Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Trpasličí pařani

Máte raději trpaslíky nebo elfy?

mám raději trpaslíky.   [ 5 ]  
31%
  31%
Mám raději elfy   [ 9 ]  
56%
  56%
je mi to jedno   [ 2 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 16
Kelwak
Zaslal: po duben 12, 2004 18:40 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Jsem sice elf ale trpaslíky uznávám, mají silnej smisl pro pitky a taky srdce bojovníka. Navíc je trpaslík jeden z mích nejlepších přátel, chodíme spolu do ďolíku a v jeskyni spolu řežem bestie hlava nehlava a navíc když se mi zničí meč či brnění vim za kým skočit. Takže jsem taky pro trpaslíky, ale přeci jen v omezené míře ( zažil sem 15 trpaslíků v jednom domě při oslavě .... hrůza Rolling Eyes )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hektor
Zaslal: po červen 21, 2004 20:15 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
máme mlaty, kladiva!
Budem vás žrát zaživa!

Pálit ničit drancovat
a na mrtvolách obcovat!

Dlouhý uši plavej vlas
tychle vraždit pro nás slast!

Krátký nohy širokej pas
těmhle musíš zlámat vaz

Farmáři a rybáři
maj tupej výraz ve tvářiiiii!

přidejte si k tomu předzpívávání jedné osoby a opakování celého sboru. prostě paráda Smile)) když se ženete na elfí armádu pomalovanej válečnejma barvama a pak ten pocit při dobývání jejich města. Ať žijí skřetiiiiii! Teď hraju hobita kouzelníka hrajícího jen s kouzly působící na psychyku, teda občas něco na útěk - neviditelnost, hyperprostor... až dosáhne patřičné úrovně bude to pan mág Smile . hodně mě baví hrát dokonce se snažím mluvit hlasem jak on Smile

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: út listopad 16, 2004 16:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Zdavím všechny trponě Very Happy
Zajímalo by mě jestli ste někdo zkoušel hrát trpaslíka i za jiný povolání než válečníka? Předpokládám že pár jedniců asi dalo alchimistu, ale takovýho hraničáře asi nikdo co? Já plánuju kouzelníka...bude kouzlit z run který bude mít vyrytý v masivních kusech železa a to celé bude mít pověsený na krku:)) Ale takovej zloděj by taky nemusel bejt špatnej....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út listopad 16, 2004 19:02 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
U nás se hrál trpaslík válečník,hraničář a kněz.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: út listopad 16, 2004 19:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Dobře...a jakej to byl kněz předpokládám že Gorův nebo Mernův, ale co takovej Aurionovec s kamennym sluncem:))

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
meator
Zaslal: st listopad 17, 2004 20:31 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Já sem jednou hrál za trpaslíka druida, celkem to byla sranda. Smile

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 18, 2004 19:02 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak trpaslíka Aurionovce fakt ještě nikdo nehrál.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 23:23 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
JJ myslim že je to extrém 10 z deseti. Dokonce ani skřítčí kněz Gora na něj nemá...
Ale nemyslim si že by to bylo tak nereálný...kdyby pocházel z Baliagu (nebo jak se to pisá) snad víte jaký město mysim...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá listopad 19, 2004 14:46 Citovat
Anonymní
Ja jsem hral za chodce.Moje chodecka sekera se ohanela pomerne slusne.Po bitve zacelit zraneni,pohvalit psa a hura dal na cesty.Take se vyplati sbirat si sam drogy.Nedam na trpose dopustit.
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so listopad 20, 2004 13:36 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
gegu napsal:
Zdavím všechny trponě Very Happy
Zajímalo by mě jestli ste někdo zkoušel hrát trpaslíka i za jiný povolání než válečníka? Předpokládám že pár jedniců asi dalo alchimistu, ale takovýho hraničáře asi nikdo co? Já plánuju kouzelníka...bude kouzlit z run který bude mít vyrytý v masivních kusech železa a to celé bude mít pověsený na krku:)) Ale takovej zloděj by taky nemusel bejt špatnej....


No, gimli (koště) zkoušel jednou hrát za trpaslíka alchymistu........ propadák. Dostal jednu pecku do hlavy a oznámil že se na to může vysrat, a že má alchymista moc málo životů a nízkej útok a hrál dál za válečníká....

Typická hláška hráčů trpaslíků:

"Trpaslík válečník !?!"... "JOOOOOOOOOO"
"Trpaslík bojovník !?!"... "JOOOOOOOOOOOOOOOO a JOOOOOOOOOO"
"Trpaslík kouzelník ... !?!" ... "Zajímavý, budu přemýšlet...."
"Seš mrtvej sorry...." ... "Za trpošééééééééééééé, sakra...."

Typická hláška Košťáka alias gimliho:

"Trpaslík válečník !?!" ... "JOOOOOOOOOO"JOOOOOOOOOO"
"Trpaslík bojovník !?!"... "JOOOOOOOOOOOOOOOO a JOOOOOOOOOO"
"Trpaslík kouzelník ... !?!" ... "Huuu, Question egggg, hrutht, Question .... blik Idea ... Arrow NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"
"Seš mrtvej sorry...." ... "Smrt.... Exclamation Huuu, egggg,hruth Question Já nemůžu umřít !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytáhnu kalacha a solim to do nich !!!!!!"

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: so leden 08, 2005 21:56 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Já elfi nesnášim. Tady používám upravený výrok Gotreka Gurnissona:(povinná literatura pro každého trpoša jeho hlášky tipu: elfí práce! To si odporuje elfové nepracují nebo: nenavídím stromy skoro jako lodě a lodě skoro tak jako elfy, pokud ssebou nehneš utrhnu ti nohou a umlátím tě s ní.) nenávidím stromy, připomínají mi elfy, když je vidím, mám chuť sekat.

Já hrál za kněze Slaneshe (bůh nevislovitelných rozkoší
Laughing Laughing ) a v DrD+ theurga a (originálně) bojovníka. Kámoš nic jiného než
trpoša-hraničáře nehraje.

Elfové= zbytky z jiných ras. Jsou to nadutípitomynamyšlený........ .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: ne leden 09, 2005 21:58 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Pálit ničit drancovat
a na mrtvolách obcovat!

Dlouhý uši plavej vlas
tychle vraždit pro nás slast!

Krátký nohy širokej pas
těmhle musíš zlámat vaz

přidejte si k tomu předzpívávání jedné osoby a opakování celého sboru. prostě paráda Smile)) když se ženete na elfí armádu pomalovanej válečnejma barvama a pak ten pocit při dobývání jejich města. Ať žijí skřetiiiiii!

A TEĎ JÁ

POD HOROU SME VŠECI ŽILI
POD HOROU NA SEVERU
A DOBROU MEDOVINU PILI
VE SKÁLE SME ZLATO RYLI
BROUSILI SI SÉ-KÉ-RU

LEBENĚ SME ROZRÁŽELI
SKŘETŮM ( NEBO ELFŮMSmile) BLBÝM NA KUSY
A KDYŽ KAMARÁDI SMĚLÍ
DO ŽULY PO SMRTI CHTĚLI
MĚLI DOBRÝ FÚNŮSY

KOVALI SME ŠTÍTY, MEČE
DĚLALI SME ZÁZRAKY
VYHRÁVALI VŠECKY SEČE
POD HOROU, KDE ŘEKA TEČE
NEVĚŘILI NÁ DRÁ-KÝ
...

přidej si k tomu "zpěv" dvanácti na mol ožralých trpaslíků a pokusy dvou z nich to náležitě "zhudebnit" pomocí kostěných paliček(kosti od oběda teda prvního chodu myslim že sme měli krtka(toho obřího tří metrovýho)) a trpasličím folkovým nástrojem, mezi lidmi zvaným "vozemkřach", to dostane TAKOVOU šťávu že by předtím bojovná horda vožralých skřetů buď: vystřízlivěla a utekla / vystřízlivěla a bojovala s zuřivostí oddílu trolobijců...
a pochvilce by jim z toho explodovala hlava.

Ale s těmi elfy máš pravdu (ale my sme dali přednost vzducholodi;))
RASY (a podrasy) VŠECH SVĚTŮ! SPOJTESE A ZNIČTE ELVIŠE! PROTI ELFŮM NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK VŠAK MY TY IMP... Embarassed pardon to mě nák... ehm

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: út leden 11, 2005 14:40 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Nahodou kdyz jses alchimista a nahazis si dobre tak muzes mit zivoty jako ptrumerny valecni nebo i trochu nad prumer!!!!!(Hlavne diky odolnosti!!!)To pak ani theurg trpaslik se vrha do rvacek!!!!!!!!

Jinak proc mit runy na kameni kolem krku lepsi by bylo nejaky upraveny valecni kladivo pokryty runama!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil TO JE PAK ZUZO!!!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: út leden 11, 2005 14:55 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Hrabe Stig napsal:
Nahodou kdyz jses alchimista a nahazis si dobre tak muzes mit zivoty jako ptrumerny valecni nebo i trochu nad prumer!!!!!(Hlavne diky odolnosti!!!)To pak ani theurg trpaslik se vrha do rvacek!!!!!!!!


To je fakt. Vždyť alchymista je odolnej jaxviňa. My máme jednoho v družině a ten je nezabitelnej. Odl má velkou, brnění může mít šupinový, takže ze siwrise a na max zakouzlený má 10KZ, k tomu velkou obratnost - taky za alchymistu. Shocked Je to hobit, se včím všudy, i s předmětama má tak 17 OČ a hafo životů. Ty voe. Shocked Shocked (odolnost na jedy ještě jako bonus..) Na to, že to není žádná bojová postava.. Shocked Shocked Shocked

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: út leden 11, 2005 15:02 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
No prave a v tom je ten for!!!!!! Smile Ted si vem ze muze jeste k tomu fetit a jiny veci!!!!!!!! Cool Twisted Evil

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.