Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Marellion

Která povídka se vám zalíbila nejvíc?

Stíny Tarosu   [ 7 ]  
50%
  50%
Město s černou duší   [ 4 ]  
28%
  28%
Studená krev   [ 0 ]  
0%
  0%
Volání Marellionu   [ 3 ]  
21%
  21%

Celkem hlasů : 14
Fergo Fergusson
Zaslal: út duben 11, 2017 9:04 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Mně je jasné, že to tak asi nebude Cool A možná to tak ani nebude v mém světě, protože po poslední hře mi družinka řekla, že se jí hra s nemrtvými moc nelíbí. A to jsem s nimi měl tolik nápadů Confused Takže je pravděpodobný, že se nechám inspirovat Marelionem oficiálním z nového modulu.
Se zpracováním Marelionu hodně štěstí. Myslím, že vdechnout tomu nápad, ve kterém se bude dobře hrát vůbec nebude lehké. A na osud tohohle města se rozhodně těším Very Happy

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: čt duben 27, 2017 12:04 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Vpravdě - udělat město, kde se potácí tisíce nemrtvých jen tak hratelné... ano, to není jen tak Very Happy tedy díky, štěstí i polibky Mirtal budou potřeba Very Happy

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
AndyF
Zaslal: ne listopad 04, 2018 1:33 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Stíny Tarosu................100%
Město s černou duší........50%
Studená krev.................10%
Volání Marellionu............51%

Stíny jsou prostě super, je úplně totální rozdíl mezí tím jak píše "vztahy" Galeta a jak Veselá... to druhí je taková nepovedená parodie na erotický povídky Very Happy To první je uvěřitený a zajímavý.

Hrobníci jo, ale nic extra a u města my nesedly nějaký postavy...

Krev... to je fut to samý... magnolie, drakolidi, kozy, 20tá variace na téme 'všicidrakolidi mají úchylku na kozatý zrzky' (twl není to nějakej komplex? XD)

Obálka.......................200% !!! ta je boží!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: st listopad 07, 2018 20:46 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Počkej počkej, ale zase kdo by nebyl na kozatou zrzku? =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
AndyF
Zaslal: st listopad 14, 2018 13:30 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
no jako ty možná seš, no. A co já z toho? Very Happy

tak jako mě jde o to že je to furt to samý dokola jak přes kopírák....

nečetl někdo tu poslední knížku? bude tam zase Zantur slintat jak puboš? (a sama jendím jsem) Very Happy nebo nějaký další pokud o obšlehnutí nečeho z gotu? (brácha/segra? že by tma byly třeba trpaslíci konečně?)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: st listopad 14, 2018 19:13 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
No.. co se týká zrzek, tak ta s modrákem se drží vzásdě dál podobný linky, trpasličí sex tam tušim není =D Ale nebudu toho raději moc prozrazovat...

Co se tejká zrzek obecně... hold bych řekl že polovina těch knih byla tvořena (nebo myšlenka oněch postav) byla tvořena v době, kdy byly zrzky cool a byl to boom. A autor nechtěl aby jeho hrindkou byla ohraná blondýna... Bohužel si tohle řekl každý z nich a bylo to v trapu =D

Psát knihu v době kdy začínali, tak mám taky takové uvažování =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
AndyF
Zaslal: pá listopad 16, 2018 8:53 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
A ty jsi autor?

A jetam aspon něco o plavěně, moci možskýho vánku politice a tak? Něco jako jak otráví krále a toho jeho syna a jak se tam mordujou rody (a jaký to jsou) a nebo je to jen mlácení se bez nějakýho hlubšího děje? myslím něco jako fakt to politikaření a pletichy jako v GoT?

kdy začínali s čím? však tohle je už já ani nevím kolikátej díl XD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: pá listopad 16, 2018 17:47 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Nejsem autor knih, psal jsem pouze Sedmý živel, ale knih j obecně dost a zrzek je tam hodně no... =D
V té nejnověší jsou zrzky rovonu dvě, Sagjidra a Magnolie. A opravdu je tam o tom, jak Sagjidara převzala trůn.

Nimcméně bych neřekl že se to podobá GoTku.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: čt listopad 22, 2018 14:23 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Musím říct, že s AndyF souhlasím. Styl Haniny Veselé mi opravdu nesedí - koukání do výstřihů, vzrušená atmosféra mezi Magnolií a všemi, s kterými přijde do styku a stále to samé. Popravdě jsem si přál, aby Magnolie nějaký příběh nepřežila. A jakmile není vztah k hlavní postavě, může být příběh o čemkoliv, ale nezaujme to.

Jinak celkově mi u povídek vadila jedna věc - neposouvá to dění na Asterionu nikam dál. Jestli se tyto povídky staly nebo nestaly, je úplně jedno, protože to nic neovlivní. Ale to je tak jen můj malý povzdech.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AndyF
Zaslal: st prosinec 05, 2018 12:44 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Kelghor napsal:
Nimcméně bych neřekl že se to podobá GoTku.


Aha.. ale tohle jako přesně tvrdili Very Happy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cerberos
Zaslal: ne prosinec 09, 2018 13:52 Citovat
Založen: 24.4.2010 Příspěvky: 46
AndyF napsal:
Kelghor napsal:
Nimcméně bych neřekl že se to podobá GoTku.


Aha.. ale tohle jako přesně tvrdili Very Happy Rolling Eyes


Já tu poslední knihu četl,( Krev teče vždyckyčervená) jako ano Magnolie tam zase ojede Zantura, ale je tam spousta informací o Plaveně - smrt císaře, "smrt" jeho syna, nástup Sagjidary na trůn, ale třeba taky Riam jako člověk jsoucí přes mrtvoly ke splnění svých cílů, plus vysvětlení osudů některých postav zmiňovaných v modulech mi přišlo celkem zajímavé.
Vůbec nelituju času investovaného do čtení knihy a ono rozdělení knih do kapitol podle postav má něco do sebe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AndyF
Zaslal: po prosinec 10, 2018 16:31 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
citace:
Já tu poslední knihu četl,( Krev teče vždyckyčervená) jako ano Magnolie tam zase ojede Zantura, ale je tam spousta informací o Plaveně - smrt císaře, "smrt" jeho syna, nástup Sagjidary na trůn, ale třeba taky Riam jako člověk jsoucí přes mrtvoly ke splnění svých cílů, plus vysvětlení osudů některých postav zmiňovaných v modulech mi přišlo celkem zajímavé.
Vůbec nelituju času investovaného do čtení knihy a ono rozdělení knih do kapitol podle postav má něco do sebe


já jichtěla na vánoce, ale je drahá... Very Happy tam bude komplet GoT <3

proč píšeš "smrt"?

Riam přes mrtvoly? to jako wtf? Very Happy Very Happy Myslíš Bílýho?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cerberos
Zaslal: út prosinec 11, 2018 2:45 Citovat
Založen: 24.4.2010 Příspěvky: 46
AndyF napsal:
citace:
Já tu poslední knihu četl,( Krev teče vždyckyčervená) jako ano Magnolie tam zase ojede Zantura, ale je tam spousta informací o Plaveně - smrt císaře, "smrt" jeho syna, nástup Sagjidary na trůn, ale třeba taky Riam jako člověk jsoucí přes mrtvoly ke splnění svých cílů, plus vysvětlení osudů některých postav zmiňovaných v modulech mi přišlo celkem zajímavé.
Vůbec nelituju času investovaného do čtení knihy a ono rozdělení knih do kapitol podle postav má něco do sebe


já jichtěla na vánoce, ale je drahá... Very Happy tam bude komplet GoT <3

proč píšeš "smrt"?

Riam přes mrtvoly? to jako wtf? Very Happy Very Happy Myslíš Bílýho?


Přečti si to, podrobnosti neprozradím. Mě se hooooodně líbila. Držší je, ale...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá srpen 14, 2020 3:19 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Asi takhle.

ta "smrt" je smrt. To, ze ta postava zije, je vymysl autorky - to proti primimu narizeni obsahovych korektoru... Ze stejnyho duvodu je to "vysvetleni osudů" trochu mimo.

Uchopeni Riama je... hm... jak to rict... velmi osobite. Moc nesedi s tim, jak bude pribeh Riama pokracovat spolu s blizici si Posledni bitvou, ale to je az vec kronik (prevaznne tech co budou ve sesite II a III modulu KO2).

Kdesi v dalavach Mirtalina chramu je taky sbirka venujici se primo vsem drakolidem, ale to jsou prilis vzdalene obzory.

Jinak vic o Plavene, jeji minulosti a budoucnosti bude a modulu Plavenska domena, ktery se chysta po KO2, zhruba s poloviny je uz napsany. Necekany bonus ale bude uz v tom, co by melo vyjit ted (tj. sesit I).

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.