Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Rukověť dobrodruha  ~  Rukovet dobrodruha - predcasna diskuse

Eyron161
Zaslal: po květen 19, 2008 11:17 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Nějaké nové zprávy o tom, kdy to Altar začne posílat? Objednal jsem sobě i celé družince a jsme všichni netrpěliví Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: po květen 19, 2008 19:44 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Nějaké nové zprávy o tom, kdy to Altar začne posílat? Objednal jsem sobě i celé družince a jsme všichni netrpěliví :D


dodelavaji se korektury, takze snad do 14 dnu...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bouchi
Zaslal: st květen 21, 2008 9:42 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Cenis napsal:
Eyron161 napsal:
Nějaké nové zprávy o tom, kdy to Altar začne posílat? Objednal jsem sobě i celé družince a jsme všichni netrpěliví :D

dodelavaji se korektury, takze snad do 14 dnu...

Upresnim - cast je v tisku, u neceho se jste delaji posledni korektury. Pokud nic nekiksne, melo by se povest predobjednavky rozeslat do konce kvetna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: čt květen 29, 2008 13:49 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Před několika hodinami jsme dostali z tiskárny prvních pár desítek výtisků Rukověti a během dneška by měly být vyřízeny všechny předobjednávky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thror
Zaslal: čt květen 29, 2008 14:51 Citovat
Založen: 25.10.2007 Příspěvky: 5
Super Smile Už aby to bolo na slovensku, snáď nebude Brlohu trvať dlhšie ako mesiac kým to dostane :B Vidím to na pravidelné návštevy každých pár dní Smile Škoda že na nete nieje žiadna textová/obrazová ukážka, ako to bolo u niekoľkých predošlých modulov... takže celý modul sa skladá z jednej knižky, plus CD s aplikáciami?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: čt květen 29, 2008 15:07 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Thror napsal:
Super :) Už aby to bolo na slovensku, snáď nebude Brlohu trvať dlhšie ako mesiac kým to dostane :B Vidím to na pravidelné návštevy každých pár dní :)
Posilal jsem jim vcera nebo predevcirem avizo, tak se snad brzo ozvou s objednavkou.
citace:
Škoda že na nete nieje žiadna textová/obrazová ukážka, ako to bolo u niekoľkých predošlých modulov... takže celý modul sa skladá z jednej knižky, plus CD s aplikáciami?
Na ukazkach se pracuje.
Modul se sklada z jedne knizky a jedne mapy (Zluteho pergamenu). Aplikace jsou primo soucasti knihy, protoze davat je na CD by bylo ponekud neefektivni (neni jich tolik).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: čt květen 29, 2008 15:24 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Bouchi napsal:
Na ukazkach se pracuje.
Modul se sklada z jedne knizky a jedne mapy (Zluteho pergamenu). Aplikace jsou primo soucasti knihy, protoze davat je na CD by bylo ponekud neefektivni (neni jich tolik).


SUPER ZPRÁVA!!! Very Happy Už se těším, jak mi to přijde až domů. BTW Kolik má nový modul stran? (S a bez aplikací?)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: čt květen 29, 2008 19:06 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
tavicz napsal:
Bouchi napsal:
Na ukazkach se pracuje.
Modul se sklada z jedne knizky a jedne mapy (Zluteho pergamenu). Aplikace jsou primo soucasti knihy, protoze davat je na CD by bylo ponekud neefektivni (neni jich tolik).
SUPER ZPRÁVA!!! :D Už se těším, jak mi to přijde až domů. BTW Kolik má nový modul stran? (S a bez aplikací?)

Modul ma celkem 108 stran a aplikace jsou "integrovane", takze se neda rict, kolik zabiraji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt květen 29, 2008 20:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
No a jelikoz RD je venku uzaviram tuhle predbeznou mistnost a oteviram novou, kde cekam rekace po precteni...:-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.