Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Oblačné Město a vše okolo světlonošů

Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so únor 14, 2004 17:04 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, ale v jiných situacích ano............. jako třeba, když mě napadne tlupa dobrodruhů, nebo něco jiného, tak si od nich odletím a začnu do nich krosit mojí kuší......... to je prostě bezva Wink
Ale teď k tématu, jaký světlonoš se vám nejvíce líbí ???

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne únor 15, 2004 0:07 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo, ale v jiných situacích ano............. jako třeba, když mě napadne tlupa dobrodruhů, nebo něco jiného, tak si od nich odletím a začnu do nich krosit mojí kuší......... to je prostě bezva Wink
Ale teď k tématu, jaký světlonoš se vám nejvíce líbí ???


Arak, Talanté Tyrea a Yralah.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
meator
Zaslal: po únor 16, 2004 12:33 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No mě se nejvíc líbí Arak. Je tak trochu odlišnej od ostatních.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st únor 18, 2004 12:17 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Paladin,Talanté a Arak...s paladinem sem se už potkal...hustý... Razz

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: čt červen 10, 2004 19:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Mezi světlonoši se mi líbí Arak, Crein, Ereian, Glarbin a Irvein.
Chtěl bych slyšet váš názor na otázku:Dokážou světlonoši splnit svůj úkol na tomto světě a zbavit ho nákazy nemrtvého šílenství? Třeba i s pomocí Vienna Nešťastného(pokud dokáže vyhrát souboj ve své mysli)? Dokážou vymítit zatracence lidské společnosti-nekromanty a přesvědčit další nástupce na tento strach nahanějící post o své nesprávné cestě?

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: so červen 12, 2004 10:15 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ne. Páč vždycky se najde nějakej pošuk, co si bude chtít nějakýho toho kostlivce uplácat. tedy pokud se dostane k Nekromantově knize...
Světlonošů není zase tolik, aby samy nekromanty zničili, potřebujou lidi (elfy, trpaslíky, atd...), aby jim pomohli, ne?
Největší zlo tu představuje Umrlčí království, a pokud bude zničeno, tak jedině dobře, ale jak říkam, nekromancie z Asterionu už nikdy nezmizí.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Pastel
Zaslal: po červen 14, 2004 10:46 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Mne sa páči anathan ... hlavne je vhodný ako zdroj nie bežných informacií ... Smile

Nekromancia nebude zničená, nech skúša kto chce čo chce. Vedomosti už sú priveľmi rozšírené a na kompletné zničenie nik nemá moc. A myslím, že je už atk hlboko zakorenená do Poriadku sveta, že by jej vykynoženie porušilo rovnováhu síl ...

Okrem toho, svetlonoši majú plné ruky práce s tým, aby zadržali rozpínanie Umrlčieho kráľovstva na sever. Predsa len, sily UK sú obnoviteľné ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po červen 14, 2004 19:49 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Jo to je pravda. Sice je světlonošů málo, ale přesto se držej. No teď mě napadá, že se žádná moje postava ještě nikdy neutkala se světlonošem a doufám, že k tomu nedojde.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: po červen 14, 2004 20:29 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Pokaď tvoje postava sleduje dobré cíle, nemá důvod se s něktarým světlonošem utkávat. Ale pokud se jí to "poštěstí", budiž jí zem lehká... Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
domingo
Zaslal: út červen 15, 2004 8:17 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Pastel napsal:
Mne sa páči anathan ... hlavne je vhodný ako zdroj nie bežných informacií ... Smile

Preto sme ho stretli Wink

Akurat postavy nevedia co / kto to zac je takze sa ho nemohli vypytovat aby si rozsirili obzor ... (ale dalo sa to odpozorovat z jeho spravania ... narazil na kniznicu a ... stratil pojem o case Wink dokonca nechcel odist z podzemia kde sa objavovali nemrtve myslienkove bytosti ...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po červen 21, 2004 14:35 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
2domingo: Každý má nejaké "muchy" ... Smile

2meator: Ak budeš stáť na opačnej strane barikády, snáď tvojej postave Sedemnástka odpustí. Nám sa kedysi dávno "pošťastilo" zabiť valkýru (ani svetlonoši nie sú imúnni voči Bielej strele), ale bolo to nedorozumenie. Bola neviditelná a náš nekromant reagoval prehnane agresívne, splietol si ju s minotaurom, ktorý nás prenasledoval ... boli z toho trochu trable ... :-/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: čt srpen 26, 2004 9:32 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
4Tan...: Ahoj Tane. Jen pro začátek, nemusíš se bát, nepovedu dvě úplně stejné diskuse... Stačí mi ta co máme u Arvedanů...

4All:Čímž se dostávám k tomu, že každý, kdo by chtěl znát můj názor na oblačné město, ho najde v "Třetí kontinent, Aurean a vůbec vše o Arvedanech".

4Irvin: Přesto si neodpustím: Pokud Vieen svůj souboj se sebou samým vyhraje, pak tu světlonošskou chátru smete z Asterionu.

4Unknow: Bohužel mi uteklo kdo to psal... Ale kdyby celý Asterion padl, padne i Oblačné město - nebude kde hledat Nadané, bez Nadaných nebude světlonošů, Oblačné město ovládnou obyčejní lidé a ono padne.

Obecně: Těžko říct, který světlonoš se mi líbí nejvíc... Bohužel je neznám jmény, ale dobrá je ta poslední, jak je spřízněná s kobrou a Arak (jak tu někdo psal - je jinej). Zcela alergickej jsem na toho, kterej se může měnit v stříbrnýho draka arozdělovat své osobnosti, ale to je píš mou antipatií k světlonošům, protože jiné mocné bytosti (Mwan´duuranga...) mi nevadí...

4Pastel: Těší mě, že někdo hraje i nekromanta.

About Nekromants: Nechce mi někdo z vás, zastánců Světlé strany, vysvětlit, čím je nekromancie (ve smyslu pouhé a čisté animatiky) proti Řádu světa? Ti, kterým ta těla patřila s nimi již nemají nic společného, jsou jinde a manipulace s tím tělem je nijak neovlivní, obecně vzato, tři dny po smrti, kdy Duše odejde do Vnějšího světa, není tělo ničím víc, než třeba kamenem (je jen hromadou bílkovin a jiných prvků (vápníku, uhlíku...))- a tvoření golemů nikomu nevadí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: čt srpen 26, 2004 20:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No s tím tělem máš pravdu.Ale je to v podstatě proti přirozenosti jako třeba nekrofílie.Ale nekromancie je horší.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: út srpen 31, 2004 20:29 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
I kdyby se podařilo UK zničit (to je dobrev vtip) znamenalo by to asi
stejně konec kontinentu (nejsem si stopro jistý ale) Vieen a Khar se drží v šachu a zajímalo by mně jak by si lidi poradili s tím přívalem skřetích hord,a to že by bzli světlonoši tak silní že by je dokázali zadržet...no to snad ne?!?!?!. Ze světlo nošů se mi líbí arak,eribor a nanathan.
Tuk-Enek:já se přikláním spíše ke stínům.A dle mého už jenom vznik takového stroje na zabíjení jako je třeba mumie s deseti ozvěnami ne bo i obyčejný kostlivec je jeho porušení, už jenom jejich cíl zabíjení je porušení přečti si co říká hlas srdce lesa dávno mrtvých.MOŽNÁ žě kdybys ho oživil a zabránil mu v tom aby zabíjel tak by to MOŽNÁ porušení nebylo,a vysvětli mi proč mají všichni nekromanti skřetí sindrom hmm.
P.S. a pokud nechceš vytvořit nemrtvé jako armádu bylo by to i zbytečné pokud nemáš jako jsem mívávával já alchimistu giaba (a jeho vyvolání už porušení řádu je a to mi nikdo nevimluví) musíš zaplati celkem DOST peněz alchimistovi který by ti dodal magy. a přeléval se do krystalu (můžeš je dodávat přímo ale jsem zvědav kolik a na jak dlouho jich naráz udržíš) a to by bylo levnější pronajmout si armádu řemeslníků.Hlavním cílem nemrtvých bylo zabíjení a theurg který oživuje golemy a posílá je vraždit lidi to by se líbilo a si málo komu.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: st září 08, 2004 8:38 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Tuk-Enek napsal:
4Pastel: Těší mě, že někdo hraje i nekromanta.

Podľa mňa je to tiež skvelé povolanie ... Smile A v podaní Mortimera to bola aj skvelá postava ... len škoda, že postupom času začal prepadať temnej stránke ... asi tá moc akosi vplýva na uvažovanie ... Smile

Proti Poriadku sveta je hlavne z pohľadu bohov, pretože veľmi dobrý nekromant by si dokázal pripútať ich dušu ... a tento dôvod predsa stačí, aby nekromanti stáli mimo "zákon" ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.