Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Co je na svetě nejkrásnější

Jaký je Váš nejoblíbenější modul pro Asterion.

Asterion:Čas temna   [ 3 ]  
7%
  7%
Hlavní modul   [ 0 ]  
0%
  0%
Dálavy   [ 5 ]  
13%
  13%
Nemrtví a Světlonoši   [ 7 ]  
18%
  18%
Písky Proroctví   [ 0 ]  
0%
  0%
Vzestup temných bohů   [ 5 ]  
13%
  13%
Z hlubin zelené a modré   [ 1 ]  
2%
  2%
Zlatá pavučina   [ 2 ]  
5%
  5%
Obloha z listí a drahokamů   [ 14 ]  
36%
  36%
Falešná Apokalipsa   [ 1 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 38
melvin
Zaslal: st únor 07, 2007 14:54 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
Tak tomu rikam pech Very Happy, no ja tu risi radsi pokouset nebudu Smile ja radsi pevnou pudu pod nohama...

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
elrian
Zaslal: st únor 07, 2007 18:02 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Když to vezmu postupně, tak Čas temna byl pro mne skvělým modulem, než jsem poznal i další zaměřenější na určitá pro mne zajimavější témata. Dálavy a Nemrtví a světlonoši nevlastním, takže nemohu soudit. Vzestup temných bohů je pro mne přínosným hlavně z ohledu PJování a tvoření detektivních dobrodružství z církevního prostředí a pro mé dva hráče, kteří hře dali nový rozmer právě hrou za kněze, kterou jsem nikdy předtím nezažil. Písky proroctví mne kromě historie pouštních elfů ničím nenadchly. Z hlubin zelené a modré se též četl dobře a dá ce i vcelku využít, ale pro nás, kteří k moři ještě nedorazili... Zlatá pavučina mne přímo nadchla pojednáním o životě ve městech, zlodějích, obchodech a jiném, ale mé srdce patří Obloze z listí a drahokamů, ve které nejen, že je suprová rasa skřítků, ale je tam pro mne oblíbené prostředí džungle, informace o rase lesních elfů, za kterou hraji a když se to ještě skloubí s chodcem, není již o čem pochybovat. Falešná apokalypsa na mne působí svým zpracovaním jako moduly pro DnD 3.5 edice a nepropracovanost postavy psionika, která by podle popisu mohla být zajímavým počinem pro roleplayery. V jednom fóru jsem psal, že k němu dělám pár úprav. No po tom co jsem něco napsal to mám stále jen uložené v počítači, tka se na to ještě mrknu ať moc nekritizuji, protože vím jak těžké je tvořiti.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Eyron161
Zaslal: st únor 07, 2007 22:39 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Gilgalad napsal:
oggysu napsal:
tak kdo se pustí do té podmořské říše???


Přeci ty, ne?Smile
Taky jsem hlasoval pro OLD. Jak psal Čenis, má sílu. Asi při psaní žádného jiného modulu jsem necítil takovou euforii a energii jako při psaní skřítků. Měl jsem je hotové snad za dva týdny a to mi ještě museli něco oškrtat, protože jsem byl schopný zahltit celý modul:)
Mám takový pocit, že se v brzké době do Zlatého lesa a Skřítčích vrchů vrátímSmile


A není škoda těch škrtů? Nemáš to ještě někde? Spousta lidí by to jistě ocenila, například já na 161%!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gilgalad
Zaslal: čt únor 08, 2007 8:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
A není škoda těch škrtů? Nemáš to ještě někde? Spousta lidí by to jistě ocenila, například já na 161%!!![/quote]

Něco jsem využil později - třeba v některých dobrodružstvích a něco si ještě schovávámSmile Šlo především o věci, které se příliš nevyužijí v moduu, jako spíš v literatuře. Rád bych skřítkům věnoval prostor v jednom příběhu, do jehož spisování se právě pouštímSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eyron161
Zaslal: čt únor 08, 2007 10:16 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Něco jsem využil později - třeba v některých dobrodružstvích a něco si ještě schovávámSmile Šlo především o věci, které se příliš nevyužijí v moduu, jako spíš v literatuře. Rád bych skřítkům věnoval prostor v jednom příběhu, do jehož spisování se právě pouštímSmile[/quote]

Tak to se už moc těším Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
blaza
Zaslal: čt únor 08, 2007 11:16 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Kazdy ma svuj modul, My hrajem ted hlavne pod modulem Dalavy a Cas Temna. Tak pro mne jsou asi zatim ty nej ,ale Zlata pavucina je taky moc fajn uz pro svuj obsah co se tyce obchodu a obchodnich cest. Hlavne jsou tam i ruzne organizace ,ktere tak mohou dat taky zpoustu pripadnych podnetu na nejake to dobrodrzstvi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gowery
Zaslal: pá únor 09, 2007 19:29 Citovat
Založen: 1.11.2006 Příspěvky: 54 Bydliště: Kaer Morhen
Pro mě je naprostou jedničkou modul Nemrtví a světlonoši. Ten bestiář s nádhernými kresbami nemrtvých bestií, jeskyně s dramatickou bitkou o několika dějstvích... a v neposlední řadě atmosférické popisy Moarty a Umrlčího království...
Vzlyk Crying or Very sad , to je ale nostalgie.

_________________
THERE'S NO JUSTICE.
THERE'S JUST ME.
-Death
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ermendil
Zaslal: so únor 10, 2007 0:37 Citovat
Založen: 16.7.2005 Příspěvky: 21
naprosto souhlasím...Nemrtví a světlonoši je modul, ke kterému mám zdaleka nejsilnější vztah. Ta nádherná atmosféra plná beznaděje, kterou jsem cítil při prvním přečtení ve mě zůstala a zůstane asi navěky...

_________________
warrior, your sword's of rusty steel
fallen warrior,before defeat you kneel
weary warrior,your armour shines away
valiant child of war,shine on another day
just one day

DOOMSHINE-thy kingdom come
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: po únor 12, 2007 15:06 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Asi opravdu záleží na tom, kde se zrovna odehrávají dobrodružství. My nyní převážně hrajeme v Lese padajících stínů a okolí (už to začíná být pořád o tom samém... Rolling Eyes Wink ). Takže OzLaD je jasný NEJ modul. Ale jelikož chystám druhou družinu na menší výlet do Umrlčího království, opráším starý modul a hurá do toho. Už se na to moc těším, hlavně až využiji tu skvělou nahuštěnou atmosféru jednotlivých míst... A v textu modulu je toto přímo zhmotněno... Twisted Evil MUHAHAHA...

Ale stejně, kde byly ty časy, kdy člověk nemohl spát, protože se nemohl dočkat, až další modul vyjde a on si jej hned pospíší koupit či si jej objedná a pak každý den kouká 3x do schránky, jestli už tam ten modul nejni!!! A pak ho vzal a jedním dechem jej přelousknul od začátku dokonce a pak zpátky... Takle nejmíň 10x a potom vymýšlel jedno dobrodružství za druhým! Ach jo. Zlaté časy to byly. Všechno mělo své místo a hlavně byla SPOUSTA ČASU!!!! Crying or Very sad

V tomhle byly jednoznačně NEJ Písky proroctví, nad těma jsem strávil podstatnou část svého života (herního i neherního) a fakt to stálo za to...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: po únor 12, 2007 15:11 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ještě musím, říct, že jsem s Asterionem téměř od jeho počátků (s menší, téměř nedobrovolnou, pauzou) a doufám, že se naše cesty nerozdělí a budu s ním až do konce...
Víte, tenhle svět má SÍLU... Wink Idea Už tenkrát, když jsem před téměř deseti lety začínal hrát Doupě a viděl jsem první "reklamy" na Asterion, jsem to tušil, že to bude bomba... I když dlouho jsme se bránili s ním začínat, protože jsme měli rozehrané svoje světy... Avšak dobře jsme udělali a... díky... Crying or Very sad Embarassed

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lamius
Zaslal: so únor 24, 2007 15:41 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Jeden modul lepší než druhý. Teď si říkám, že jsem neměl hlasovat, protože každou chvíli mě napadne jiný modul, pro který jsem měl hlasovat radši. Laughing I když OLD, i když byl VÝBORNÝ, tak mě osobně přišel méně výborný než většina ostatních modulů. Skřítci ovšem byli móóóc pěkný. Jediný modul, který se mi nelíbil, byla Falešná apokalypsa. Nějak mi to nesedělo dohromady s těmi ostatními moduly a při četbě jsem místy "usínal" nudou. Ovšem některé pasáže byly taky opravdu povedené a aplikace FA mi přišla v pohodě. Asterion je výborně vytvořený. Pěkná je taky kronika, zvlášť když (teď už to tedy dlouho nebylo) se v ní popisují nějaké vcelku vedlejší věci jen tak pro radost (př.: blesk do Podlesí). Razz Wink

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: so únor 24, 2007 19:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
tady jsem nasel v podstate tutez anketu

http://drd-krysa.blog.cz/0611/asterion-cas-temna-komentar-pj

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Norec
Zaslal: ne únor 25, 2007 11:34 Citovat
Založen: 13.10.2003 Příspěvky: 30 Bydliště: Kozlovice u F-M
No tak já jsem z Asterionu od počátku, ale bohužel ne do konce Confused Skončil jsem těsně před tolik vychvalovaným OzLD, takže nemužu to posoudit úplně objektivně, ale super sou hlavně Nemrtví, Bohové a Hlavní modul a nejlepší asterionský počin je kronika:-)))

_________________
Je jedno jaké činy vykonáš, stejně přijde Apokalypsa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: pá duben 06, 2007 20:53 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 222
Nečetl jsem žádný modul, ale podle toho, kde se pohybujeme nejčastěji, tak asi Dálavy a Obloha z listí a drahokamů...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kibe
Zaslal: út květen 22, 2007 9:03 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Včera jsem si nechal na dobrou noc od Pj přečíst článek o asterionu z toho nového časopisu fantasi...a už vím, co je na světě nejkrásnější Very Happy

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.