Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Silwerin
Zaslal: so červen 10, 2006 12:18 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Shark napsal:
Pokud máš k dispozici tiskárnu s volnou kapacitou a pár (desítek) tisíc na pokrytí nákladů na vydání, dalo by se o tom případně uvažovat Very Happy


Dobře, uznávám argumenty Smile Jen jsem myslel, že Altar bude mít po vydání DrD+ nějaké prostředky a volné ruce pro vydání ZZS. I když do toho nevidím...

Asi už budu otravnej s pohledama do budoucna (stačí mě zarazit Wink ), ale doufám, že vydávání Asterionu bude v budoucnu pokračovat - zvláště, když jsou vyřešeny ty peripetie s aplikacemi na DrD+.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: so červen 10, 2006 13:40 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Ako autori ste neuvažovali o variante úplne sa vykašlať na Altar a predávať moduly cez vlastný e-obchod? Uznávam, že asi by to bolo o niečo byrkraticky náročnejšie ale súčasne aj ekonomicky efektívnejšie nie???

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: so červen 10, 2006 19:55 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Silwerin napsal:
Asi už budu otravnej s pohledama do budoucna (stačí mě zarazit Wink ), ale doufám, že vydávání Asterionu bude v budoucnu pokračovat - zvláště, když jsou vyřešeny ty peripetie s aplikacemi na DrD+.


Ještě tak zcela nejsou Smile , ale snad už se nic definitivně nepokazí.

Co je mi známo, existuje koncepce (možná, že ji už Gilgalad někde zde zmiňoval), ještě aby byli lidé a peníze... Smile

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: so červen 10, 2006 20:00 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
arten napsal:
Ako autori ste neuvažovali o variante úplne sa vykašlať na Altar a predávať moduly cez vlastný e-obchod? Uznávam, že asi by to bolo o niečo byrkraticky náročnejšie ale súčasne aj ekonomicky efektívnejšie nie???


Pochybuji, že by byla možná varianta "Altar vydává - my prodáváme". Navíc e-shop není vše, bylo by třeba zásobovat i kamenné obchody. vybudovat si distribuční síť, a k tomu bychom nebyli schopni dodávat "background", tedy příslušná pravidla. Pokud tě zajímá eventuelní vydávání u jiného nakladatele, rozhodně to není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát, mimo jiné z výše uvedeného důvodu o backgroundu...

Čili shrnuto: byrokraticky mnohem náročnější, ekonomicky sotva efektivní. Nikdo ze současných autorů nemá a) čas, b) konexe a c) kapitál, aby se do něčeho takového pustil.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: ne červen 11, 2006 20:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Nazarei mi zaslal poslední části aplikace k Času temna, takže pevně doufám, že tento týden se mi ji podaří zkompletovat do finální podoby, čímž bude otázka tvorby aplikací vyřešena a může se začít řešit to, jak je dostat mezi vás...

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: ne červen 11, 2006 21:56 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Shark napsal:
Nazarei mi zaslal poslední části aplikace k Času temna, takže pevně doufám, že tento týden se mi ji podaří zkompletovat do finální podoby, čímž bude otázka tvorby aplikací vyřešena a může se začít řešit to, jak je dostat mezi vás...

Úžasná zpráva. Moc gratuluju všem co se na aplikacích podíleli.
Já osobně bych je umístil na vaše stránky, protože distribuce pomocí CD se mi zdá příliš zdlouhavá a nedokonalá, např. ti, co již nemají papírek o zakoupení Času temna, by neměli na CD nárok. takže já se stavím za free stažení z www.asterionrpg.cz
A ještě jednou moc gratuluji!!! Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Shark
Zaslal: po červen 12, 2006 6:37 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
unnamed napsal:
Shark napsal:
Nazarei mi zaslal poslední části aplikace k Času temna, takže pevně doufám, že tento týden se mi ji podaří zkompletovat do finální podoby, čímž bude otázka tvorby aplikací vyřešena a může se začít řešit to, jak je dostat mezi vás...

Úžasná zpráva. Moc gratuluju všem co se na aplikacích podíleli.
Já osobně bych je umístil na vaše stránky, protože distribuce pomocí CD se mi zdá příliš zdlouhavá a nedokonalá, např. ti, co již nemají papírek o zakoupení Času temna, by neměli na CD nárok. takže já se stavím za free stažení z www.asterionrpg.cz
A ještě jednou moc gratuluji!!! Wink


Zatím jsou dvě věci, které jsou třeba vyřešit:
1) Použití jistých mechanismů z oficiálního Bestiáře pro DrD+ resp. svolení s otištěním příslušné pasáže v asterionských aplikacích.
2) Odměny za aplikace.

Jakmile se toto vyřeší a Altar dá svolení, tak je samozřejmě na naše stránky umístíme.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: po červen 12, 2006 13:42 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Dneska mi přišel domů letošní katalog produktů Altaru - už v něm byla zmínka o ZZS - na podzim Very Happy

Jen se zeptám, bude součástí i mapa Stínového světa? Všechno - i aplikace - bude zhuštěno do jedné knihy? Bestiář už nebude jako býval?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: po červen 12, 2006 21:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
APLIKACE ASTERIONU PRO DRD+ JSOU PO AUTORSKÉ STRÁNCE HOTOVÉ!

Ano, před malou chvílí jsem dokompletoval vlastní aplikaci k Času temna, která má úctyhodných 88 stran. Jenom pro orientaci uvedu ještě stránkové rozsahy ostatních aplikací: NS 51, PP 25, VTB 17, ZHZM 22, ZP 15, OLD 22, FA 34.

Nyní tedy již zbývá jen dohodnout se s Altarem na podmínkách uveřejnění a už se můžete těšit Smile

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: po červen 12, 2006 21:45 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Shark napsal:
APLIKACE ASTERIONU PRO DRD+ JSOU PO AUTORSKÉ STRÁNCE HOTOVÉ!

Ano, před malou chvílí jsem dokompletoval vlastní aplikaci k Času temna, která má úctyhodných 88 stran. Jenom pro orientaci uvedu ještě stránkové rozsahy ostatních aplikací: NS 51, PP 25, VTB 17, ZHZM 22, ZP 15, OLD 22, FA 34.

Nyní tedy již zbývá jen dohodnout se s Altarem na podmínkách uveřejnění a už se můžete těšit Smile

Už teď se mi třepou ruce...jen aby se Altar nevzpíral.
Něco zkusí a uviděj! Měli by kejvnout na všechno a být rádi!Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cenis
Zaslal: út červen 13, 2006 10:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerin napsal:
Dneska mi přišel domů letošní katalog produktů Altaru - už v něm byla zmínka o ZZS - na podzim :D

Jen se zeptám, bude součástí i mapa Stínového světa? Všechno - i aplikace - bude zhuštěno do jedné knihy? Bestiář už nebude jako býval?


mapa SS: asi ne, spis tam bude barevny a diplneny lendor, ktery mel byt puvodne uz v Case temna (mapa ss me prijde osobne trochu zbytecna, ale mozna se to zmeni)

Aplikace: pouze na CD, nikoliv tistene

Bestiar: pokud tim mas na mysli klic bytosti astralnich, tak nic takoveho uz v ZZS nebude

dobrodruzstvi: mozna samostatny sesit v mekke obalce (jako dotet byly apliace), mozna primo soucast knihy

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
arten
Zaslal: út červen 13, 2006 17:29 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
V kronike rilondskeho taženia som sa nedočítal (ak som to prehliadol tak sorry) o osude rytierov a dobrodruhov, čo boli toho času v Derteone? Mohli by ste špecifikovať bližšie?

THNX.

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: út červen 13, 2006 17:48 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
arten napsal:
V kronike rilondskeho taženia som sa nedočítal (ak som to prehliadol tak sorry) o osude rytierov a dobrodruhov, čo boli toho času v Derteone? Mohli by ste špecifikovať bližšie?

THNX.


pokud neutekli, nebo se na mnoho mesicu neschovali do derteonskeho podzemi, tak zemreli, popripade byli zajati a zotroceni v dolech...
nic moc veseleho

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: st červen 14, 2006 13:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
prosim vsechny, aby sve pripadne dotazy na ZZS presunuli do nove mistnosti venovane tomuto modulu, ktera byla otevrena...diky

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: st červen 14, 2006 13:24 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Cenis napsal:
Silwerin napsal:
Dneska mi přišel domů letošní katalog produktů Altaru - už v něm byla zmínka o ZZS - na podzim Very Happy

Jen se zeptám, bude součástí i mapa Stínového světa? Všechno - i aplikace - bude zhuštěno do jedné knihy? Bestiář už nebude jako býval?


mapa SS: asi ne, spis tam bude barevny a diplneny lendor, ktery mel byt puvodne uz v Case temna (mapa ss me prijde osobne trochu zbytecna, ale mozna se to zmeni)

Aplikace: pouze na CD, nikoliv tistene

Bestiar: pokud tim mas na mysli klic bytosti astralnich, tak nic takoveho uz v ZZS nebude

dobrodruzstvi: mozna samostatny sesit v mekke obalce (jako dotet byly apliace), mozna primo soucast knihy

Jen jsem se chtěl zeptat, proč zrovna k modulu ZZS budete dávat barevnou mapu Lendoru? ZZS se bude dotýkat tak moc Lendoru? Já měl právě pocit....že do budoucna plánujete vytvořit samostatný modul o Lendoru, kde by se ta mapa mohla objevit - sice je to za hodně dlouho, ale jen nemůžu přijít na to, co má ZZS tolik společného s Lendorem. Možná dokážu pochopit, když ji zrovna někdo dodělal a chcete ji uveřejnit, ale jako součást ZZS?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 40 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.