Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Rukověť dobrodruha  ~  Vzorová CP

Která z postav se vám nejvíce líbila?

Lamawi   [ 8 ]  
38%
  38%
Borek   [ 2 ]  
9%
  9%
Trym   [ 4 ]  
19%
  19%
Lajda   [ 3 ]  
14%
  14%
Daren   [ 0 ]  
0%
  0%
Katarzina   [ 4 ]  
19%
  19%

Celkem hlasů : 21
oggysu
Zaslal: ne červenec 27, 2008 19:55 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Zdravím vás hráči a PJové. Dnes mě tak napadlo, jestli mají podle vás vzorová CPčka z Rukověti (s jejich příběhy a životopisy) nějakou využitelnost pro vás, jakožto pro hráče a PJe. Bylo to příjemné čtení? Inspirovalo vás něčím? Nebo vám ukázalo, že postava nemusí být jen kroll bojovník a hobit zloděj? Použil snad někdo některou z CPček jako svojí novou postavu? Prosím dejte nám vědět a podělte se o své názory.
Zároveň hlasujte, která z postav je vám nejmilejší, či nejsympatičtější, popřípadě napište proč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st červenec 30, 2008 15:53 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Hlasuju pro Lamawiho, páč je to chudák takovej ňouma, ale proto by neměl být přehlížen! Navíc je to elf, a osobitý a těch (osobitých elfů) je, dáte-li mi za pravdu, málo...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: st červenec 30, 2008 21:01 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
Hlasuju pro Lamawiho, páč je to chudák takovej ňouma, ale proto by neměl být přehlížen! Navíc je to elf, a osobitý a těch (osobitých elfů) je, dáte-li mi za pravdu, málo...

Přemýšlím nad tím ňoumou, protože Lamawi je moje elfí alter ego... ale jo, asi máš pravdu Smile
Obecně bylo cílem RD ukázat ne uplně tradiční, ale ne zas moc netradiční verze tradičních ras (teď jsem se do toho zamotal) v netradičním podání (ještě víc)... Smile Myslím že je někdy docela zajímavé podívat se na svět třeba elfíma očima, co říkáte? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt červenec 31, 2008 13:04 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
tak takle by to řekl Lamawi! přesně... Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: čt červenec 31, 2008 13:05 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Hlasoval som za Lamawiho, pretože Katerzina je obyčajná p**a, Daren psychopat, Lajda - Barbie veľkosti A, Trym je trpaslík (to stačí...) a ak si mám vybrať medzi Borkom a Lamawim tak si vyberám Lamawiho...


Naposledy upravil arten dne pá srpen 01, 2008 13:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oggysu
Zaslal: čt červenec 31, 2008 20:17 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
arten napsal:
Hlasoval som za Lamawiho, pretože Katerzina je obyčajná p**a, Daren psychopat, Lajda - Barbie veľkosti A, Trym je trpaslík (to stačí...) a ak si mám vybrať medzi Borkom a Lamawim tak sy vyberám Lamawiho...

Vážně si myslíš, že je Katarzina obyčejná p**a? Mě to teda tak nikdy nepřišlo... i když je pravda, že naše ilustrátorka posílala její obrázek se slovy: "je to sice šlechtična, ale mě připadala jako obyčejná dě**a." Smile Stejně se jí ale musím zastat.
Že je Daren psychopat... inu když chodí s Katarzinu Smile
A označit Lajdu jako Barbie chce podle mě dost troufalosti... vždyť nám ukazuje i docela dost duchapřítomnosti, to že si občas dovolí trošku uletět je snad normální a dokazuje její lidskost, ne? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá srpen 01, 2008 15:56 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
chtěls říct skřítkovost?! Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: pá srpen 01, 2008 17:31 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
chtěls říct skřítkovost?! Laughing

Ano přesně to Smile Než bych někoho odsoudil, zkusil bych se nejprve podívat na svět jeho očima. V tomhle případě očima skřítky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: so srpen 02, 2008 12:17 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Pro mě je to jednoznažně ex-kněz... nejen proto, že sám jsem měl podobný příběh (jen jsem tam vydržel dýl), připadá mi, že má možná o něco navíc, nejen skřítčí občasnou horkokrevnost, katarzinu náladovost, nebo tu elfí prazvláštnost Lamawiho, ono už samorná rasa velmi určuje jak bude vypadat charakter, ale tedy ten nejen že má pochmurnou trpasličí minulost, ale i neustalý stín toho co udělal (a neustálé přemítání - stálo to za to? za to všechno co teď vím?) a to nemluvím o Ústech... prostě mi připadá nejen zajímavý, ale i s velkým potenciálem...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
arten
Zaslal: so srpen 02, 2008 14:28 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Pozerat sa na svet ocami niekoho ineho je dobry zaklad kvalitnej schizofrenie... Práve o tom to je, ze kazda rasa a postava (a ostatne aj hrac a PJ) sa na svet pozera svojimi ocami a podla toho hodnoti... Preto je podla niekoho Lamawai nouma a podla ineho the best one...

Vyhlasujem, ze budem bojovat za svoje pravo mat predsudky...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwaihir
Zaslal: ne srpen 03, 2008 22:42 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
arten napsal:
Hlasoval som za Lamawiho, pretože Katerzina je obyčajná p**a, Daren psychopat, Lajda - Barbie veľkosti A, Trym je trpaslík (to stačí...) a ak si mám vybrať medzi Borkom a Lamawim tak si vyberám Lamawiho...


Když už, tak k***a... Laughing

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Cenis
Zaslal: čt prosinec 04, 2008 14:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
ja proste ujizdim na Katarzine :-) ikdyz je to trochu "pipka" :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Elwe
Zaslal: pá únor 27, 2009 8:10 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
nej je trym a lamawi. Lamawi u toho se mi libilo to na zacatku modulu, jak nemohl najit nocleh proste to ukaze pohled na elfy a jak se elfove chovaji k lidem. Trym je dobrej, protoze je to alchymista(ci sinov knez?) takze je to manik ze stejny profese jako moje postava a mel dobrou minulost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xeldrien
Zaslal: po květen 10, 2010 12:15 Citovat
Založen: 9.5.2010 Příspěvky: 27 Bydliště: Ybar, Jilmová ulice
U Katarzinz to vlastně bylo stejné jako u jedné mojí postavy. Lamawi mi ale taky připoměl moje začátky jakožto elfa na území, kde jsou samí lidé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.