Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Stíny jihu: předčasná diskuze

oggysu
Zaslal: st leden 28, 2009 11:13 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Přesně tak. V Krajinách bude jen na PJích a hráčích, jestli budou pokračovat v zajetých kolejích a s družinkami z klasických ras budou kosit skřety, nebo si vytvoří skupinu novou složenou z obyvatel Držav, Dračího království nebo úplně odněkud jinud a budou hrát jako domácí dobrodruzi v novém prostředí. A nemusíte se bát, že by to na PJovu invenci nějaký zvlštní tlak´.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: st leden 28, 2009 11:26 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
To zní lákavě. S tou "špatnou stranou" jsem to myslel tak, že by hráči hráčli ZkZ skřety nebo jejich posluhovače, s úkoly jako:
- Ohlídejte tam ten pracovní tábor, ať nikdo z otroků neuteče.
- Pár otroků uteklo, vydejte se za nimi a pochytejte je.
- Postavy budou vyslány na špionáž na sever, např. do Dálav nebo Západní taru.
- Záškodnické akce proti královstvím na severu a únosy/vraždy nepohodlných osob (např. v rámci Kharových nočních stínů).
- Zapojení se do bitev proti severním královstvím (včetně poslední bitvy a stanout tak na "vítězné straně"). Smile
- Průzkum Derteonu "za druhou stranu".
- Plus samozřejmě klasické dungeony v rámci nových krajin.

První dobrodružství v rámci krajin bude určitě lepší projít jako "nově objevované". Ale později (třeba po půl roce hraní) by nemuselo být špatné otočit to s tím, že staré kraje by byly z hlediska postav nově objevovanými. Nebo že by postavy zběhly a daly se na stranu skřetů (v rámci "nabídky, která se nedá odmítnout". Smile).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st leden 28, 2009 13:11 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Myslím, že úkol typu: chyťte a popravte uprchlé otroky, potlačte rebelii v dolech nebo zavražděte nepohodlného sousedního lorda nejsou problém, to je prostě realita Držav Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá leden 30, 2009 19:58 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
skoro jak v Umrlčím království... hádejte, proč čeká naši družinu "Seveřanů" (a "Kejklířů") po UK právě území držav (doufám, že se tam dostanou)... mě tyhle morbidní zápletky bavěj. a ještě více mě baví, jak si s nimi poradí v podstatě klaďácká družina, hehe...

opak westernu, kde zlí hoši dělají dobré věci Wink Twisted Evil Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
miloslav.zaoral
Zaslal: pá leden 30, 2009 21:57 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Hrát v Umrlčím království mohlo být celkem drsné a zajímavé, taky jsem to se svou družinou dříve plánoval, ale nedostal jsem je tam včas, jelikož jsme se pak rozpadli...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anansi
Zaslal: st únor 04, 2009 20:09 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Dostanem se v kronice do doby, kdy povstane Zin Zar? Jak se to bude vyvíjet mezi ním a Kharem. Mylím, jestli si začnou vypomáhat. A plánuje se Zin Zarovo opětovné zabití, tentokrát definitivní a budou v něm mít prsty Wu-Šeng, Mia, a třeba i Be-Jang?
Vím je to vše mimo državy, jenže vívoj takovýchto událostí bude mít dopad i na to, co se v državách bude dít.
Btw Saj je upír, myslím si, že se nebude chtít vzdát své provincie bez boje a navíc jelikož mu to doteď ostatní skřítci baštili, mylím to , že je normální, znamená, že je celkem silnej, bude dělat Zin Zarovi problémy? Nebo je to Duch některého z vnuků jezevců? Twisted Evil

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gilgalad
Zaslal: čt únor 05, 2009 9:42 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Anansi napsal:
Dostanem se v kronice do doby, kdy povstane Zin Zar? Jak se to bude vyvíjet mezi ním a Kharem. Mylím, jestli si začnou vypomáhat. A plánuje se Zin Zarovo opětovné zabití, tentokrát definitivní a budou v něm mít prsty Wu-Šeng, Mia, a třeba i Be-Jang?
Vím je to vše mimo državy, jenže vívoj takovýchto událostí bude mít dopad i na to, co se v državách bude dít.
Btw Saj je upír, myslím si, že se nebude chtít vzdát své provincie bez boje a navíc jelikož mu to doteď ostatní skřítci baštili, mylím to , že je normální, znamená, že je celkem silnej, bude dělat Zin Zarovi problémy? Nebo je to Duch některého z vnuků jezevců? Twisted Evil


Díky za tento dotaz, nahrál jsi mi na smečSmile
Píšu právě příběh, který se odehrává převážně ve Zlatém lese a Skřítčích vrších. Je o Wu Šengovi, Zin Zarovi a dalších. Kronika chystaného modulu končí rokem 864, takže bych do ní měl uvést události, na které se ptáš. Na jejich pozadí se ale také odehrává chystaná kniha.
Zajímal by mě názor čtenářůSmile Pokud si přečtete v Kronice budoucnost, co skřítky čeká v nejbližších deseti letech, neztratí potom pro vás kniha své kouzlo? A naopak, kdyby v Kronice byly jen náznaky a podrobnosti naleznete až v románu... Hledám nějaký kompromis, abych předem nevyzradil všechno z knihy a zároveň neošidil PJ a hráče.
Jak to vidí čtenáři a hráči dohromady?Wink

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: čt únor 05, 2009 11:40 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Tak jako PJ bych samozřejmě rád věděl, co se bude dít. Ono je jedno, kolik z toho v kronice bude, protože si knihu koupím tak jako tak Wink Ale určitě bych byl raději, kdybych se z ní dozvěděl taky něco nového. 864? To bude teda velkej skok Smile

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt únor 05, 2009 12:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
v pevnosti cislo 3 - 2009 naleznete dalsi ukazku z Krajin, verim, ze to posledni ochutnavka predtim, nez budete moci konzumovat cely modul :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dileptor
Zaslal: čt únor 05, 2009 13:27 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Jak se to bude vyvíjet se Zin Zarem by mě také zajímalo. Já jsem totiž už s družinkou odehrál dobrodružství ze stránek Asterionu, ve kterém je Zin Zar vzkříšen. Ovšem nechci přílíš narušit řád věcí ve zlatém lese a okolí. Plánuji to nějak takhle :
Plánuji, že Alwarin a nejmocnější magikové Asterionu podniknou trestnou výpravu do země Fu a svedou boj se Zin Zarem a jeho stoupenci. Alwarin při tom boji bude vážně zraněn (přecejenom na 20. úrovni nedokáže zlomit kouzlo s kvalitou magenergie 21 Very Happy, takže by to i dávalo smysl) a zachrání ho až přílet Wu-Šenga v dračí podobě. Zin Zar se potom teleportuje a unikne. Naprostá většina černých křídel bude zmasakrována.

Zajímalo by mě tedy, jelikož jsem žádnou kroniku nečetl, jak to s ním má oficiálně být? A jestli s ním autoři Asterionu něco plánují, tak zda by to moje plány pro můj vlastní Asterion narušily ? Nechci se třeba rozcházet ani s oficiálnímy příběhy Asterionu od Gilgalada Smile ( to bych si nedovolil Wink )


Naposledy upravil Dileptor dne čt únor 05, 2009 20:42, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: čt únor 05, 2009 13:42 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Dileptor napsal:
Jak se to bdue vyvíjet se Zin Zarem by mě také zajímalo. Já jsem totiž už s družinkou odehrál dobrodružství ze stránek Asterionu, ve kterém je Zin Zar vzkříšen. Ovšem nechci přílíš narušit řád věcí ve zlatém lese a okolí, to plánuji nějak takhle :
Plánuji, že Alwarin a nejmocnější magikové Asterionu podniknou trestnou výpravu do země Fu a svedou boj se Zin Zarem a jeho stoupenci. Alwarin při tom boji bude vážně zraněn (přecejenom na 20. úrovni nedokáže zlomit kouzlo s kvalitou magenergie 21 Very Happy, takže by to i dávalo smysl) a zachrání ho až přílet Wu-Šenga v dračí podobě. Zin Zar se potom teleportuje a unikne. Naprostá většina černých křídel bude zmasakrována.

Zajímalo by mě tedy, jelikož jsem žádnou kroniku nečet, jak to s ním má oficiálně být? A jestli s ním autoři Asterionu něco plánují, tak zda by to moje plány pro můj vlastní Asterion narušily ? Nechci se třeba rozcházet ani s oficiálnímy příběhy Asterionu od Gilgalada Smile ( to bych si nedovolil Wink )


Jen se klidně rozcházej;) Ty příběhy můžeš vzít jako inspiraci, nemusíš se podle nich řídit. Hra přece jenom plyne o něco rychleji než psaní a vydávání herních modulů nebo knih:) Proto nakonec vždycky záleží na každém PJovi, jaký bude ten jeho Asterion - a je to jeho plné právo.
Jinak se celkem blížíšSmile Zin Zar postupně ovládne část Zlatého lesa a svede několik větších bitev. Proti němu budou stát právě Wu Šeng, Malá císařovna a další. Důležité ,,mezníky" budou v Kronice popsány. A pokud budete chtít vědět, jak to zahlédl jeden z autorů, můžete si časem přečíst knihu - možná nejen jednu.
Volně jsem navázal na povídku Zpívající meč z Kaat. Kočka se vrací do Zlatého lesa, aby splnil slib, který dal... Víc ale zatím neprozradím. Jen, že už mám napsaných asi 100 stran:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dileptor
Zaslal: čt únor 05, 2009 20:47 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Gilgalad napsal:

Jen se klidně rozcházej;) Ty příběhy můžeš vzít jako inspiraci, nemusíš se podle nich řídit. Hra přece jenom plyne o něco rychleji než psaní a vydávání herních modulů nebo knih:) Proto nakonec vždycky záleží na každém PJovi, jaký bude ten jeho Asterion - a je to jeho plné právo.
Jinak se celkem blížíšSmile Zin Zar postupně ovládne část Zlatého lesa a svede několik větších bitev. Proti němu budou stát právě Wu Šeng, Malá císařovna a další. Důležité ,,mezníky" budou v Kronice popsány. A pokud budete chtít vědět, jak to zahlédl jeden z autorů, můžete si časem přečíst knihu - možná nejen jednu.
Volně jsem navázal na povídku Zpívající meč z Kaat. Kočka se vrací do Zlatého lesa, aby splnil slib, který dal... Víc ale zatím neprozradím. Jen, že už mám napsaných asi 100 stran:)


Tak to děkuji za cenné informace. Díky nim nyní trochu přizpůsobím budoucnost našeho Asterionu a Zin Zara jenom dočasně odklidím, aby se pro ty plánované bitvy mohl později vrátit a já zatím stihl odehrát s družinkou Skřítčí srdce, které vypadá velmi zajímavě a jestli se nemýlím, tak se v něm počítá se Zlatým lesem bez zásahu Zin Zara. Smile A co se týče připravovaných povídek, tak myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že se moc těším Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anansi
Zaslal: čt únor 05, 2009 21:00 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Nejdřív chci říct, že zcela souhlasím s Genou a tvou knihu si určitě koupím.
Pak jsem ti chtěl Gilgalade poděkovat, že jsi v tak brzké době reagoval na dotaz takového šťourala jako jsem já. Musím se přiznat, že už jsem taky odehrál dobrodružství, kde Zin Zar povstal, navíc se mi povedlo, že moje družinka celou dobu netušilo o co jde, a proto se teď cítí zodpovědní za to, co se stalo. Tak mě to nadchlo, že jsem použil VP svých hráčů a napsal povídku, kde se vrátili, po nějaké době a zkusili to napravit, ale až na elfí psioničku a mého Jakuba Wronského všichni zemřeli a nebylo to nic pěknýho Twisted Evil . Navíc psionička oslepla a zbláznila se a společně s Jakubem odešli hledat smrt do Derteonu.Proč to je na dlouhý vyprávění.
Btw objevuje se mi zde vědomí Derteonu a je ... Zvláštní Twisted Evil
Btw po druhé: členové byly:
Gordal, trpaslík, finwalurovec, 18. úroveň
Toj-lin "plameňák", skřítek, lovec přízraků, 20. úroveň
Olorawi, lesní elfka, Psionik, 16. úroveň
Stín, ork, lupič, 25. úroveň
Ling, šedá skřítka, NPC
Jakub Wronský, šermíř, 20. úroveň + některá, hlavně léčivá, kouzla hraničáře ikdyž on byl vlastně taky NPC.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwaihir
Zaslal: čt únor 05, 2009 21:24 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Anansi napsal:
Nejdřív chci říct, že zcela souhlasím s Genou a tvou knihu si určitě koupím.
Pak jsem ti chtěl Gilgalade poděkovat, že jsi v tak brzké době reagoval na dotaz takového šťourala jako jsem já. Musím se přiznat, že už jsem taky odehrál dobrodružství, kde Zin Zar povstal, navíc se mi povedlo, že moje družinka celou dobu netušilo o co jde, a proto se teď cítí zodpovědní za to, co se stalo. Tak mě to nadchlo, že jsem použil VP svých hráčů a napsal povídku, kde se vrátili, po nějaké době a zkusili to napravit, ale až na elfí psioničku a mého Jakuba Wronského všichni zemřeli a nebylo to nic pěknýho Twisted Evil . Navíc psionička oslepla a zbláznila se a společně s Jakubem odešli hledat smrt do Derteonu.Proč to je na dlouhý vyprávění.
Btw objevuje se mi zde vědomí Derteonu a je ... Zvláštní Twisted Evil
Btw po druhé: členové byly:
Gordal, trpaslík, finwalurovec, 18. úroveň
Toj-lin "plameňák", skřítek, lovec přízraků, 20. úroveň
Olorawi, lesní elfka, Psionik, 16. úroveň
Stín, ork, lupič, 25. úroveň
Ling, šedá skřítka, NPC
Jakub Wronský, šermíř, 20. úroveň + některá, hlavně léčivá, kouzla hraničáře ikdyž on byl vlastně taky NPC.


Ta povídka je taky v barvách?

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Cenis
Zaslal: čt únor 05, 2009 21:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Anansi napsal:
Nejdřív chci říct, že zcela souhlasím s Genou a tvou knihu si určitě koupím.
Pak jsem ti chtěl Gilgalade poděkovat, že jsi v tak brzké době reagoval na dotaz takového šťourala jako jsem já. Musím se přiznat, že už jsem taky odehrál dobrodružství, kde Zin Zar povstal, navíc se mi povedlo, že moje družinka celou dobu netušilo o co jde, a proto se teď cítí zodpovědní za to, co se stalo. Tak mě to nadchlo, že jsem použil VP svých hráčů a napsal povídku, kde se vrátili, po nějaké době a zkusili to napravit, ale až na elfí psioničku a mého Jakuba Wronského všichni zemřeli a nebylo to nic pěknýho :twisted: . Navíc psionička oslepla a zbláznila se a společně s Jakubem odešli hledat smrt do Derteonu.Proč to je na dlouhý vyprávění.
Btw objevuje se mi zde vědomí Derteonu a je ... Zvláštní :twisted:
Btw po druhé: členové byly:
Gordal, trpaslík, finwalurovec, 18. úroveň
Toj-lin "plameňák", skřítek, lovec přízraků, 20. úroveň
Olorawi, lesní elfka, Psionik, 16. úroveň
Stín, ork, lupič, 25. úroveň
Ling, šedá skřítka, NPC
Jakub Wronský, šermíř, 20. úroveň + některá, hlavně léčivá, kouzla hraničáře ikdyž on byl vlastně taky NPC.


barvy jsou kazdopadne divne :-)
ale tu povidku nam posli, pokud se nestydis, muzeme ji dat na asterionweb do sekce Vase tvorba

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.