě připadá, že ten kdo ho psal chtěl s asterionu udělat něco ouplně jinýho....
např: Aurion - Bůh světla a ohně
Letopočty - nějakejch 964-současnost Cool Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.