Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Lovci ľudí

meator
Zaslal: čt duben 01, 2004 20:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No chtěl jsem podotknout, že jediná bezpečná věc je umřít, ale to je vlastě taky nebezpečné. Nikdy nevíš jestli náhodou není poblíže nějaký ten nekromant. Very Happy

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt duben 15, 2004 16:31 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Když se nad tím zamýšlím, tak to je pravda, na Asterionu není NIC nemožný nebo bezpečný...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: pá duben 16, 2004 13:01 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Mohu jmenovat spoustu věcí, které na Asterionu nemožné jsou, ale rozhodla jsem se snažit se chovat normálně a přestat mít naprosto hloupé poznámky.
P.S.: NARZIANE, NEROZEBÍRAT!!!

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po duben 19, 2004 10:38 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
tou spoustou věcí myslíš tamto? hm, tak to je asi fakt jediná jistota, ale ani na to bych moc nesázel. Rozhodně ne, kdyby bylo tamto znáno předem a konáno bez typicky túrielovské spontaneity... Twisted Evil
ve chvíli, kdy nad tím začneš přemýšlet jako o metodě, je ti to k ničemu a jisté to pak rozhodně není. Ale jinak máš pravdu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:39 Citovat
Anonymní
Nejvíc nebezpečný na Asterionu jsem já.
Raven Damiel
Zaslal: po říjen 25, 2004 7:45 Citovat
Anonymní
Že by reinkarnace Nyu-Nyua?
gegu
Zaslal: po říjen 25, 2004 12:00 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
každopádně Sad

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út říjen 26, 2004 21:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky už jsem to někde psal.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 14:09 Citovat
Anonymní
meator napsal:
No chtěl jsem podotknout, že jediná bezpečná věc je umřít, ale to je vlastě taky nebezpečné. Nikdy nevíš jestli náhodou není poblíže nějaký ten nekromant. Very Happy

No, to máš teda sakra pravdu. Našeho kouzelníka jednou zabili a nějakej nekromant ho pak zanimoval. Naše první setkání s nekromantama... Pak jsme ale udělali jednu zásadní chybu, že jsme se kouzelníka pokusili zachránit a žel bohu se nám to podařilo. Za pomocné ruky boží jsme z nemrtvého udělali zase živou bytost a stal se z něj vlastně takový Jean luc Picard (exborg).
Marek Stahl
Zaslal: so listopad 06, 2004 19:41 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me jestli neni nahodou nejaka ochrana pred tim, aby se nekromant nevybavoval s vasi dusi po smrti.Je to podle me misto kde by mel mit clovek aspon jednou klid.Preci jenom kazdy ma po smrti si chvili polezet.(Zkuste to vysvetlit nekromantum. Very Happy )
Kenny
Zaslal: ne listopad 07, 2004 8:04 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím,že jedinou ochranou je být dobrým člověkem a mít nad sebou ochranou ruku bohů(například být hrdina).

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: ne listopad 07, 2004 17:42 Citovat
Anonymní
To se snadno rekne.Dobrodruh ktery vzdy ze zasady kona dobro a je neoblomny,neuplatny...bla...kecy...plac...Tak velmi brzy konci svou zivotni pout.Sice na nej dobre vzpominaji, ale to mu muze bejt jedno.Ochranu bohu dostane jen opravdu vyznamny clovek a to neni kdejakej ozbrojenej pobuda.
Switch
Zaslal: út listopad 09, 2004 19:41 Citovat
Anonymní
Existují byliny, které zaručí, že tě nezanimuje, ale jestli platí i na pokec s duší, to nevím, ale spíš ne. Ale není to náhodou tak, že ta duše se sama rozhodne, jestli chce s nekromantem - asi vládcem mysli - bavit? Mám takový dojem, že v modulu o nekromantech bylo něco takového psáno, že duše může poslat nekromanta k čertu, když bude chtít, ale fakt si nejsem jistý, už jsem to dlouho nečetl.
Kenny
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:07 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Je tam napsáno,že duše budu vtáhnuta do Přírodní úrovně,a pak se může chovat jak chce.Nemusí s nekromantem vůbec mluvit,ale pobyt v Přírodní úrovni ji způsobuje velkou bolest.
A ty byliny působí pouze na zanimování.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 19:17 Citovat
Anonymní
to Kenny: No však o těch bylinách jsem říkal, že jsou jen na zanimování. Jinak dík za doplnění...
A co se týče té ochrany bohů-mám radši kondom

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.