Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Herryck PJ
Zaslal: ne květen 20, 2007 10:31 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
Čaw all chtěl bych se zeptat jak je to s vylepšováním postav. V PPZ je napsaný že na přestup na 2. úroveň je třeba 2zlatý ale pak dál je napsaný že to stojí 120 zlatých na 2 měsíce + ty dva goldy pro mistra a my furt nevíme jak to udělat ptž 120 G se mi zdá trochu moc a na 1. úrovni to jen tak neseženou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eyron161
Zaslal: ne květen 20, 2007 10:57 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Mám dotaz, v Času temna je napsáno, že Ndangawa porazí Gora pomocí lsti, můžete být prosím konkrétnější? A ještě jeden dotaz, nemůžu najít, kde se píše o Oyarzinu, dejte mi tip, kdo se má v těch všech příručkách vyznat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: ne květen 20, 2007 11:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Mám dotaz, v Času temna je napsáno, že Ndangawa porazí Gora pomocí lsti, můžete být prosím konkrétnější? A ještě jeden dotaz, nemůžu najít, kde se píše o Oyarzinu, dejte mi tip, kdo se má v těch všech příručkách vyznat :-)


o lsti nic dalsiho prozradit nemuzeme :) a Oyarzin zatim nikde popsany neni

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerik
Zaslal: ne květen 20, 2007 13:22 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Můžete říct něco bližšího o Kaat? Podle ZZS tvoří její členy jen vlkodlaci (a další lykantropové Wink ). A jaká je jejich funkce? Loví zločince (něco jako Osmnáctka) nebo chrání panovníky (a lezou do zelí Thalionovým paladinům)?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne květen 20, 2007 13:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Můžete říct něco bližšího o Kaat? Podle ZZS tvoří její členy jen vlkodlaci (a další lykantropové :wink: ). A jaká je jejich funkce? Loví zločince (něco jako Osmnáctka) nebo chrání panovníky (a lezou do zelí Thalionovým paladinům)?


myslim ze nejlepsi bude pockat si na gilgaladovu knizku a precist si ji :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eyron161
Zaslal: ne květen 20, 2007 14:43 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Díky za odpověď, ale nmějak mi to nestačí. Proto se zeptám znova, trošku jinak Smile Co je Oyarzin? Vím, že to je nějaké neutrální mísxto, snad město. Kdo v něm žije, kde to je? Jakékoli info, díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: ne květen 20, 2007 14:55 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Díky za odpověď, ale nmějak mi to nestačí. Proto se zeptám znova, trošku jinak :-) Co je Oyarzin? Vím, že to je nějaké neutrální mísxto, snad město. Kdo v něm žije, kde to je? Jakékoli info, díky


aha ty nevis vubec nic. No oyarzin je naznacen na mape OLDu, jsou to ty kopce ny vychod od Tarosu. Par zminek o nem je v FA a mozna i jedna zminka v ZP a CT. Je to neutralni zeme, decentalizovana na nekolik malych statecku (tzv vanaxií, nebot titul vladce je vanax). Je to zeme velmi urodna, takova obilnice, takze Oyarzin cile obchoduje s Kharem i Tarosem. Jednotlivi vanaxove spolu sem tam vedou nejakou tu valku. Jinak jsou oyarzinci pribuzni hevrenu, vlastne hevreni, kteri se kdysi vzdali kocovani a usadili. Take chovaji kone, ale nejdou to jezdci anobrz vozatajove na valecnych vozech.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: ne květen 20, 2007 19:05 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Herryck PJ napsal:
Čaw all chtěl bych se zeptat jak je to s vylepšováním postav. V PPZ je napsaný že na přestup na 2. úroveň je třeba 2zlatý ale pak dál je napsaný že to stojí 120 zlatých na 2 měsíce + ty dva goldy pro mistra a my furt nevíme jak to udělat ptž 120 G se mi zdá trochu moc a na 1. úrovni to jen tak neseženou


Já bych to bral jako orientační sumu, kterou platí postava tehdy, když například bydlí v celkem slušné hospodě, kde se také stravuje, a nijak výrazně si nevydělává. Hodí se také tehdy, pokud se časem výcviku nechceš moc zabývat.
Můžeš to ale pojmout třeba tak, že postava při studiu také pracuje, třeba i v místě výcviku, a vykonává nějakou "podřadnější" činnost. Například (hlavně na nižších úrovních) kouzelník pomáhá v knihovně opisovat katalogy, alchymista myje v laboratoři zkumavky a křivule, válečník se věnuje údržbě zbraní v aréně, hraničář vypomáhá na jatkách, zloděj dělá poslíčka kupecké gildě apod. Když budou mít takto např. zadarmo stravu a bydlení (byť nijak přepychové), daná suma se podle toho sníží. A samozřejmě platí, že čím budou postavy zkušenější a schopnější, tím lepší výdělek mohou získat.

IMHO by bylo možná lepší, kdybys takovéto dotazy psal do nějakého tématu v sekci PJs - myslím, že sis tam i takové téma vytvořil.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: út květen 29, 2007 18:33 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Snažil se už nějaký upír o založení svého vlastního "království"? Ve smyslu ustanovení upírů jako něčeho většího než normální lidé (elfové...). Nebo podmanění nějakého území o které se vladaři moc nezajímali?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Silwerik
Zaslal: ne červen 03, 2007 8:31 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Měl bych dotaz na časopis Alduron. Budou v něm vycházet články o Asterionu jako v Pevnosti? Objeví se taky na webu (pro ty, kterým se nepovede ho sehnat Crying or Very sad )?

Máte nějaký plán, o čem budete v obou časopisech v dohledné době psát?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st červen 06, 2007 12:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Silwerik napsal:
Měl bych dotaz na časopis Alduron. Budou v něm vycházet články o Asterionu jako v Pevnosti? Objeví se taky na webu (pro ty, kterým se nepovede ho sehnat Crying or Very sad )?

Máte nějaký plán, o čem budete v obou časopisech v dohledné době psát?


Asterion by měl být pravidelnou součástí Alduronu. Předpokládám, že časem by se texty z Alduronu měly objevit také na stránkách Asterionu, stejně jak je tomu u textů z Dechu draka.
Máme poměrně dostatek povídek, které můžeme zařadit do obou časopisů, do Pevnosti se chystá dokončení článku o bitvě o Rilond.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blaza
Zaslal: st červen 06, 2007 19:09 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Jen je skoda ,ze Alduron, ma jen malo mist kde se da sehnat. Coz si myslim je jeho velke - .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá červen 08, 2007 13:04 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mám otázku na Riama: někde se píše, že se k němu scházejí tuláci z rodu horských elfů a on jim zadává nějaké úkoly. Zajímalo by mě, jaké úkoly to jsou a co má s horskými elfy vlastně v plánu...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
unnamed
Zaslal: pá červen 15, 2007 18:06 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
unnamed napsal:
Snažil se už nějaký upír o založení svého vlastního "království"? Ve smyslu ustanovení upírů jako něčeho většího než normální lidé (elfové...). Nebo podmanění nějakého území o které se vladaři moc nezajímali?


Dobrý den, opět bych si chtěl zeptat na to na co minule. Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Silwerik
Zaslal: ne červen 17, 2007 18:26 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Napíšete někde, jaké články o Asterionu jdou do Alduronu ?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 61 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.