Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

elrian
Zaslal: pá srpen 04, 2006 9:01 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Pokud chceš CP i s charakteristikami, tak jsou nejvhodnějši ty, jenž byly uvedeny v Dechu Draka. Pokud by jsi ale chtěl na postavy poslat někoho ze zadní strany aplikací, tak bych doporučoval přečíst si co je o té postavě zmiňováno a charakteristiky si dodělat. To jest, ano charakteristiky si vymysli. Tento příspěvěk je jen můj názor, pro jistotu počkej raději na odpověď autorů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Herryck PJ
Zaslal: pá srpen 04, 2006 9:40 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
a ještě bych se chtěl zeptat jestli byste mě poradili jak mám uvést družinku na asterion nebo prostě nevim jaký mám vymejšlet příběhy ptž nechci aby byl ten Asterion blbě rozehranej... postavy sem dal do Dunrileanu... a protože mám přečtej jenom hlavní modul a kousek Dálav tak nevim jestli to nemám všechno přečíst a pak teprve začít hrát Crying or Very sad díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elrian
Zaslal: pá srpen 04, 2006 11:35 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Já osobně jsem začal s postavami v Albireu, jelikož to k němu mají všechny postavy ze svého domova tak nejblíže. Ze začátku bych tam hodil nějaké to dobrodružství z Dechu nebo z modulů a následoval to pro začátek něčím jiným, než je záchrana světa nebo nějakého artefaktu. Zkus si třeba poupravit Víno na útěku z Času temna. Pro začátek si přečti jenom základy a popis oblasti ve které hraješ spolu s novinkami co která postava může umět a podobné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: ne srpen 06, 2006 15:37 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Kde bych mohl najít zmínku o Saheiře, myšlenkové bytosti, jenž byla zmíněnka ve článku o Asterionských dracích v Dechu Draka 3/06? Například popis, jak vypadá, jak se chová a číselné charakteristiky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: ne srpen 06, 2006 19:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
elrian napsal:
Kde bych mohl najít zmínku o Saheiře, myšlenkové bytosti, jenž byla zmíněnka ve článku o Asterionských dracích v Dechu Draka 3/06? Například popis, jak vypadá, jak se chová a číselné charakteristiky.

Saheira je popsána myslím v modulu Zlatá pavučina.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne srpen 06, 2006 20:38 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Saheira je popsána zaprvé v průvodci lovce přízraků v ZP a zadruhé se celé dobrodružství ze ZP odehrává v ní. V tom dobrodružství je cizí postava vytvořená podle Namiery Sandre, která vystupuje ve článku o Chamierovi a ten článek tak vlastně vysvětluje pozadí této postavy. Jinak doufám, že se vám článek líbil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: po srpen 07, 2006 9:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
to unnamed:1)jako že je o ní psáno na dvou místech. 2) V té druhé části objasňuju spojitost mezi tím článkem v DD o kterém Elrian mluvil a dobrodružstvím Obří jeskyně v ZP, ve kterém saheira dobrodruhy spolkne.

Aha, už chápu. Wink
On už je DD 3/06? No jak jinak ho zase v Olomouci neprodávají. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
elrian
Zaslal: po srpen 07, 2006 9:48 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Díky za odpověď, Zlatá pavučina bohužel v mé sbírce modulů chybí, proto jsem se ptal. Pro Unnameda, kdyžtak projdi i větší trafiky ne jenom knihkupectví a specializované obchody, možná tě překvapí, že ho nalezneš i v nich.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silwerin
Zaslal: po srpen 07, 2006 12:17 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
S DD je to u nás chabé Crying or Very sad Než se k nám dostane, uplyne skoro celý měsíc. Jinak DD už není, co býval. Kupuju ho už jen kvůli povídkám a Asterionu, ty věčné teorie o hraní se kolikrát už opakují...

Článek o dracích byl pěkný. Jsem rád hlavně za Chalguzara, hned mi to jméno přišlo odněkud známé (dobrodružství z FA). Jinak mě k tomu napadlo, když žije Chamier, žije i Namiera Sadre?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: po srpen 07, 2006 18:35 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
To Silwerin: No já bych to viděl spíš, jako, že nežije, jinak bych nechtěl být na místě Waldenovy armády... ale jestli se ti to tak hodí, tak ať klidně žije...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
elrian
Zaslal: út srpen 08, 2006 18:10 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jakým způsobem kreslí ilustrátoři své ilustrace pro Asterion. Jestli používají uhel, grafitové tužky, akvarelové pastelky? Své ilustrace rozmazávají vodou, pryžovou gumou, nějakými speciálními rozmazávátky nebo jestli dělají nějake úpravy v počítači? Pokud by bylo možno, tak bych to rád věděl co nejpodrobněji.


Naposledy upravil elrian dne ne srpen 13, 2006 9:41, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Herryck PJ
Zaslal: čt srpen 10, 2006 15:47 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
Chtěl bych se zeptat jak se řeší chození na záchod v DRD Very Happy ptž je divný že když dostane třeba lektvar že má průjem tak se to chození řeší... jinak se vůbec neřeší tak se mě to zdá divný Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lamius
Zaslal: pá srpen 11, 2006 14:26 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Herryck PJ napsal:
Chtěl bych se zeptat jak se řeší chození na záchod v DRD Very Happy ptž je divný že když dostane třeba lektvar že má průjem tak se to chození řeší... jinak se vůbec neřeší tak se mě to zdá divný Smile

To je snad vysvětlený přímo v pravidlech. Např. boj se počítá na jednu směnu, i když ve skutečnosti trvá třeba pár kol. Právě v těchto chvílích postavy vykonávají věci jako hygienu, jedí, pijí nebo si odskočí. A podobných chvil by se našlo dost. Ale pokud to opravdu chceš nějak řešit, tak to řeš- Ty jsi PJ. Jsem si ale docela jist, že tady to nikdo dál řešit nebude. Rolling Eyes

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út srpen 15, 2006 19:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
elrian napsal:
Jakým způsobem kreslí ilustrátoři své ilustrace pro Asterion. Jestli používají uhel, grafitové tužky, akvarelové pastelky? Své ilustrace rozmazávají vodou, pryžovou gumou, nějakými speciálními rozmazávátky nebo jestli dělají nějake úpravy v počítači? Pokud by bylo možno, tak bych to rád věděl co nejpodrobněji.


roman kybus, ktery vetsinou ilustruje, kresli uz delsi dobu jen na pocitaci (myslim ze mu klidne muzes napsat jeho stranky jsou v odkazech a urcite ma uvedenou email adresu) o jinych bohuzel nemam prehlad, ale vetsinou to delaji rucne tuzkou nebo tusi, myslim ze jeste jana zizkova dela ilustrace na pocitaci ale najisto to nevim (barevne mapy kazdopadne dela elektronicky urcite)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: út srpen 15, 2006 19:36 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
unnamed napsal:
Vím, že to asi na Asterion nepatří...ale vyskytuje se na Asterionu střelný prach? Samozřejmě se tam asi nepoužívá a ani se neptám, jestli má někdo znalosti na jeho výrobu, ale myslím to tak,jestli jsou tam látky, z nichž se dá vyrobit. Předem děkuji za odpověď. :wink:


nepouziva, suroviny asi budou, ale nikdo ho neumi vyrobit a i kdyby chtel neuspeje. o takovych pokusech byla tusim povidka Hranice možností v Dechu Draka 1/2002

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 45 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.