Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O povoláních na Asterionu

Za jaké povolání nejradši hrajete ?

Za Válečníka   [ 8 ]  
12%
  12%
Za Hraničáře   [ 19 ]  
28%
  28%
Za Alchymistu   [ 5 ]  
7%
  7%
Za Kouzelníka   [ 16 ]  
24%
  24%
Za Zloděje   [ 10 ]  
15%
  15%
Za Kněze   [ 6 ]  
9%
  9%
Za Psionika   [ 2 ]  
3%
  3%

Celkem hlasů : 66
Lord Astaron
Zaslal: po listopad 24, 2003 19:19 Citovat
Založen: 23.11.2003 Příspěvky: 17 Bydliště: Nehvizdy ( poblíž Prahy )
Máte něco, co byste chtěli říci o povoláních na Astarionu, či se s námi o nějaké vaše podělit, nebo nám doporučit nějakou stránku, kde se to dá ? Tak právě pro vás tu je toto forum !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:42 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, to máš hold pravdu. Mě se nejvíc líbí alchymista a Theurg. Ty jejich schopnosti prostě žeru.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Lord Nemo napsal:
I kill you


Nejenom že je to příspěvek naprosto o ničem, ale ještě je gramaticky chybně. Buď I killed you, nebo I will kill you. Pokud máš potřebu psát tu takovéhle věci, piš je alespoň správně. Nicméně dlouho tu nebudou.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Pastel
Zaslal: st prosinec 03, 2003 8:40 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Mne zase najviac vyhovuje lupič ... a s tými doplnkami, čo sú v Asterione, je to skvelé povolanie ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 03, 2003 12:38 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, ale když se theurg naužčí tvořit golemy, tak je dost hustej. Nejvíte, jestli Calisto A. ovládá tvorbu golemů ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: st prosinec 03, 2003 14:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Mě vyhovujou všechny povolání(nyní hraju za člověka-lupiče). Všechny povolání mě lákaj svýma schopnostma a nabídkama na Asterionu...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 03, 2003 19:09 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jasan, s tím souhlasím, ale podle mě je theurg kterej umí tvořit golemy tak je dost dobrej, ale je problém se to naučit. Ale všechny povolání mají svý výhody a nevíhody. Záleží jen a jen na hráči.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meph
Zaslal: st prosinec 10, 2003 12:14 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Hmm,theurg na vyšší úrovni s golemama je tak trochu polobůh,ale jinak je perfektní,že existuje na asterionu tolik různých povolání.Dělá to ten svět více skutečným.Autoři by měli dostat metál.Nebo aspoň diplom. Very Happy

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Zaslal: st prosinec 10, 2003 14:41 Citovat
Nejsem zaměřený na nějaké konkrétní povolání a každé má mnoho možností rozvíjení schopností (na Asterionu obvzláště), ale za dobu hraní RPG jsme zjistili (já a hráči které znám), že velké moci (vlivu na svět resp okolí) lze dosáhnout jen pomocí magie... To na asterionu platí dvojnásob. Máte podobnou nebo jinou zkučenost ?!?
Ivrin
Zaslal: st prosinec 10, 2003 15:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Hm, já bych ten názor trochu upravil... Každý může dosáhnout velké moci(sice by to chodec zvládl hůře než mág, ale proč ne?). I sicco si dokáže vybudovat velký vliv na okolí a jediný co dokáže magickýho je, vás během chvíle oškube o všechno mění(hm, takže výběrci daní sou nejlepší magikové Almedoru Laughing ). A Taranis-Rychlý meč byl snad bleskoprsk??? Ne... Ale je pravda, že kouzelníkovi se dostává více možností dosáhnout vysokého postavení.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 10, 2003 18:45 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Podle mě spíš záleží na kvalitě hráče, a jeho zkušenostech, než na tom, za koho onen dotyčný hraje . Je pěkné, že jste si vybrali dobrou postavu, s předpoklady k vládě, ale umíte za ni hrát ? A i kdyby si dobrý hráč vybral postavu třeba člověka alchymisty-pyrofora, který žádné takové schopnosti pro vládu nemá, a umínil si, že si udělá malé panství, tak to taky dokáže.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meph
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 9:58 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Myslím si,že vůbec není určující být zrovna kouzelníkem,aby se někdo stal slavným.Pokud se pořádně podíváme na významné postavy Asterionu,tak tam rozhodně kouzelníci nepřevládají.Daleko větší šanci na slávu má třeba schopný sicco,i když o jeho pravém povolání (dá-li se o tom tak mluvit) nemusí vůbec nikdo vědět.

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Saul
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 18:22 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Po vyjití falešné apokalypsy se velmi zajímavým povoláním stali kouzelníci. Teď už se i dva kouzelníci na stejné úrovni neodlišují jen svými kouzly.

jinak moji oblíbení byli vždy chodcové, ale v Asterionských modulech se o nich dozvídáme jen velmi málo, bohužel.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 22:48 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tohle podle mne hodně souvisí s moudrostí, kterou člověku udělí léta jeho života. Představte si, že se sejdou všechny povolání jaká jsou na Asterionu možná s nejvýraznější kombinací. A začnou si spolu povídat. Všechny budou velice moudré, ale přitom každá bude zastávat jiný názor. A co je nejlepší, všechny mají pravdu.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 22:43 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jasně, protože pravda neexistuje. Co je to vlastně pravda ? To je názor, na kterém se shodne více lidí, a je to jejich pravda, které věří, ale i jedinec má svou pravdu, když něco tvrdí.
A co velká pravda, které již věří mnoho lidí ? Ta jde pádným důkazem jiných taky vyvrátit. Ne, stálá pravda není !!! Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.