Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne listopad 28, 2004 13:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Zajímalo by mně, jak je to s tím, že některé (a není jich málo) postavy mají dvě povolání.. . Teď nemyslím drakolidi a Khara, ale třeba tu novou postavu v dechu draka (5/04) Vandu ze Šerova (alespoň tak nějak by to mohlo být). Lze si tedy udělat postavu s více povoláními třeba jako hráčskou, která by to měla vrozené, podobně jako Vanda ???
P.S: Pokud to již bylo někde řečeno tak se omlouvám za obtěžování...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne listopad 28, 2004 16:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
TAR-MIN-WU: ano urcite to uz nekde bylo receno, bud nekde tady ve FAQ (nebo v jejich archivu na webu), mozna jeto dokonce i v aplikaci, ale ruku do ohne bych za to nedal.

Rozhodne by hracska postava nemela mit vice nez jedno povolani podle DrD, vzdyt to uplne rozbiji pravida!!!!
To ze u nekterych CP je napsano vice darcakovskych povolani, neznamena, ze by tyto postavy mely vice povolani, ale ze jejich schopnosti, ktere maji realne na asterionu, nejde jednoduse v reci pravidel DrD prevest do jednoho povolani (jednodussi byt to bylo napriklad podle pravidel GURPS, kde zadna povolani nejsou, a kazda postava je charakterizovana dovednostmi a znalostmi).
Draci doupe je system pravidel, kde postavy maji jasne povolani a jsou jim omezeny (tzv class based system (aspon myslim :-)) a nemohou jejich vlastnosti kombinovat, pak jsou tu pravidla jako napr ony GURPSy (tzv skill based system) zalozene na jednotlivych vlastnostech a jejich vylepsovani, pokud se moc nepeltu tak DrD Plus by melo byt mixem obojiho. takze pokud chcete aby se vase postava umela dobre ohanet mecem a zaroven kouzlit, meli byste skoncovat s pravidly DrD(jejihz obrovskou vyhodou napr. oproti GURPSu je velka jednoduchost a kompaktnost). Jinak musite pristoupit na pravidla Draciho doupete a hrat podle nich, a pak samozrejme hracska postava vice nez jedno povolani mit nemuze...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nazarei
Zaslal: ne listopad 28, 2004 19:41 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me,jestli nekdy popisete storeny artefakty. Napriklad takova skreti zloba by urcite nebyla k zahozeni...
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 29, 2004 9:43 Citovat
Anonymní
Už se mi asi podruhé nebo potřetí stalo, že když z auditka odejdu a za chvíli se znovu přihlásím, tak se mi všechna témata označí jako přečtená i když nejsou. Čím by to mohlo být?
Cenis
Zaslal: st prosinec 01, 2004 12:52 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
NAZAREI: nekdy snad ano, ale kdy konkretne netusim

RAVEN DANIEL: cim to je bohuzel netusim, ale deje se mi to same, talze ti neodpovim, ale jestli ti to pomuze ja se v novych prispevcich orientuju vyhradne podle data jejich uvverejneni...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: st prosinec 01, 2004 14:43 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Tak a je to Exclamation Čas temna mám přečtený a měl bych k němu mimo těch Subotamů ještě pár drobných dotazů Cool :

1) Jedna připomínka - v popisu Zelených bažin jste zapoměli na čaroděje Oxeriona (viz kronika v OZLD)
2) Dál by mě zajímalo, kde je vlastně ukryt Taranisův meč. Někde se psalo, že je v Gariponu, jinde, že je v hrobce jeho lásky u Agrenu.
3) A nakonec Surprised v aplikaci bylo řečeno, že draci nejsou bytosti ze Stínového světa, ale vznikají díky tvárnosti. Znamená to, že všichni dnes žijící draci i ti , kteří bojovali v bitvách s Arvedany, byli kdysi myslící bytosti ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st prosinec 01, 2004 15:53 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL:
1)jsme jen lidi...ale i tak je to nase chyba
2)taranis je v horobce jeho mile u Agrenu, viz popis v Obloze z listi a drahokamu, nevim, kde jsi vycetl, ze je v Gariponu, ale at to bylo kdekoliv, tak to neni pravda
3)ano je to presne jak rikas, draci nejsou myslenkove bytosti, vsichni vznikli tvarnosti (narozdil od drakolidi). neni to zadna zmena, draci byli takto pojimani jiz od zacatku projeku Asterion, jen to mozna ve starem Hlavnim modulu nebylo tak jasne receno.
Jejich popis je sice i v Klici bytosti astralnich, ale to jen proto ze jsou to vyznamni tvorove a bylo je treba nekde popsat a "bestiar" (tedy klic) k tomu byl nejvhodnejsi

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: st prosinec 01, 2004 16:29 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Cenis napsal:


taranis je v horobce jeho mile u Agrenu, viz popis v Obloze z listi a drahokamu, nevim, kde jsi vycetl, ze je v Gariponu, ale at to bylo kdekoliv, tak to neni pravda


Bylo to v aplikaci u Času temna

Jinak Oxerion mě zajímal hlavně kvůli tomu, jak se o skřetech v Zelených bažinách dozvěděl on (potažmo Orlí poutníci). Se sseta asi osobně nemluvili. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 16:24 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me kde bych nasel popis zbrane elfi trn.
Nazarei
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 16:33 Citovat
Anonymní
Aplikace Hlavni modul.

Pro potrebu, ze ho nemas:
sila:4
utocnost:+1
obrana:0
delka:1
vaha:40
cena:30zl
Silweril
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 18:03 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
TOHLE JE FAQ, POKUD JSTE SI TOHO JEŠTĚ NEVŠIMLI.
Evil or Very Mad
Můj dotaz na autory: Plánujete v nejbližší době nějaký nový článek (na web nebo do DD)?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 22:30 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Elfí trn je v Dálavách,nakonci v obsahu.
A fakt nekecejte tady do FAQ.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: so prosinec 04, 2004 12:30 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIL: v casu temna doslo k omylu, spravne je text v OLDu v casti Les padajicich stinu, jinak pokud nekde bude podobny rozpor mezi aplikaci a modulovym textem, prednost ma vzdycky modulovy text

MAREK STAHL: co se tyce parametru elfiho trnu odpovedel ti Nazarei, pokud jde o jeho obrazek, opravdu je v dalavach nekde na konci modulu jak pravi Kenny

SILWERIL: urcite o to senemusis bat, na webu by se mela v brzke dobe objevit nova udalost do kroniky z boju o Rilond a v DD by mel byt clanek o trpaslicich a druha cast povidky a hobitech.

a kurna lidi nestvete me, me opravdu nebavi probirat se spamem, takze jestli chcete aby vam tu autori odpovidali na vase dotazy, tak se krotte...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silweril
Zaslal: so prosinec 04, 2004 20:22 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Škoda Rilondu. Bude trvat dlouho než ho i celé poříčí Durenu zase obnoví (jestli vůbec).
Jedna otázka: přežil dobytí Dvou bratrů Isker Nolias (zdejší velitel Eld. rytířů) Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alwarin
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 11:01 Citovat
Založen: 12.10.2003 Příspěvky: 10
Mám dotaz ohledně AP k DrD+, které bude na CD vydaném, myslím, v březnu či dubnu. Bude tato aplikace jen k HM (nebo spíš Času temna) nebo ke všem již vyšlým modulům?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 14 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.