Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Dálavy  ~  Dálavy po pádu Svobodných měst

Je nové zřízení v Dálavách lepší?

Ano   [ 9 ]  
25%
  25%
Ne   [ 16 ]  
44%
  44%
Je to stejné   [ 11 ]  
30%
  30%

Celkem hlasů : 36
Kibe
Zaslal: út srpen 15, 2006 15:57 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Já jsem byl původně(má postava) Orlí poutník a tak jsem pád Svobodných měst bral jako něco strašnýho...vůbec jsem neměl představu co bude dál, protože jsem byl plně závislý(i ostatní) na Albireu a Dálavách, kde jsem strávil 5 let od chvíle kdy jsem opustil rodný les, ale pak jsem byl jako účastník poražené strany deportován na Kokosové ostrovy...teď po asi 3 letech od "pádu" to vidím úplně jinak a v celkovém dědí na Taře to je z mého hlediska nakonec lepší řešení pro lidskou(ale i ostatní rasy vyznávající řád 17) rasu. V blízké době se opět chystám navštívit Albireo, kde jsem se poslední dobou bál ukázat...nejspíš bezdůvodně...a další výhodou je zrušení těch celních zón. Jedíná věc, která mě"postavu" asi bude trápit až do smrti je, že při dobývání padlo mnoho přátel, neviných lidí(vojáků obou stran) a to i mojí rukou...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: ne srpen 20, 2006 12:06 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Ako si sa ddstal z Kokosových ostrovov, btw ja som tiež OP, možno ma to čaká tak daj návod. A nehovor mi, že ťa pustili, anarchistického lesného elfa (jednoducho, sme už taký) a ešte k tomu OP a na čestné slovo, tomu jednoducho neuverím...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: po srpen 21, 2006 8:12 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jj, rozhodně mě nepustili...a nebyl jsem sám-deportovali tam větší část naší družiny(až na jednoho popravenýho a jednu, která byla dcerou vysoce postaveného-rod Sinvar a jedný zlodějky, který se podařilo zmizet)...lehce jsme převzali vládu nad místními vyhoštěnci...a časem nám pomohla jedna "dobře známá princezna" našeho šermíře, a tak jsme dobyli pevnůstku a pak odjeli s "princeznou" do erinské oblasti Wink...ale i tak jsem byl asi 3měsíce rybářem...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: po srpen 21, 2006 20:04 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
môžem vedieť koľko členov má vaša družina - spomenul si 3 a k tomu tvrdíš, že väčšia časť družiny bola deportovaná, no to vás muselo byť minimálne 7, takú skupinu ozbrojencov by som ja ako colník cez hranice nepustil, to teda nie...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: st srpen 23, 2006 9:26 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
bylo nás 5Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st duben 18, 2012 14:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...procitam si nektere nase stare prispevky zde na auditku a tenhle mi padl do oka Cool

...abych to upresnil: druzine pomohla z vyhnanstvi na Kokosovych ostrovech Sagjidara! Priplula se svoji lodi na ostrov proto, ze mela dohodu s velitelem pevnosti, ktera na vyhnance (kteri vsak meli jakous takous samospravu...) dohlizela - mela tu odkoupit vhodne lidi do otroctvi Twisted Evil nakonec to ale dopadlo tak, ze se spojila s nasi druzinou (ktera si pred tim vydobila predni misto mezi vyhnanci) a vybrali vhodne lidi na prepad pevnosti, ta vsak byla v podstate neschopna se branit, protoze jeji posadka slavila za a) dohodnuty obchod s Morskou princeznou a za b) vetsina vojaku se mela vratit na Lendor (nekteri se zucastnili oblehani Albirea, ale nebyli vybrani do valky s hevreny...); vetsina vojaku padla, zbytek si Sagjidara vzala misto vyhnancu (vetsinou civilistu) jako otroky... druzinu pak odvezla do Erinu a pozdeji s nimi jeste podnikla nejake to dobrodruzstvi Wink

...a co princeznu vedlo ke zmene obchodu? Bud to, ze ta pevnost na ostrove puvodne patrila Plavene (a tak se vyhnanecky ostrov stal zakladnou plavenskych korzaru a v budoucnu snad i dalsi plavenskou kolonii) nebo ji to nakukal Zvin a nebo proste to bylo dano jeji povahou Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: po říjen 24, 2016 20:37 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
unnamed napsal:
Toj Akkhari napsal:
kourit jde vsechno, takze caj taky

To vím. Skřítčí čaj podle mě bude ale určitě lepší než tráva, proč by ho jinak pili? Laughing



arten napsal:
Netvdim, ze cela Danria je zbierka blbcov, len tvrdim, ze keledorsky system a system Slobodnych miest je v globale lepsi. Hoci uznavam ze vdaka extremne schopnej dynastii je Almendor velmocou opravnene. Pisal som o tom,co sa mi paci na Slobodnych mestach a o tom sa rozprudila diskusia...



tojj akkari napsal:
mam dojem, ze mojemu hevrenovi by nedali titul ani za zlaty prase ..ale znelo by to dobre...Che Guevara de Los Cojones, kníže Athorský


Ano, to prořítání styrýho autidka má něco do sebe... Laughing

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.