Krajiny za obzorem: Úžiny Tary

(Mytágo, dokončení velmi pravděpodobně na v půlce až na konci roku  2018)

Tvůrčí tým: Radek Richtr (koordinátor modulu), Miloš Zaoral, Jan „Zanaar“ Plšek, Jaroslav „Oggysu“ Vrba, David „Seth“Rozsíval, David Kubánek, Vojtěch „Kelghor“ Růžička, Jaroslav Uhlíř.

Po změně rovnováhy mocností na Lendoru i Taře zbyla po zániku Saridnaru jen jediná vojenská jistota - námořní síla Plaveny. Ale i to se mění. Na Ostrově albatrosů se poblíž Kirbega objevuje podivně často skřítek se šedýma očima, z Trpaslíkova hvozdu vyplouvá více a více trpasličích fregat, dříve zaměstnaných v potyčkách se Sarindarem. Dračí lodě brázdí vnitřní moře také pořád častěji, stejně jako do Úžin nyní „očištěných“ od nemrtvých míří za rychlým výdělkem na Ohnivé pobřeží zástupy dobrodruhů. A ti nejodvážnější míří dál do Jižního hvozdu, neb se proslýchá, že Drik Oranžový, šílený pán hvozdu padl. 

 

Krajiny za obzorem: ???

(Mytágo, snad 2019)

Tvůrčí tým: Radek Richtr (koordinátor modulu), Petr „Lamius“ Pozdena, David „Seth“Rozsíval, Miloš Zaoral, Jan „Zanaar“ Plšek, Jaroslav „Oggysu“ Vrba, David Kubánek, Vojtěch „Kelghor“ Růžička, Jaroslav Uhlíř.

Svět se mění. Království vznikají a zanikají. Osud Minkoru, města sedmi, děsí Dálavy stejně jako Plavenu. Velká válka je na spadnutí a hrozí, že do chřesotu zbraní zatáhne celý svět. Když se bortí aliance, spojenectví, dýky ve stínech a intriky jsou na denním pořádku a vymírají královské rody, nastává čas na prastaré síly a plány v plánech jiných plánů... 

 

???: ???

(Mytágo, snad 2019-2021)

Tvůrčí tým: Radek Richtr (koordinátor modulu),  Jaroslav „Oggysu“ Vrba, David Kubánek, Petr „Lamius“ Pozdena, David „Seth“Rozsíval, Miloš Zaoral, Jan „Zanaar“ Plšek, Vojtěch „Kelghor“ Růžička, Jaroslav Uhlíř.

Pro Královské nastává Apokalypsa. Lendor hoří. Tara se otřásá v základech pod nohami skřetů. Trpasličí rasa stojí před finálním rozhodnutím, ke kterému se elfové odhodlávali tak dlouho. Bohové chodí po zemi a velí vojskům lidí. Konají hrdinské skutky o kterých by se mohlo vyprávět po stovky, ba ticíse let. Bude-li někdo, kdo by to mohl vyprávět. Ale přesto jsou na Asterionu tací, kteří nemají tušení o tom, že se blíží poslední verše Tereciusovy Tryzny za Asterion. Jak zasáhnou do osudu světa ti z polozapomenutých zemí mýtů daleko, daleko za obzorem?