Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  36. úroveň

Která je nejvyšší úroveň, kterou jste dosáhli?

36   [ 6 ]  
12%
  12%
35   [ 1 ]  
2%
  2%
Jsem začátečník (34 - 26)   [ 3 ]  
6%
  6%
Jsem hráčská troska (25 - 1)   [ 38 ]  
79%
  79%

Celkem hlasů : 48
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:46 Citovat
Anonymní
Už někdy někdo z vás dosáhl takto vysoko? A myslíte si, že je na Asterionu málo postav na 36. úrovni nebo naopak není tak velký problém najít někoho z touto úrovní? A hráli byste dále za postavu na této úrovni nebo byste ji odložili se slovy "tak, to by bylo" a hráli byste od začátku?
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 22, 2004 9:42 Citovat
Anonymní
Kdysi dávno, ještě v herním pravěku, jsem byl alchymista na 36., jenže to jsme třeba za jedno velké tažení postoupili z 12. na 16. a podobně. Když jsme se dostali až na tu 36., už to nebylo zas tak zábavný, protože v tom světě nezbývaly žádné výzvy a tak jsme toho nechali. Pak se objevil Asterion a my už taky trochu herně vyspěli a tak teď po několika letech hraní jsme okolo 9. úrovně.
gegu
Zaslal: po listopad 22, 2004 12:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
U nás se nikdo nikdy nedostal dál jak na 10.....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Marek Stahl
Zaslal: po listopad 22, 2004 14:15 Citovat
Anonymní
Mame v druzine problem.Okolo 10. urovne si postavy zacnou moc troufat.Tak se stava, ze postupne konci v zaludcich vyvern.Podrobeni od temnych magu, kteri meli byt snadna korist, ci dokonce padnou vysilenim v podzemni risi,preci jenom ten petistej goblin je uz trochu moc.
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 22, 2004 16:52 Citovat
Anonymní
Konfrontuj je s někým, kdo vysoce převyšuje jejich možosti, ale zrovna nemá chuť je zabít, jen jim dá lekci, aby si příště pamatovali...
Na Asterionu je podle mého názoru perfektní, že i když jsi na hodně vysoké úrovni (20+), v porovnání s Kharem, Asámánem, drakolidmi, vznešenými elfy, šedými skřítky, Arvedany apod. jsi v podstatě nula a vždycky jí budeš.
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 18:17 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Raven Damiel napsal:
Konfrontuj je s někým, kdo vysoce převyšuje jejich možosti, ale zrovna nemá chuť je zabít, jen jim dá lekci, aby si příště pamatovali...
Na Asterionu je podle mého názoru perfektní, že i když jsi na hodně vysoké úrovni (20+), v porovnání s Kharem, Asámánem, drakolidmi, vznešenými elfy, šedými skřítky, Arvedany apod. jsi v podstatě nula a vždycky jí budeš.

S tím bych i docela nesouhlasil. Je sice pravda, že jeden muž na 20.úrovni toho moc nezvládne, ale když hraješ za družinu a každá postava postupuje pořád výš a výš až všechny dosáhnou té dvacáté úrovně (nebo alespoň přibližně), tak už to je hustý. Družina čtyř maníků na dvacátých úrovních už je docela silná grupa. A co se týče Khara - je sice hezké, že tady je, ale jak často se s nim setkáš? Ale na druhou stranu je pravda, že dostat celou úroveň na tak vysokou úroveň je většinou problém...

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po listopad 22, 2004 18:42 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Je to obtížný,ale ne nemožný.
Teď mám družina dvou postav na 14.úrovni,jedna na 11.úrovni a jedna na 10.úrovni.Ty dvě na 14.úrovni jsou hráči,ty dvě další jsou moje CP.A od té doby,co už hrajeme košer,tak to jsou zatím nejsilnější postavy.
Jinak samozřejmě předtím jsem zažíval podobné situace jako Raven Damiel.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 18:50 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Ono mě vůbec na systému drd štve, že na nějaké šesté úrovni jsi docela rychle, i dál to ještě jakž takž jde, ale ve chvíli, kdy potřebuješ 25 000 zkušeností na další level se z toho stává docela nuda. Nevím jak dlouho to trvá vám, ale my jsme ty zkušenosti sbírali sakra dlouho. A docela vás omrzí hrát nějakou hru, když postupujete rychlostí 1 úroveň třeba za dva měsíce. A ještě ke všemi tou získanou úrovní nic nezískáte. Co má takový bojovník z toho, že postoupí z dvanácté na třináctou úroveň? Dva životy. To je všechno - hned má člověk radost. Kouzelník má o jeden život víc a o pár magů a kouzel, kterých už má stejně víc, než potřebuje. Proto mám nejradši tak prvních deset úrovní, kde má ještě člověk ze získaných úrovní upřímnou radost.

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po listopad 22, 2004 19:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A pak to přijde z 15. na 16.úroveň.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 19:03 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
...a pak je zase na 20 úrovní klid. Možná, že kdyby se ty všechny schopnosti dostávaly postupně (něco takového má tuším druid v pokročilých), bylo by o něco zajímavější, než dostat všechno najednou a předtím nic, potom nic.

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po listopad 22, 2004 19:04 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To je pravda.Snad to vyřeší Drd+.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 19:09 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Modleme se u všech sedmnácti bohů, že to tak bude. Největší strach mám z toho, že se z drd+ stane naprostý škvár a propadák. Drd+ budou buď naprosto úžasná pravidla nového dračáku, nový rozměr her na hrdiny, nebo pytel blbostí... Doufejme v tu lepší možnost, hlavně když se na tom "pracovalo" snad deset let. (pokud vím, tak když jsme někdy ve třetí třídě začala dračák hrát, altar se chlubil tím, že drd+ se již připravuje. No, teď jsem ve třeťáku na gymplu a altar už rozhoduje poslední grafické úpravy...)

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: út listopad 23, 2004 0:01 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Jo někdy bych se chtěl dotat na 36, ale asi by mě to spíš do té doby přestalo bavit. Nejzábavnější je asi prvních 10ur. Nebo mě to spíš připadá proto, protože se nad 10ur. skoro nikdy nedostanu.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út listopad 23, 2004 10:14 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mě taky nejvíc baví těch prvních cca. 10-12 úrovní, potom už je to celkem nuda... .
U mě jsou postavy zatím celkem lamy (cca. 5-7. úroveň) ale hlavní je, že nás to všechny baví...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: út listopad 23, 2004 13:11 Citovat
Anonymní
Mam rad, kdyz postavy zacinaji od prvni urovne, takhle se jedine vyvine instinkt "UTIKAAAAAAAM".Hrac si musi umet rozhodnout kdy by to mel zabalit.Proto se nejlip hraje prvnich 12 urovni.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 8
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.