Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Tvorba hracu

M´te
Zaslal: ne únor 08, 2004 19:34 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
john_jarik potřeboval bych po tobě abys udělal nějaké CP... resp. historické postavy, a to: lidi (šlechtice, obchodníky), které považuješ za důležité při potlačování povstání ve Storabsku (chtěl bych aby mezi nimi byli agenti Almendorské tajné služby, kteří měli velký význam na území Storabska v daný čas, pokud to bude možné...) konkrétnější jejich působení bychom pak spolu probrali.

Jinak k armádě Storabské. Preferována je jízda vyzbrojena dlouhými kopími nebo krátkými reflexními luky. U pěchoty lze hovořit spíše o "různě vyzbrojené mírně organizované hordě seveřanů".
Plátové zbroje jsou výjimkou dostupnou jen velitelům a většina armády je tak oděna v kroužkových zbrojích (výměna za potraviny s trpaslíky) a zbrojích šupinových. Oddíly střelců s luky nemají zbroje vůbec a jinak používají zbroje z kůže. V případě osobních zbraní se používají buď levné ale kvalitní dřevorubecké i válečné sekyry trpaslíků a velmi kvalitní mohutné meče seveřanů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po únor 09, 2004 12:12 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
M´te napsal:
john_jarik potřeboval bych po tobě abys udělal nějaké CP... resp. historické postavy, a to: lidi (šlechtice, obchodníky), které považuješ za důležité při potlačování povstání ve Storabsku (chtěl bych aby mezi nimi byli agenti Almendorské tajné služby, kteří měli velký význam na území Storabska v daný čas, pokud to bude možné...) konkrétnější jejich působení bychom pak spolu probrali.


Neco jsem si ted nastinil.

A pro jistotu pripominam. Dnes vecer je od 19.00 a dale diskuse o tvorbe Lendoru... tvurci i Asterionsti tvurci jsou vitani v dany cas na mistnim chatu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: po únor 09, 2004 21:56 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Prvni prispevek najdete na http://paladin1.webpark.cz/keledor.zip . je to dobry pocatek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: čt únor 12, 2004 13:09 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Takze pro vsechny tvurce. Je zrizena stranka, kde se budou objevavat nase texty. Dokud nebude dany text oznacen, ze finalni, tak v nem naleznete chyby a nesrovnalosti. TO je ale pri tovrbe uuplne normlani. Prot za chyby nehubujte, jen na ne upozornujte, aby je tvurce mohl opravit.

Tak a nyni jiz ta adresa (a propo.. najdete na ni kus mapy, ktery se tyka Lendoru a nekterych jeho mest a nazvu rek, tak si toho vazte)

Very Happy http://paladin1.webpark.cz Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: so únor 28, 2004 10:28 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Konečně mám doma net, takže teď už to bude mnohem lepší... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tholdrin
Zaslal: ne únor 29, 2004 9:08 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 3
Zdar, Já bych chěl trochu zakutit do trpaslíků -Rozvrstvení spol.,Organizace avýzbroj Armády,její rozmístění,trpasličí kodexy...
a tak bych mohl mluvi ještě dlouho Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po březen 01, 2004 10:55 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Tholdrin napsal:
Zdar, Já bych chěl trochu zakutit do trpaslíků -Rozvrstvení spol.,Organizace avýzbroj Armády,její rozmístění,trpasličí kodexy...
a tak bych mohl mluvi ještě dlouho Cool


tohle je asi nejproblematictejsi... protoze jak jsme mluvil s tvuci a jak muzete nalezt naznaky ve Falesne apokalypse, tak se maji objevit Prastari trpaslici.
A pochybuji, ze by se tvurci nezminili pri tomto i o tech stavajicich.

kdyz neco napises, jiste se to dostane do Tvorby, ale aby jsi pak nebyl zklaman, ze to tvurci Asterionu vidi jinak.

Ale stejne PIS, PIS, PIS. Treba budes tak motivujici a inspirujici, ze budes slavnej. Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: po březen 01, 2004 10:56 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Prave mi prisli dva texty Keledor 2 a Storabsko.
Takze se v nejblizsich dnech muzete dockat novych textu (vcetne mych pripominek - protoze pripominky mit asi budu Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: po březen 01, 2004 15:19 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Myslím, že keledor bys mohl odstranit... pokud jsem pochopil, keledor dva obsahuje původní text, ale přepracovává jej a rozšiřuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po březen 01, 2004 18:38 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
M´te napsal:
Myslím, že keledor bys mohl odstranit... pokud jsem pochopil, keledor dva obsahuje původní text, ale přepracovává jej a rozšiřuje.


Ja si toho taky vsiml az ted, necetl jsem to. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt březen 18, 2004 8:24 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
john_jarik napsal:
Ja si toho taky vsiml az ted, necetl jsem to. Smile


Jednou z nejdulezitejsich zasad vytvareni stranek je to, ze se na ne nedava nic, co neni hotove. Nastvany navstevnik uz podruhe neprijde ...

Skica pojednavajici o Almendoru je prazdna a pusta - vzduchova bublina.
Keledor je popsan o trochu lepe, ale text ve sve nahote ukazuje, ze popsat funkcni a dynamicky stat neni jednoduche. Bohuzel text je naprosto neprehledny - 6 stranek bez jedineho podnadpisu svedci o tom, ze autorovi docela dobre napady prichazeji na svet hala bala. Coz takhle predem vytvorit osnovu a drzet se ji. Neplest nerostne suroviny s historii (ja vim, ze to spolu souvisi, ale kdokoliv by zkousel v textu hledat, tak tady hledat urcite nebude ...) apod.
Na rozdil od predchozich zlomku mne povidka prijemne prekvapila. Ma hlavu a patu. Snad jen, nez neco publikujete, byste si to mohli alespon precist a zredigovat CHYBY!

Neco vytvorit je tezke. Zvlast kdyz nadseni tak rychle opada .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
john_jarik
Zaslal: čt březen 18, 2004 8:56 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Sven Ivanhwen napsal:
john_jarik napsal:
Ja si toho taky vsiml az ted, necetl jsem to. Smile


Jednou z nejdulezitejsich zasad vytvareni stranek je to, ze se na ne nedava nic, co neni hotove. Nastvany navstevnik uz podruhe neprijde ...



No.. napada mne jen jedna varianta.. pridej se, napis a ukaz, jak to ma byt.
Kazdy tvorime ruznym zpusobem.. a ze se objevuji nehotove texty je dano tim, ze se autor vzdy chce hned pochlubit myslenkou.

Diky tomu jsme uz uzavreli diskusi o tom, kdo se cim zivi a kdo s cim obchoduje s ostatnima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: pá březen 19, 2004 14:40 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Swen, chápej to spíše jako pracovní texty pro naše vlastní potřeby. Když potřebuju něco o keledoru, mrknu na stránku stáhnu novou verzim textu, proletím ji a hned vím, že psát o exportu obilí ze Strorabska do Keledoru je blbost (příklad, neberte mě nikdo za slovo). K těm chybám... uh ? A já sem si mysle, že jsem si to pak (s vydatnou pomocí MicrosoftWord ) opravil... Surprised/ ale kdo ví, dopsakl jsem to večer a v tutéž dobu unaven odeslal, tak sem na to asi zapomněl.... no co no...

Jinak sry, že sem teď nic nedodal, neměl jsem kvůli školy čas. jj zkusím něco hecnou teď o víkendu...

Jinak.... jestli DrD+ vzniká za podobných podmínek jak třeba tohle, tak se fakt není co divit, že to tak trvá. Nyní to chápu víc než kdy předtím. Ale zas na druhé straně jsem nikdy neuvedl, kdy budu (budeme) s tím hotovi. (to je holt ve hvězdách a jen Paní hvězd to ví Smile ani my sami si nejsme jisti...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po březen 22, 2004 9:12 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
M´te napsal:

Jinak sry, že sem teď nic nedodal, neměl jsem kvůli školy čas. jj zkusím něco hecnou teď o víkendu...


Jasne, tohle chapem snad vsichni.. a asi jsme na tom podobne Smile)
Ja jen cekam, az nebudu mit doma svoji sunku,ale novejsi comp a nebude mi blbnout Word Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: po březen 22, 2004 10:52 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
john_jarik napsal:
No.. napada mne jen jedna varianta.. pridej se, napis a ukaz, jak to ma byt.


Uz F.X. Salda (slavny prvorepublikovy kritik) rekl - "kritik nemusi umet napsat dany text (roman, povidku) lepe ....."
Obdivuji, ze jste se do neceho takoveho pustili, ale sam se k vam rozhodne nepripojim. Staci mi jednou za rok poslat jeskyni do Zlateho sparu - to je premlouvani se ... Smile
Tu kritiku neberte jako odrazovani od Vaseho projektu, ale spis jako par napadu, jak se zlepsit ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.