Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Kharov rituál

Zanikne fyzicky Khar po rituále, ktorý vykonal počas druhej bitky pri Tarose?

Áno   [ 37 ]  
92%
  92%
Nie   [ 3 ]  
7%
  7%

Celkem hlasů : 40
Andy
Zaslal: st červen 14, 2006 18:00 Citovat
Založen: 4.6.2006 Příspěvky: 4
jo jo jen se ridim heslem vic otazek vetsi sance na odpoved

to all: takze jak jsem dobre pochopil z toho co se zde pise, tak se splni proroctvi (dojde ke konecne bitve, stari trpaslici se vrati, otevrou se brany na modrej, teda ted uz zelenej mesic a Asterion dospeje ke konci) no jo ale to je teda konec???? Khar bude na lopatkach udela ten svuj ritual o cem tady pisete a svet uz nebude tak pekne zvracenej jako bejval??? ja cekal neco trochu vic (i kdyz nevim co Embarassed )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: st červen 14, 2006 19:51 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Obávam sa, že Asterion bude ešte zvrátenejší ako býval. Ostatne svet, si vždy svoju zvrátrenosť nájde ... Smile Smile Smile

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: čt červen 15, 2006 9:58 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Doufám že tahle zvrácenost skončí pádem Čtyř království Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: čt červen 15, 2006 10:59 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Správcovi: Zakáž Davidovi šíriť propagandu Khara Démona, inak budeš spoluzodpovedný za jeho vraždu. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, Btw Zurkhen je aj tak len obyčajný šmejd Laughing Laughing Laughing

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: čt červen 15, 2006 18:50 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Nikdo se nedokáže postavit Kharovi - jeho konečné víťezství je jenom otázkou času a já rád dělam toho temnýho v rohu - jak by řekl Zyl -"Proč neodejít z potápějící se lodi, dokud je čas???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: čt červen 15, 2006 18:51 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Nemyslel sem tím, že sem zmetek, kterej přechází z jedný strany na druhou(jak mnoho lidí rádo dělá Laughing ). Moje tělo a duše patří Kharu Démonovi Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nernam
Zaslal: út únor 13, 2007 16:37 Citovat
Založen: 28.9.2006 Příspěvky: 16
ehm pardon asi jsem zaspal dobu, ale nemohl by mi někdo prozradit o jakém rytuálu je řeč????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: út únor 13, 2007 20:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Nernam napsal:
ehm pardon asi jsem zaspal dobu, ale nemohl by mi někdo prozradit o jakém rytuálu je řeč????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Confused


Rituál, který provede Khar v konečné bitvě a stane se tak jedním z principů Asterionu... je o tom v Čase temna

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nernam
Zaslal: st únor 14, 2007 10:21 Citovat
Založen: 28.9.2006 Příspěvky: 16
ah tak to se nedivym, že nic nevým čas temna mi tak nějak schází
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blaza
Zaslal: st únor 14, 2007 18:53 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
no pokud se muten rytual povede tak vlastne vyhraje. Asterion pak bude mit zpoustu moznosti jak pokracovat dal. Kdo vyuzije oslabenych sil protivniku a bude se je snazit podmanit. Ci to bude mit jeste nejakou dohru a z rytualu vzejde nova hrozba?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nernam
Zaslal: čt únor 15, 2007 8:34 Citovat
Založen: 28.9.2006 Příspěvky: 16
to zní zajímavě jak to tak vypadá budu muset obětovat 450Kč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt únor 15, 2007 14:15 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Určitě obětuj! Lepší obětovat peníze než svýho psa a nebo nějakého bezdomovce. Kdo ví, jestli v Altaru neberou krvavé oběti...?! Twisted Evil

A podle mě bez Času temna nedá pořádně na Asterionu hrát a tvořit (pokud však máš první Hlavní modul...).

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Eyron161
Zaslal: pá únor 16, 2007 13:44 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Při pročítání tohohle fóra mě napadla šílená věc: Khar by se stal principem Asterionu, svobodnou volbou, která nemůže být ničím omezována, tím by ztratili všichni Bohové svou moc, ze všech kněžích by se rázem stali falešní proroci bez nadpřirozené moci. A pak mě napadlo, že by třeba mohla nastat magická apokalypsa, všechny brány s Vnějším a Stínovým světem by byly nadobro uzavřeny, všechny myšlenkové bytosti by se vrátily zpět a přestaly by fungovat všechny druhy magie i Tvárnost... Tahle myšlenka se mi zalíbila natolik,že ji budu praktikovat, pokud někdy v herním čase dospějeme tak daleko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
blaza
Zaslal: pá únor 16, 2007 16:34 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Eyron161 napsal:
Při pročítání tohohle fóra mě napadla šílená věc: Khar by se stal principem Asterionu, svobodnou volbou, která nemůže být ničím omezována, tím by ztratili všichni Bohové svou moc, ze všech kněžích by se rázem stali falešní proroci bez nadpřirozené moci. A pak mě napadlo, že by třeba mohla nastat magická apokalypsa, všechny brány s Vnějším a Stínovým světem by byly nadobro uzavřeny, všechny myšlenkové bytosti by se vrátily zpět a přestaly by fungovat všechny druhy magie i Tvárnost... Tahle myšlenka se mi zalíbila natolik,že ji budu praktikovat, pokud někdy v herním čase dospějeme tak daleko...


To neni spatna myslenka,ale nebylaby skoda, zahodit vsechno to krasne co magie skryva? I zde v nasi historii muzem neco vyuzit. Knezi budou moci zustat,ale budou jen pod kotrolou Khara. Tim by mohli vzniknou inkvizitori ,kteri by chteli veskerou moc jen pro jednoho samotneho boha. Zacala by doba honu na carodejnice, znesvetcovani mist stare magie. Stale by tak ,ale byla moznost ,ze nekdo unikne a stale bude moci byt jakousi branou do Stínoveho sveta. Mozna by to udelalo na jistach mistech dosti chaos, ale tam kde by byla silna podpora stre viry tak si myslim ,ze by stale mohli ostatni bozstva do sveta zasahovat. Tak ze muze byt jeste zpousta moznosti. A nokonec ten obrad se nemusi plne podarit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blaza
Zaslal: pá únor 16, 2007 16:34 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Eyron161 napsal:
Při pročítání tohohle fóra mě napadla šílená věc: Khar by se stal principem Asterionu, svobodnou volbou, která nemůže být ničím omezována, tím by ztratili všichni Bohové svou moc, ze všech kněžích by se rázem stali falešní proroci bez nadpřirozené moci. A pak mě napadlo, že by třeba mohla nastat magická apokalypsa, všechny brány s Vnějším a Stínovým světem by byly nadobro uzavřeny, všechny myšlenkové bytosti by se vrátily zpět a přestaly by fungovat všechny druhy magie i Tvárnost... Tahle myšlenka se mi zalíbila natolik,že ji budu praktikovat, pokud někdy v herním čase dospějeme tak daleko...


To neni spatna myslenka,ale nebylaby skoda, zahodit vsechno to krasne co magie skryva? I zde v nasi historii muzem neco vyuzit. Knezi budou moci zustat,ale budou jen pod kotrolou Khara. Tim by mohli vzniknou inkvizitori ,kteri by chteli veskerou moc jen pro jednoho samotneho boha. Zacala by doba honu na carodejnice, znesvetcovani mist stare magie. Stale by tak ,ale byla moznost ,ze nekdo unikne a stale bude moci byt jakousi branou do Stínoveho sveta. Mozna by to udelalo na jistach mistech dosti chaos, ale tam kde by byla silna podpora stre viry tak si myslim ,ze by stale mohli ostatni bozstva do sveta zasahovat. Tak ze muze byt jeste zpousta moznosti. A nokonec ten obrad se nemusi plne podarit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.