Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  BESTIAR - aplikace DrD+

peca
Zaslal: so červenec 01, 2006 14:06 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
<cite>Shark pro Pecu:
1. Účinek je podle mě zapsaný správně, jelikož je uvedeno, že je to zranění a převádí se dle příslušné tabulky. To tau podle mě zas až tolik nevadí, je to alespoň jasnější na první pohled.
2. Protože jde o schopnost, která funguje velmi rychle (na konci příslušného kola), přišlo mi i s ohledem na PJ jednodušší uvádět přímo hodnoty, aby se zbytečně nezdržovalo.</cite>

1. "τ (Velikost + 4)" to neni spravny zapis, takovy se _nikde_ v pravidlech DrD+ nepouziva. _vzdy_ se zapisuje pouze "Velikost + 4".
2. Jde o to nebude kompatabilni se zapisy pravidle DrD+, predevsim v bestiari. Tabulka Zraneni a Unavy je na osbnim deniku, pracuje se s ni tak casto, ze si ji mnozi pamatuji zpameti (alespon v bezne pouzivanem rozsahu) a navic se v rozsahu 6 az 12 shoduje bonus s hodnotou. ve vyssich cislech je se hodnota meni jiz skokove, takze pokud jste ji neodecitali z tabulky, bude "tezsi" k ni dohledat bonus, kdyz tento bude potreba. uznavam, ze zpraidla to potrebovat nebudes, ale jak jsem psal uz drive, pokud bude _neco_ ovlivnovat regeneraci, tak vzdy to bude nejkay bonus. proto by mela byt i regenerace zapsana formou bonusu (Sily regenerace), nikoli hodnoty (Bodu zraneni).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: ne červenec 02, 2006 10:22 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
1. Nakonec jsem to akceptoval, byť se mi stále moje forma zápisu jeví jako jasnější a názornější.

2. Beru, projdu a upravím.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peca
Zaslal: ne červenec 02, 2006 19:05 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Dik.
Ja ted musim dopsat jeste neco Jirine, ale potom bych zkusil precist ten bestiar dukladne. Bohuzel jsem to zatim nestihl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.