Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Stíny jihu: předčasná diskuze

oggysu
Zaslal: út leden 06, 2009 16:44 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Už nějaký čas na hlavní stránce visí ukázky z připravovaného geografického modulu Krajiny za obzorem: Stíny jihu. Nad ukázkami, stejně jako nad obálkou od Romana Kýbuse můžete diskutovat zde. Pokud máte najaké případné dotazy, pokusíme se vám je také zodpovědět Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: čt leden 08, 2009 16:15 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Ukázka se mi líbí a obálka je úplně fantastická! Musím říct, že se mi líbí ještě mnohem víc než všechny obrázky na obálkách nových modulů pro DND 4E od WotC. Roman Kýbus předvádí naprosto perfektní práci a já si vždy říkám: obálka k novému modulu bude určitě moc pěkná! a pak je ještě pěknější, než doufám.
Na modul samotný se těším už hrozně moc. Nový geografický modul už chyběl jako sůl. Sem s ním! Je už stanoveno aspoň přibližné datum (měsíc) vydání?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: čt leden 08, 2009 18:05 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
tavicz napsal:
Ukázka se mi líbí a obálka je úplně fantastická! Musím říct, že se mi líbí ještě mnohem víc než všechny obrázky na obálkách nových modulů pro DND 4E od WotC. Roman Kýbus předvádí naprosto perfektní práci a já si vždy říkám: obálka k novému modulu bude určitě moc pěkná! a pak je ještě pěknější, než doufám.
Na modul samotný se těším už hrozně moc. Nový geografický modul už chyběl jako sůl. Sem s ním! Je už stanoveno aspoň přibližné datum (měsíc) vydání?

Od uzavření prací by mělo zabrat optimálně měsíc, než se nový modul dostane do tisku, pokud si dobře pamatuju Bouchiho slova. Dá se říct, že hlavní text je vpodstatě hotov, ale čekají nás ještě věci jako kronika, dokončení obrázků a tak... takže kdy to bude nevím. Ale všichni doufáme, že co nejdříve Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: so leden 10, 2009 9:11 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Stavba na obálce bude asi Noční hrad, což? Na Asterionu se mi líbí podobnost různých kultur s těmi pozemskými, tady mi všechno připomíná Indii, mnoho jejích etnik a bohů. Moc se těším. S Kronikou si pohrajte, ta je pro mě vrcholem všech geografických modulů (ve kterých se vždy něco vybuduje - Rilond, Zlatý les, Minkor..- a pak se to v nějaké kampani rozboří Wink Tvoří to výborné náměty na hru)
Otázka: Canthia bude popsána před nebo po dobytí Almendořany a trpaslíky?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: so leden 10, 2009 9:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Stavba na obálce bude asi Noční hrad, což?
- e-e, je to Rawlion:)
Otázka: Canthia bude popsána před nebo po dobytí Almendořany a trpaslíky?
- před i po;)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so leden 10, 2009 10:58 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerik napsal:
Stavba na obálce bude asi Noční hrad, což? Na Asterionu se mi líbí podobnost různých kultur s těmi pozemskými, tady mi všechno připomíná Indii, mnoho jejích etnik a bohů. Moc se těším. S Kronikou si pohrajte, ta je pro mě vrcholem všech geografických modulů (ve kterých se vždy něco vybuduje - Rilond, Zlatý les, Minkor..- a pak se to v nějaké kampani rozboří Wink Tvoří to výborné náměty na hru)
Otázka: Canthia bude popsána před nebo po dobytí Almendořany a trpaslíky?

No doufám, že to celé nebude bráno jako obšlehnutá Indie (ve skutečnosti celý Blízký a Střední Východ), ale že tam najdete i mnoho původních věcí od nás Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: so leden 10, 2009 13:09 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Zatiaľ to vyzerá byť ako dobrá práca - pochvala pre celý autorský tím, ale definitívne uvidíme, až keď budem mať modul vo svojom doupeti...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: čt leden 15, 2009 9:38 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Ahoj kluci jen jsem chtěl několik otázek.
Tak zaprvé: Vyjde v novém modulu nějaké nové povolání?
Za druhé: Objeví se nějaká nová rasa? - vím, že v Kharových državách žije spousta zástupců původních kmenů, ale to jsou přeci jen "lidé".
Také by mě zajímalo jestli zde budou popsány nějaké nové tajné služby, nebo jestli budou doplněny nějak ty stávající, myslím jejich běh, jak se k nim přidat, hierarchie atp. dík.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anansi
Zaslal: čt leden 15, 2009 9:49 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Jo a Teď otázka mimo.
Udělal jsem velkou chybu, když jsem, v jedné své povídce, umístil do stok pod Albireem Arénu ne nepodobnou té v Canthii, avšak o dost menší? A o něco větší pod Rilond. Použil jsem to i v donrodružství a přišlo mi to celkem dobré, protože bylo jednodušší zadat postavám některé úkoly.

Jo a v další, jsem nechal hlavní postavy Jakuba Wronského a skřítku Ling utéct ze Seliackého vězení, přes stínový svět. Tady bych se chtěl hlavně zeptat: Je Seliak nějak chráněn i ve stínovém světě?
Dík kluci

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: čt leden 15, 2009 15:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
ukázky jsou napsoto úžasný! a obálka předčí všechny dosavadní. má takovou správnou atmosféru, jako třeba Písky proroctví...

mám otázku: nemýlim se, že v modulu bude kronika let 856, 857 a 859?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: čt leden 15, 2009 15:36 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Anansi napsal:
Ahoj kluci jen jsem chtěl několik otázek.
Tak zaprvé: Vyjde v novém modulu nějaké nové povolání?
Za druhé: Objeví se nějaká nová rasa? - vím, že v Kharových državách žije spousta zástupců původních kmenů, ale to jsou přeci jen "lidé".
Také by mě zajímalo jestli zde budou popsány nějaké nové tajné služby, nebo jestli budou doplněny nějak ty stávající, myslím jejich běh, jak se k nim přidat, hierarchie atp. dík.

Nové povolání sice pospsané bude, ale pouze pro CPčka, co se týče nových ras, tak asi to samé. Ad tajné služby... myslím že většina je toho popsána v modulu ZP, v SJ nic podobného pokud vím není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: čt leden 15, 2009 15:37 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
ukázky jsou napsoto úžasný! a obálka předčí všechny dosavadní. má takovou správnou atmosféru, jako třeba Písky proroctví...

mám otázku: nemýlim se, že v modulu bude kronika let 856, 857 a 859?

Kronika bude retrospektivně na léta 855, 856 a 857, výhledově na 858 - 864 Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt leden 15, 2009 16:34 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
pravda, v poslední kronice (v Obloze, tý jo!!) to končilo 854. spletl jsem se díky kronice ze stránek...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anansi
Zaslal: čt leden 15, 2009 23:12 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Dík Oggyssu.
Mám ještě jeden takový dotaz. Jde mi o Igen-ura, objeví se jeho popis jako CP v SJ?
A pak by mě zajímalo jak to s ním je. Víš listuju si tak v NS, co mám kvůli jedné povídce zapůjčené od Silwerika a na padlo mě, že by vlastně Igen-ur měl být něco jako upír. Pravda, Ugrien chtěla ovládnout někoho jiného, a ani ovládnutí Igen-ura nevyšlo,ale přece jenom to odpovídá aspoň z části. Nebo je to tak, jako s řádem světa. Ten se přece na Vznešené elfy v některých věcech nevztahuje. Jak to tedy je?
A bude konečně nějak osvětleno, jak tedy funguje tvárnost? Myslím z herního hlediska. Jde mi spíš o proměnu ve skřety a hrdiny jednotlivých bohů. Dostat se tak daleko, že by se mohlo začít uvažovat o drakovi, je za A - na dlouhý lokte a za B- by to pak byla tak mocná postava, že by začala narušovat to, co jste vytvořili. Proto se zajímám jenom o skřety a hrdiny. Podle mě by to podpořilo snahu hráčů o role playing.

Moc rejpu což? Ale věz, že v mém světě, sem ještě horší.


Naposledy upravil Anansi dne pá leden 16, 2009 11:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dileptor
Zaslal: pá leden 16, 2009 8:26 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Připojuji se k schvále na obálku. Je to skoro umělecké dílo. V poslední době se to stává zvykem když vzpomenu na Rukověť a krumpáč a motyky. Modul si určitě s družinkou koupíme, když nemámě úplně přečtenou ani polovinu těch geografických a tématických modulů, které máme ( máme všechny ). Tak ať to zdárně dokončíte a máme to doma Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 8
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.