Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Kharovi plany

Nazarei
Zaslal: út prosinec 14, 2004 17:41 Citovat
Anonymní
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Khar je můj idol, obdivuju ho a ctím... myslím, že na Asterionu nemá konkurenta.... . Tím nechci říci, že bych ho nějak vyzdvihoval, ale jen k němu cítím bázeň....


Very Happy Very Happy Very Happy
Sandro Sinae
Zaslal: st prosinec 15, 2004 8:52 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Všichni jsou z něj hotový.. Rolling Eyes Razz Twisted Evil Very Happy

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: st prosinec 15, 2004 14:04 Citovat
Anonymní
To mu snad nekdo chcete stavet pomniky?
Hrabe Stig
Zaslal: st prosinec 15, 2004 14:30 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Sandro : Ted uz musim stebou souhlasit!!!!!!Tady se uz nejak prehani!!!!!!Kdyz ho uz i uctivaj!!!!!! Sad

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nazarei
Zaslal: st prosinec 15, 2004 16:31 Citovat
Anonymní
Ja ho neuctivam. Exclamation Exclamation Exclamation To ze se mi libi jeho mysleni vubec nic takovyho neznamena.
Sandro Sinae
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 13:11 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Marek Stahl napsal:
To mu snad nekdo chcete stavet pomniky?


Very Happy Very Happy Very Happy

Nazarei napsal:
Ja ho neuctivam. Exclamation Exclamation Exclamation To ze se mi libi jeho mysleni vubec nic takovyho neznamena.


Já slyším stále jen to jedno.. Jak se vám líbí, jak má super myšlení, jak ho ctíte, jak k němu cítíte bázeň, zároveň ho obdivujete... Wink Wink Wink

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 13:26 Citovat
Anonymní
Definice Khara je spis prohnanej bastard tezici z kazde situace a za vsech okolnosti.
Hrabe Stig
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 13:51 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
A co to asi je?????Kazdy svet ma casto svy dobro a pak sve zlo!!!!!!


berme to takle oni patri na tu temnou stranu hlavne Wink aby se nenechali pak ovlivniv ve hre!!!!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 15:52 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Sakra, já z něj nejsem hotovej !!!!!!!!!!!
Jenom si ale vezměte co dokázal...
1) Z pár věrnejma (který se pak sice rozrůstali, ale na začátku jich nebylo moc) porazit Arvedany.
2) Porazit trpaslíky
3) Několikrát se vrátit zpět na Asterion
4) Jestli jste někdo četl jeho myšlenky, tak ty mluví sami za sebe....
5) Dokáže se bránit útokům od nemrtvých, lidí a zyla a ještě postavit armádu pro svě plány
6) Jako jedinej dokázal říct stvořiteli "ne", i když to předtím bylo nemyslitelné....

To byl jen malý výčet z toho, co všechno dokázal....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 13:47 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Tan-min-wu(Bum-bum) :Jo je to tak ale to si pak muzes rict taky o stvoriteli ze je to vlastne borec ne???!!!!!!Kdyz mas neomezenou moc tak podle me ti je jedno co nekdo dela ,ty premejslis o necem uplne jinym!!!!!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 20:49 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Souhlas.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: st prosinec 29, 2004 15:00 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Když čtu ty obdivné názory na Khara, tak musím přidat svůj.
Můj názor na Khara: je to bezohledný, krutý, sobecký a pomstychtivý, geniální a originální využivatel lidí, kteří ho obdivují, protože je bezohledný, krutý, sobecký a pomstychtivý, geniální a originální využivatel lidí, kteří ho obdivují... Laughing
Dělám si legraci, ale myslím to vážně.
Khar má originální nápady a geniálně dokáže přinutit/přesvědčit lidi, aby pracovali pro něj. Arvedany a trpalíky mu porazili arvedané (pro+drakolidi stvoření (no, spíš pokřivení) z arvedanů+pár modrých vlků+národy, které neměly arvedany rády. Lidé (skřeti) pak bojovali na Lendoru proti lidem apod. Když nebyl osobně přítomen, tak si mnozí (Zyl) začali dělat co chtěli a tohle kolečko zaskřípalo. 95% Khara dělá jeho charisma, jeho pověst, jeho styl (myšlení, chování...). Khar je značka a Khar toho dokáže využít.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alcarin
Zaslal: pá leden 14, 2005 17:58 Citovat
Založen: 11.11.2004 Příspěvky: 1
mě je jedno, kdo nebo co je lepší, ale vím jedno khar je jen čast sveta a noci na něm. Rozhodne se mi nelibi kdyz Pj simpatizuje s nějakou CP znam to z vlastni zkušenosti můj prozatím zástupce je jak (neber si to špatně) Nazarei. a nedělá to dobrotu protože se v jeho světě schiluje k Armageddonu totalní porážce lidstva tím nemyslim jen lidi elfy atd ale co nejhorší ke smrti 17cky (porušení slibu stvořitelovy a tím totalní ztrate božství ) prostě si myslim ze Khar je jen pouhe CP ktere ma sice velkou moc ale ne tak tak aby si podmanil asterion i když se stane principem světa

Řek bych že když se stal principem světa tak nad tím moc nevyhrál
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:19 Citovat
Anonymní
To ze s nekym "sympatizuji", neznamena ze mu "nadrzuji" Jestli to chces vedet, "sympatizuji" s mnoha dalsimu osobnostmi Asterionu... To je blbost, hraju za nej tak, jak se mi zda pravdepodobne(z meho pohledu) a urcite jen tak nenicim svet. Kdyz delam ve svym svete VELKY rozhodnuti(Khar chce znicit svet), tak si docela dlouho promejslim...
Valek
Zaslal: ne únor 27, 2005 22:35 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
Khar je machr, dal určitě nový pohled na Asterion tj. popřel , že stvořitel je vševědoucí atd.(viz filosofie Leibnitz) a je i jiná cesta, ale ta jeho se mi zdá nekreativní a je jen tvůrcem revoluce, ale ne lepsich zitrků(viz nesmysl realneho uskutecneni komunismu) nebo jen vylozene prahne po moci. V to ale neverim, protoze to by z neho delalo jen ubozaka, ikdyz nejmocnejsiho na Asterionu. Je to teda jen muj pohled.

Kdosi tu nakousl predstavu o moci. No predstavte si sachy. Mocny je ten kdo hybe vsemi figurkami tak, jak se mu hodi a sam ma krale v bezpeci.
Pro bezpecnost nestaci byt jen silny. Sem si vzal jednou do hlavy, ze ziju na Asterionu a sem na 30. urovni a nebo sem se promenil v draka a co ted? Budto budu skryvat sve schopnosti a budu stale hrat druhe housle nebo se odhalim. Ale to bude mit efekt, jako kdyz si Frodo nasadi jeden prsten. Ihned se na me upre pozornost lidi zvlaste tech co stoji na druhe strane. Clovek je mocny kdyz v tom umi chodit. Riam nikdy nesel primo proti drakolidem. Khar, jak tu uz nekdo rikal, umi drzet sily stojici proti nemu rozdelene( V kazdem modulu najdete aspon zminku, jak Khar nekde vklada svary mezi ruzne narody a rasy atd.) N
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.