Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Třetí kontinent, Aurean a vůbec vše o Arvedanech

Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 14, 2004 10:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já nevím, co proti tomu všemu máte.... . Skřítčí bojový umění se nanaučí jen tak kde kdo.... . Musí mít dobrý původ a dostatek financí na školu (to by se dalo srovnat třeba se studiem na universitě magie...) a jestli si myslíte, že každý skřítek se to učí od 1. úrovně, tak jste na omylu.. to jen ti nejnadanější a v tomhle je to pak věc PJ, jak to dokáze korigovat (jo holt když je někdo blbej, nebo si nedokáže zjednat autoritu a vše hráčům dovolí se obvykle vymlouvá na pravidla... Cool ). Vemte si například kolik postav(skřítků), který sou popsaný v Aplikaci k OLD umí bojový umění.... a na jaký sou třeba úrovni... .
Vy sice říkáte, že skřítci tím mají obrovskou výhodu oproti ostatním, ale vemte si třeba lidi. Jejich neskonalou výhodou je to, že sou všude. prostě všude. Takovej člověk se má vždy na koho obrátit, vždy najde nějakého příslušníka své rasy, kterému se může svěřit atd... . A co skřítek ??? Pokud PJ vysloveně nedá dobrodružství do prostředí skřítčího národa (tedy zlatého lesa, nebo skřítčích vrchů), tak skřítek nemá nikoho... . Vám to možná připadá jako nicotný, ale normální člověk si chce založit rodinu a když nikoho nemá...... tak co. Takové malé detaily, které krásně doladí hru jsou právě doménou člověka.... . Pokud máte rádi roleplaying tak má člověk výhodu....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 14, 2004 10:29 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ale zpět k tématu. Docela by mě zajímalo, co, nebo kdo teďkon obývá země původního císařství a Kharovy východní říše... (viz. Čas Temna), co si o tom myslíte, nebo jaký na to máte názor ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: út prosinec 14, 2004 11:00 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Tan-min-wu:
Co proti tomu máme..?
Je to uboze vymyšlený. Nejde o to, že je to silný, ale o to, že některé chvaty jsou okopírované a jinak nazvané schopnosti jiných povolání, které jsou navíc ještě silnější. Skřítčí bojové umění je samo o sobě dobrý nápad (inu dělám tradiční Kung Fu už řadu let..), ale to jak je to vymyšlený.. to je vážně výsměch ostatním povoláním, hlavně šermířovi a bojovníkovi. Jsou tam blbosti, tudíž se nemůžu rozplývat nad tím, jaká je to báječná věc. Jelikož k tomu mám blízko, vím o čem mluvím, Tan-mine..
A jen tak mimochodem..
Tan-min-wu napsal:
..v tomhle je to pak věc PJ, jak to dokáze korigovat (jo holt když je někdo blbej, nebo si nedokáže zjednat autoritu a vše hráčům dovolí se obvykle vymlouvá na pravidla... Cool ).

U nás jsem to ještě nikomu nezpřístupnil.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 14, 2004 13:36 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Sandro Sinae napsal:
To Tan-min-wu:
Co proti tomu máme..?
Je to uboze vymyšlený. Nejde o to, že je to silný, ale o to, že některé chvaty jsou okopírované a jinak nazvané schopnosti jiných povolání, které jsou navíc ještě silnější. Skřítčí bojové umění je samo o sobě dobrý nápad (inu dělám tradiční Kung Fu už řadu let..), ale to jak je to vymyšlený.. to je vážně výsměch ostatním povoláním, hlavně šermířovi a bojovníkovi. Jsou tam blbosti, tudíž se nemůžu rozplývat nad tím, jaká je to báječná věc. Jelikož k tomu mám blízko, vím o čem mluvím, Tan-mine..
A jen tak mimochodem..
Tan-min-wu napsal:
..v tomhle je to pak věc PJ, jak to dokáze korigovat (jo holt když je někdo blbej, nebo si nedokáže zjednat autoritu a vše hráčům dovolí se obvykle vymlouvá na pravidla... Cool ).

U nás jsem to ještě nikomu nezpřístupnil.


V tom případě nevím na co si stěžuješ.... . Skřítčí bojové umění, jak už sem psal je jen pro vyjímečné skřítky, ne pro každýho, a souhlasím s tim, že by se to nemělo moc dávat hráčům, ale když potkáš takovýho malýho zlodějíčka...... Laughing ,tak je to příjemné zpestření.
Prostě, kdo na to má (a to zřejmě ne každý), tak se to může naučit a to tak, že nejen skřítek, ale třeba i člověk.... jen o tom musí vědět. Pro skřítky je to taková malá kompenzace za jejich vlastnosti, třeba pro bojovníka (skřítčího)....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: út prosinec 14, 2004 13:58 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Aha. A co kompenzace pro hobitího válečníka.. Question Exclamation Question Exclamation
To byl ale argument..
Nikomu jsem to nedal, protože je to ubohý a bojovému umění se to vůbec nepodobá.
Musím se pořád opakovat? Nekritizuju ten nápad, ale to jeho provedení. Je to nevychytaný, copak to nevidíš? Snad nejsi takovej spotřební typ?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: út prosinec 14, 2004 14:40 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Jo to jsme delali driv ted unas nikdo nehraje za skritka!!!!A kdyz hraje nekdo za neco jinyho tak se vzdycky mezisebou dohodnem!!!!!!! Wink

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 15:57 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Sandro Sinae napsal:
Aha. A co kompenzace pro hobitího válečníka.. Question Exclamation Question Exclamation
To byl ale argument..
Nikomu jsem to nedal, protože je to ubohý a bojovému umění se to vůbec nepodobá.
Musím se pořád opakovat? Nekritizuju ten nápad, ale to jeho provedení. Je to nevychytaný, copak to nevidíš? Snad nejsi takovej spotřební typ?


Hobit je oblíbenej, to je jeho velká výhoda... je malej roztomilej a pokud chce hrát za válečníka, tak může používat různé zákeřné zbraně ale... nevidel jsem moc hobitích válečníků... to už vyplívá z toho, co je psaný v hlavním modulu.
Kdežto skřítek, to je něco jinýho než hobit ten neni tak zbabělej, tlustej atd... Twisted Evil

Jo a kolikrát mám já opakovat, že je to jen pro mocné skřítky, ne pro každýho !!! A je vidět, že nevíš, co to je skřítčí kultura... .

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 16, 2004 15:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hrabe Stig napsal:
Jo to jsme delali driv ted unas nikdo nehraje za skritka!!!!A kdyz hraje nekdo za neco jinyho tak se vzdycky mezisebou dohodnem!!!!!!! Wink


Seš skřítko-rasista.... jinak se to napsat nedá... . A to že u vás nikdo nehraje za skřítka je tím, že ste asi tak........ a nedokážete pochopit podstatu skřítků a vžít se do jejich kultury...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 13:51 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
[quote="Tan-min-wu (Bum-bum)"]
Hrabe Stig napsal:


Seš skřítko-rasista.... jinak se to napsat nedá... . A to že u vás nikdo nehraje za skřítka je tím, že ste asi tak........ a nedokážete pochopit podstatu skřítků a vžít se do jejich kultury...



Nejsem rasista ale dokud nebudem mit vsechny moduly aby vsichni bylyna stejne urovni tak proti nemu trochu stojim!!!!!!!!!!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 18:36 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
[quote="Hrabe Stig"]
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Hrabe Stig napsal:


Seš skřítko-rasista.... jinak se to napsat nedá... . A to že u vás nikdo nehraje za skřítka je tím, že ste asi tak........ a nedokážete pochopit podstatu skřítků a vžít se do jejich kultury...



Nejsem rasista ale dokud nebudem mit vsechny moduly aby vsichni bylyna stejne urovni tak proti nemu trochu stojim!!!!!!!!!!!!!!


Jak to myslíš, na stejné úrovni ? Question ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 20:45 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Tan-min-wu:
Takže teď nevím nic o skřítčí kultuře..?
Poslyš chlapče.. Evidentně jsi jen typ, co prostě sbaští autorům cokoli. Spotřební typ člověka. Jsi celej paf ze skřítků, což je možná hezký, ale na druhé to dojem neudělá. Jako Pj máš koukám dost malej rozhled. To vše mi může bejt jedno, i když jak čtu tvoje příspěvky, nabíhají mi žíly na rukou.. Ale osočovat Hraběte Stiga, že je "skřítko-rasista", že nedokáží pochopit jejich podstatu a že jsou "tak........" jen proto, že se na to dívá objektivně, to jsi vážně blbec... "jinak se to nazvat nedá..."

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 17, 2004 21:26 Citovat
Anonymní
Sandro Sinae napsal:
To Tan-min-wu:
Takže teď nevím nic o skřítčí kultuře..?
Poslyš chlapče.. Evidentně jsi jen typ, co prostě sbaští autorům cokoli. Spotřební typ člověka. Jsi celej paf ze skřítků, což je možná hezký, ale na druhé to dojem neudělá. Jako Pj máš koukám dost malej rozhled. To vše mi může bejt jedno, i když jak čtu tvoje příspěvky, nabíhají mi žíly na rukou.. Ale osočovat Hraběte Stiga, že je "skřítko-rasista", že nedokáží pochopit jejich podstatu a že jsou "tak........" jen proto, že se na to dívá objektivně, to jsi vážně blbec... "jinak se to nazvat nedá..."


Tos rek pekne. Very Happy Very Happy Very Happy
Hrabe Stig
Zaslal: ne prosinec 26, 2004 13:18 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Sandro : diky !!!!!!!!!!!!!!! Wink

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gilgalad
Zaslal: po prosinec 27, 2004 12:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Sandro, přečti si prosím upozornění při vstupu do Auditoria, toto fórum slouží k diskuzi a ne k napadání druhých.
To co ty můžeš považovat za objektivní, může být pro ostatní zcela subjektivní názor... z toho, co tu o skřítcích píšeš, mi vyznívá, že jsi je nepochopil, možná příliš srovnáváš s asociacemi z ,,pozemského života" a necháváš se tím svazovat. Na to máš samozřejmě právo, každý si může Asterion utvářet svým představám, ale chyba je, pokud tu svou představu pak omlacuješ druhým o hlavu a povyšuješ ji nad tu jejich.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: út prosinec 28, 2004 13:07 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Ne. Dívám se na to jako Pj, který hledá dokonalost.. Jak z hlediska světa, tak z hlediska systému.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.