Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Silweril
Zaslal: ne únor 06, 2005 13:26 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
dík za hozenou rukavici Very Happy Zapojím svou fantazii a ten popis si vytvořím.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne únor 06, 2005 19:16 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Takže původní jména bohů si víceméně na svém asterionu můžu dát jakákoli a nebudu tím zasahovat do nějakých veledůležitých principů ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: čt únor 10, 2005 19:04 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Má Taros vládce nebo jim vládne Kruh Orlích poutníků ?
Když ano, tak koho?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alwarin
Zaslal: po únor 21, 2005 15:54 Citovat
Založen: 12.10.2003 Příspěvky: 10
Mám dotaz a zároveň prosbu. Četl jsem (na Lopuchu), že aplikace na Asterion pro DrD+ mají být volně na internetu ke stažení, je to pravda? Myslím, že by to byla blbost, ať ji dostanou na tom CD ti co si koupili Čas temna, já si ho koupil jen kvůli tomu. V tom nás hraní bavilo, PPJ si každý přečte, každý zná bestiář, ale nazná ty příšery z AP, nezná ty zvláštní místa, všechny suroviny pro alchymisty (ty už asi ale v DrD+ nebudou), nemá přístup ke všem kouzlům a najednou ho PJ překvapí něčím novým, artefakty, předměty, ... . Vím, že pro hráče co toto baví je rada, ať si AP nečtou, ale každý je zvědavý a jen málokdo má tak pevnou vůli. Má prosba je snad tímto jasná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: út březen 01, 2005 14:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Alwarin napsal:
Mám dotaz a zároveň prosbu. Četl jsem (na Lopuchu), že aplikace na Asterion pro DrD+ mají být volně na internetu ke stažení, je to pravda? Myslím, že by to byla blbost, ať ji dostanou na tom CD ti co si koupili Čas temna, já si ho koupil jen kvůli tomu. V tom nás hraní bavilo, PPJ si každý přečte, každý zná bestiář, ale nazná ty příšery z AP, nezná ty zvláštní místa, všechny suroviny pro alchymisty (ty už asi ale v DrD+ nebudou), nemá přístup ke všem kouzlům a najednou ho PJ překvapí něčím novým, artefakty, předměty, ... . Vím, že pro hráče co toto baví je rada, ať si AP nečtou, ale každý je zvědavý a jen málokdo má tak pevnou vůli. Má prosba je snad tímto jasná.


S tímhle ti jako autoři moc neporadíme. Četl jsem toto Bouchiho vyjádření, s námi ho nekonzultoval (jako řadu jiných věcí), tak se obrať přímo na něj.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: čt březen 03, 2005 15:50 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Mohl bych mít prosím jeden dotaz trochu stranou? Předměty dávající bonus k inteligenci (přezka Ar Khenoru +1 int např.) přidávají pouze bonus, nebo i ovlivňují např. magenergii u kouzelníka či hraničáře. Zjistil jsem, že jsem tohle ještě nikdy nemusel řešit. Já bych inklinoval k tomu prvnímu (pouze bonus), ale nevím.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: čt březen 03, 2005 16:38 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Ale pokud vycházíš z pravidel tak mag. závisí na Int. to znamená kolik je schopen nasbírat mag.(čím větší Int. tím větší šance nameditovat víc mag.)

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: po březen 07, 2005 13:59 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Vůbec nejlepší je přidávat stupeň a ne bonus. Stupeň je nadhodnota bonusu a tudíž všemu dalšímu. Takže dokud má přezku na sobě, tak může zaostřit mysl lépe, tudíž získá víc magů atd. Budeš-li dávat předmětům zvýšení stupně, nemusí jim to pak zvýšit ani bonus, ale zase zvýšit něco okolo, závislé na stupni a ne na bonusu. (má-li přidávat bonus, jednoduše řekneš +2 stupeň)
Jediné, co z toho vyjímáme jsou profibody, ty se odvíjí od skutečných vlastností postavy. Ty se zvýší jedině, když se zvýší i samotná vlastnost postavy(nějak se jí zvýší, vypije elixír nebo tak něco..). Když bude mít na sobě nějakou přezku, tak jí to tedy nepřidá profibody, ale při hodu na past na dovednost bude mít stejně bonus.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: út březen 08, 2005 15:25 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Wetrixus+Sandro Sinae: děkuju, ale takovéhle úvahy mě taky napadly. A nejmíň tucet dalších variant. Mě by ovšem zajímalo, jestli to tu někdo odněkud skutečně ví. Nemluvě o tom, že autoři Asterionu na to můžou mít jiný pohled.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: út březen 08, 2005 16:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Lamius napsal:
Mohl bych mít prosím jeden dotaz trochu stranou? Předměty dávající bonus k inteligenci (přezka Ar Khenoru +1 int např.) přidávají pouze bonus, nebo i ovlivňují např. magenergii u kouzelníka či hraničáře. Zjistil jsem, že jsem tohle ještě nikdy nemusel řešit. Já bych inklinoval k tomu prvnímu (pouze bonus), ale nevím.


Mělo by to být tak, že pokud je uveden celý název vlastnosti (síla), zvyšuje její stupeň, pokud pravidlová zkratka pro bonus (Sil), tak bonus.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út březen 08, 2005 17:02 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Shark: děkuju. Z té odpovědi to chápu tedy tak, že pokud přidává bonus, tak to například na magenergii nemá vliv. To mi vyhovuje. Smile

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: út březen 08, 2005 20:13 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Měl bych takový trochu netradiční dotaz:
Jak vznikl na Asterionu život a potažmo lidé (nebo jiní jim podobní)?
Vím, že to bylo v době Živlových válek, ale jekým zúpůsobem? normálně evolucí nebo prostě zasáhl Stvořitel a život i bytosti stvořil on? (hezky je to popsané ve VTB, ale tam taky není to hlavní )

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt březen 10, 2005 13:49 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jo to už otvírá další otázku: Co se dělo před korullama a tak? Jaká vlastně byla historie po Živlovejch válkách po Arvedany????
Docela obsáhlý téma, což?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Silweril
Zaslal: po březen 14, 2005 18:03 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
No, to už bylo naznačeno.(myslím, že v povídce ve VTB je to nejlépe řečeno)

Vznikem vesmíru vznikly i bytosti jednotlivých elementů a začali mezi sebou vést válku. Tyto Živlové války skončili až vznikem života, který porazil staré bytosti. Jak vznikl život, to je otázka. Postupně se vyvinuly rostliny a pak i živý tvorové. I národy jako lidé, skřítkové, trpaslíci a korullové, kteří díky své síle a relativní vyspělosti ovládli ostatní rasy. Jejich vlády skončila příchodem 17.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: so březen 19, 2005 8:38 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Shark napsal:
Alwarin napsal:
Mám dotaz a zároveň prosbu. Četl jsem (na Lopuchu), že aplikace na Asterion pro DrD+ mají být volně na internetu ke stažení, je to pravda? Myslím, že by to byla blbost, ať ji dostanou na tom CD ti co si koupili Čas temna, já si ho koupil jen kvůli tomu. V tom nás hraní bavilo, PPJ si každý přečte, každý zná bestiář, ale nazná ty příšery z AP, nezná ty zvláštní místa, všechny suroviny pro alchymisty (ty už asi ale v DrD+ nebudou), nemá přístup ke všem kouzlům a najednou ho PJ překvapí něčím novým, artefakty, předměty, ... . Vím, že pro hráče co toto baví je rada, ať si AP nečtou, ale každý je zvědavý a jen málokdo má tak pevnou vůli. Má prosba je snad tímto jasná.


S tímhle ti jako autoři moc neporadíme. Četl jsem toto Bouchiho vyjádření, s námi ho nekonzultoval (jako řadu jiných věcí), tak se obrať přímo na něj.


Asi takhle - problem je v tom, ze nemame pravo nutit ty, co maji puvodni Hlavni modul, aby si koupili Cas temna - a pokud by nemeli jinou moznost, jak aplikaci pro DrD+ ziskat, bylo by to vuci nim dost nefer. (Totez plati samozrejme i o aplikacich DrD+ tykajicich se ostatnich asterionskych modulu.) Ale hledame zpusob, jak to stahovani z internetu zregulovat, aby se k aplikacim nePJ pokud mozno nedostali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 19 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.