Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Co se chystá?

Zurkhen
Zaslal: čt květen 04, 2017 21:07 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Doufám že ten skřítek bude Rogi. Mám rád když se uzavírají vlákna

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: čt květen 04, 2017 23:55 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Silwerik napsal:
Velmi pěkné Cool Dobrý nápad rozdělit obsah do dvou kusů, radši více menších dávek než dlouhé čekání na dokončení většího opusu.
Třetí modul je zahalený tajemstvím... zdá se, že kromě epického závěru bychom mohli dostat i náhled do říše Slepých bohů?

Za mě určitě palce hore a velká předvánoční očekávání Exclamation


Aj, utekly mi písmenka... Rolling Eyes

Modul narostl i s malou změnou formátu. Smile A myslím, že oproti SŽ i příjemné změně. Menší počet dávek se především lepé řídí a je možní více parelelizovat celý proces.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fergo Fergusson
Zaslal: čt květen 25, 2017 15:13 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Jenom pro upřesnění. Geograficky se bude nový modul Úžiny Tary věnovat přesně jakým oblastem? A druhá otázka: co je to pathfinderové dobrodružství? Asi jsem mimo, ale tenhle termín neznám.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá květen 26, 2017 14:21 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Fergo Fergusson napsal:
Jenom pro upřesnění. Geograficky se bude nový modul Úžiny Tary věnovat přesně jakým oblastem? A druhá otázka: co je to pathfinderové dobrodružství? Asi jsem mimo, ale tenhle termín neznám.


No to se dozvíš, když tam přijdeš! Smile

Ale klíčové termíny jsou i v anotaci - sada dobrodružství, tažení. Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Almion
Zaslal: čt červenec 18, 2019 14:59 Citovat
Založen: 18.7.2019 Příspěvky: 6
Zdravím, moje velká zvědavost nedovolí se nezeptat na pár věcí:
1) Jak to vypadá s Krajinami za obzorem II?
2) Chystají se nějaké další moduly někdy v budoucnu? Mě by konkrétně dost lákal Derteon a podzemní říše Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Administrator
Zaslal: st srpen 21, 2019 19:18 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
zdravim,

aktualne ladime dobrodruzstvi, neb v nem bude jedno vetsi prekvapeni Wink tedy to da trosku vice prace nez obvykle.

dalsi plany?

modul - dalsi krajiny za obzorem (Ztraceny Gorm)
modul - a jeste dalsi krajiny za obzorem (ocean, podmorska zise a ostrov albatrosu)
---
pak jedno tajemnstvi
...
modul - Plavenska domena (SZ Tary)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zurkhen
Zaslal: čt srpen 22, 2019 15:07 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Poněkud mě překvapuje to rozdělení na tolik modulů, ale spíše příjemně. Stíny jihu byly na můj vkus málo podrobné a spoustu věcí vzaly jen zrychleně. Jen bych nerad, aby to vycházelo tempem Písně ledu a ohně

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá srpen 30, 2019 13:37 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zurkhen napsal:
Poněkud mě překvapuje to rozdělení na tolik modulů, ale spíše příjemně. Stíny jihu byly na můj vkus málo podrobné a spoustu věcí vzaly jen zrychleně. Jen bych nerad, aby to vycházelo tempem Písně ledu a ohně


Coz je popravde duvod proc jsem to rozdelili - podle uplne puvodnich planu mela v KO2 byt treba i ztracena zeme - pritom je tam materialu ne cely vlastni modul.

Jinak prvni "sekci" modulu KO2 finisujeme a do Vanoc by mela byt - krest predpokladam na gameconu. Dalsi sekce uz je rozepsana a ve stavu cca 80% modul 20% dobro.

udelame co pujde aby vznikyl pravidelny rozestup - idealne rok, ale vypada to na rok a pul, ci dva popravde.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: pá srpen 30, 2019 15:45 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
I dva roky jsou v pohodě, bylo by super kdyby se vám podařilo držet nějakou pravidelnost.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: po září 02, 2019 6:36 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Tak to gratuluji. Jsem rád, že se pracuje a že termín bude tak brzy (do Vánoc mi potom všem čekání přijde brzy.) Už se docela těším na nové asterionské střípky.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: út září 03, 2019 6:09 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Dobré zprávy, že i za radiového ticha práce pokračují Smile

Jen pro upřesnění, vydání té první části KZO2 plánujete na letošní Vánoce nebo až před příštím gameconem?

Jaké části bude pokrývat? Počítám, že Úžiny, Trpaslíkův hvozd a Sarindar, podle obálky též Jižní hvozd a asi Medvědy. Zapomněl jsem na něco? Cool

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá září 06, 2019 14:16 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Aktualni novinka: otevirame discord server: https://discord.gg/WUUPH8 jste vitani!

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Rauksul
Zaslal: pá září 06, 2019 14:20 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Silwerik napsal:
Dobré zprávy, že i za radiového ticha práce pokračují Smile

Jen pro upřesnění, vydání té první části KZO2 plánujete na letošní Vánoce nebo až před příštím gameconem?

Jaké části bude pokrývat? Počítám, že Úžiny, Trpaslíkův hvozd a Sarindar, podle obálky též Jižní hvozd a asi Medvědy. Zapomněl jsem na něco? Cool


Jizni hvozd byl presunut na pozdeji a obalka bude nova Smile Uz je hotova jen ji jeste resime s mytagem.

prace by mely skoncit behem podzimu a krest jsme prislibili na gemecon. Skutecne bych chtel snizit rozpeti mezi moduly, tedy uz proto aby jsme mohli behem te doby dopracovat i ten dalsi modul a vydat ho v zavesu za prvnim (a za nim pak jeste dalsi).

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.