Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Dobrodružství

Arled
Zaslal: ne listopad 16, 2003 18:47 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
No já osobně mám nejraději asi Zelanské vrchy a to jejich jižní část a z měst určitě Minkor a Derteon...

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: ne listopad 16, 2003 19:36 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No já nemám nějakého favorita mezi oblastmi, ale pokud se mě zeptáte na nejoblíbenější města tak pouze Albireo a Erin...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
gegu
Zaslal: po listopad 17, 2003 11:54 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Hmm tohle je ale zapeklitá otázka fakt newim na kazdym kusu tyhle zemne je neco....treba Rilond a poust výborná kombinace, nebo Sarindar a UK taky good no newim newim mne se libi vsude:))

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: po listopad 17, 2003 19:58 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No je to těžký.Všude je něco.Ale Umrlčí království a Zlatý les mě hodně oslovujou.No, i když taková Východní a Západní dálava nabízí taky spoustu možností.Z měst určitě Albireo, Rilond a Minkor.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery
Zaslal: út listopad 18, 2003 9:13 Citovat
Anonymní
Omlouvam se predem stoji to trochu mimo diskuzi ale nevim kam bych to mel dat a nechci s tim nikde otravovat.

Chtel bych se zeptat jestli nekdo z PJ nevytvarel uz jak to vypada v Daine (ha pise se to takhle?? Smile Jestli nekdo nedelal uz usporadni klástera, nenavrhoval mapy a tak. Moje druzina se ted tam dostala a rad bych jim udelal poradnou atmosferu. Atmosferu dokonalosti a uchvatnosti.
Proto bych rad vytvoril opravdu neco poradneho.

Moje predstavivost je celkem velika ale preci jenom udelat funkci jeskyni je neco jineho jako udelat opravdu uchvatnou stavbu. Architek bohuzel nejsem.

Jestli tedy neco takoveho mate jestli to se muzete hodit nebo mi to jakymkoli zpusobem dodat. Vim zhruba jak si predstavovat ale jeslti uz to nekdo delal proc to delat znova Smile Byl bych moc za kazdou odpoved. Diky
Fantom
Zaslal: po prosinec 22, 2003 11:25 Citovat
Anonymní
Idea Jeden napad mam: V libovolne vesnici posle kdokoli za arcitektem, ktery ma problemy se stavbou-padaji zdi kvuli Sak´nube-PP. Druzinka de za theurgem ziskat informace, ale ten po ni zada zlaty prsten s perlou pro svoji "pritelkyni"-jak mu sfery prozradily, nejblizsi je v poklade lupicske tlupy goblinu. Po splneni tohohle ukolicku a predani informaci arcitektovi, pokud se to v tvem Asterionu nestalo, je pad Orlich poutniku, a protoze architekt je Orli poutnik, sou z toho oplatacky se zakonem. Se sak´nubou se muze druzinka vyporadat bud rucne, s pomoci Maurilina kneze nebo mentalnim soubojem.
Moje druzinka si dost legrace uzila, kdyz byla nepravem zatcena(nebo pravem? Dva mnesice sedeli ve vezeni a pak je zachranil Alrik er Fungon, nebo jak se ten rytir z ZHMZ menuje.
Anonymní
Zaslal: pá leden 16, 2004 8:10 Citovat
Chtel bych se zeptat jestli nekdo z PJ nevytvarel uz jak to vypada v Daine (ha pise se to takhle?? Smile Jestli nekdo nedelal uz usporadni klástera, nenavrhoval mapy a tak. Moje druzina se ted tam dostala a rad bych jim udelal poradnou atmosferu. Atmosferu dokonalosti a uchvatnosti.
Proto bych rad vytvoril opravdu neco poradneho.

Moje predstavivost je celkem velika ale preci jenom udelat funkci jeskyni je neco jineho jako udelat opravdu uchvatnou stavbu. Architek bohuzel nejsem.
[/quote]

Skús niečo hotové. Napríklad v knihe Meno Ruže je mapa kláštora. A myslím, že tú atmosféru bez problémov vyrobíš. Ak nie pozri si film a mal by si byť za vodou.
balda
Zaslal: st leden 21, 2004 10:33 Citovat
Založen: 18.1.2004 Příspěvky: 3
Já mám rozhodně nejradši Rilond a jeho okolí potencielně pak Umrlčí království
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: čt květen 06, 2004 20:44 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Teďka hrajem v Erinu a okolí, tam je to docela good ale nejlepší sou pro mě Rilond a Západní Dálava. Na tuhle oblast mám spoustu inspirace. Za chvíli budu mít pučenej modul OLD, na ten sem fakt natěšenej.
Jinak Východní Dálava je klasika. Tam se toho dá provýst ještě moc a moc.
Co se týče tématu: chybí tu další náměty... snad nedošly nápady Question Crying or Very sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Valek
Zaslal: so leden 21, 2006 14:22 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
No abych prispel trosku do mlyna tak, ve meste se deji desive vrazdy bezdomovcu a straze zadaji pomoc.. stopy vedou k hrobnikovy a u nej maji lidi zjistit jak vlastne byli zabijeny. musi vyzadat povoleni k exumaci a zjisti , ze tela chybi, po pritlaceni na hrobnika zjiti ze za slusny penize ty mrtvoly nechal posilat do opusteho domu pobliz mesta, tam naleznout tajnou skrys nekromanta v podzemi. a ukol zlikvidovat je jasny. samozrejme celou dobu co slidi postavy po stopach se je nekromant snazi odstranit.

Nebo sem taky udelal prijezd obavane lendorske skupiny vrahounu na taru. uz po ceste spachali mnoho cinu a guverner ma oobavy. nakonec tato skupiona ovladne cast lesa cernych briz. V te skupine jsou zlocinci vsech povolani a postupne celi druzinka vsem zpusobum boje a navic dost obtizne protoze jako celek tvori spolu se svymi bojovniky dobre informovanou skupinu a nebude chybet nadech agentskych prstrelek a pattrani.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út leden 24, 2006 14:16 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Valek napsal:
No abych prispel trosku do mlyna tak, ve meste se deji desive vrazdy bezdomovcu a straze zadaji pomoc.. stopy vedou k hrobnikovy a u nej maji lidi zjistit jak vlastne byli zabijeny. musi vyzadat povoleni k exumaci a zjisti , ze tela chybi, po pritlaceni na hrobnika zjiti ze za slusny penize ty mrtvoly nechal posilat do opusteho domu pobliz mesta, tam naleznout tajnou skrys nekromanta v podzemi. a ukol zlikvidovat je jasny. samozrejme celou dobu co slidi postavy po stopach se je nekromant snazi odstranit.

Nebo sem taky udelal prijezd obavane lendorske skupiny vrahounu na taru. uz po ceste spachali mnoho cinu a guverner ma oobavy. nakonec tato skupiona ovladne cast lesa cernych briz. V te skupine jsou zlocinci vsech povolani a postupne celi druzinka vsem zpusobum boje a navic dost obtizne protoze jako celek tvori spolu se svymi bojovniky dobre informovanou skupinu a nebude chybet nadech agentskych prstrelek a pattrani.


Díky...toto určitě použiju...Aspon snížím počty moc silnejch postav...teda dám jim šanci...ale kdo z nich udělá chybu...tak to bude mít moc težký...život je krutý Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: út leden 24, 2006 14:33 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já osobně teď rozpracovávám dobrodružství, které navazuje na dobrodružství Skřítčí Srdce v Obloze listí a drahokamů. ...Potom co družinka odevzdá Dáje horským skřítkům, odjede někam jinam a do necelého měsícce je dohoní posel od Wu Šenga. Dáje bylo totiž ukradeno a císař je žádá o vypátrání ztraceného artefaktu. Až ho najdou mají ho odvést do bezpečí na OZS (prostě ostrovy na kterých sídlí světlonoši-nepamatuju si stoprocentně název) Wu totiž chápe, že Dáje má obrovskou moc a on nemůže dopustit, aby mohla být zneužita zlem.
Nekromanti se totiž dozvěděli o návratu Dáje do Horského císařství a hodlají ho zneužít na povolání myšlenkových bytostí. (Dáje mohou také klidně ukrást jiné vlivné skupiny např.lesaři,skřeti,dobrodruzi najatí od Kirbega,KNS,ZNS-možností je hodně).
Adalšími věcmi vás o tomto chabém dobrodružství zatěžovat nebudu. Ale pokud má někdo zájem o víc informací nebo chce něco k tomuto "dobrodružství" dodat,navrhnout nebo tak něco, tak odepište.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
drizzt
Zaslal: út leden 31, 2006 9:23 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
unnamed napsal:
Já osobně teď rozpracovávám dobrodružství, které navazuje na dobrodružství Skřítčí Srdce v Obloze listí a drahokamů. ...Potom co družinka odevzdá Dáje horským skřítkům, odjede někam jinam a do necelého měsícce je dohoní posel od Wu Šenga. Dáje bylo totiž ukradeno a císař je žádá o vypátrání ztraceného artefaktu. Až ho najdou mají ho odvést do bezpečí na OZS (prostě ostrovy na kterých sídlí světlonoši-nepamatuju si stoprocentně název) Wu totiž chápe, že Dáje má obrovskou moc a on nemůže dopustit, aby mohla být zneužita zlem.
Nekromanti se totiž dozvěděli o návratu Dáje do Horského císařství a hodlají ho zneužít na povolání myšlenkových bytostí. (Dáje mohou také klidně ukrást jiné vlivné skupiny např.lesaři,skřeti,dobrodruzi najatí od Kirbega,KNS,ZNS-možností je hodně).
Adalšími věcmi vás o tomto chabém dobrodružství zatěžovat nebudu. Ale pokud má někdo zájem o víc informací nebo chce něco k tomuto "dobrodružství" dodat,navrhnout nebo tak něco, tak odepište.

Pokud něco máš tak my to pošli na [url]dragonstalker@seznam.cz[/url], protože moje družina tohle dobrodružství právě absolvuje, i když některé části dost neúspěšně, proto jim musim dodělávat do některých částí pokračování.

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drizzt
Zaslal: út leden 31, 2006 9:26 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
Dobrej nápad je využít kombinaci Drika, Nekromantů a Xintry.

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: út leden 31, 2006 12:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Snad najdu svoji starou verzi kterou mám přepsanou do wordu. Jinak se pokusím sepsat ze svých poznámek.
BTW: Moje družina ted taky hraje Skřítčí srdce...zvládají to v celku dobře...ale nakonec je asi zradí členka družiny...upírka která pracuje pro Umrlčí království. Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.