Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  Boj v Lese padajících stínů

Kdo vyhraje v Lese padajících stínů

Dryády   [ 11 ]  
19%
  19%
Skřeti   [ 8 ]  
14%
  14%
Plavena   [ 12 ]  
21%
  21%
Taros   [ 9 ]  
16%
  16%
Někdo jiný   [ 16 ]  
28%
  28%

Celkem hlasů : 56
miloslav.zaoral
Zaslal: čt květen 29, 2008 9:58 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Tak to vypadá, že osud mého milovaného města Minkoru je zpečetěn... :(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: čt květen 29, 2008 11:39 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
přesně tak:( ani Avušarto nám asi nepomúže... to má moc pozvolný vliv... na druhou stranu, v historii minkoru už se pár podobných věcí událo - koukejme do budoucna : třebna za takovejch 100, 200 let bude Minkor zas co býval a s radou osmi:-D přibudou psionici...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
miloslav.zaoral
Zaslal: čt květen 29, 2008 13:06 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Možná Avuašarto nějak zasáhne. Kdo ví, co s ním Čenis plánuje Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt květen 29, 2008 16:12 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
a hlavně to nenechá jen tak být Riam (myslím, že nakonec dojde k otevřenému střetu mezi ním a Zanturem - a plavenský Minokor by mohl být jakýmsi "prostředníkem"...)!!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: pá květen 30, 2008 10:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Otázkou je,zda ví,jestli za Plavenou stojí Zantur.Pokud vím,tak snad o tom ví pouze Khar,tím pádem i Lien a možná Kirbeg.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá květen 30, 2008 11:57 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
Možná Avuašarto nějak zasáhne. Kdo ví, co s ním Čenis plánuje


Very Happy kdo ví... Čenis víWink a nejspíš nepoví...

No, já bych byl samozřejmě rád, kdy be statečným Minkořanům povedlo náš domov ubránit, přecejenom mají podporu Bílé pagody, pár schopných kněží by se v minkoru snad taky našlo, navíc má, podle mě, jistou výhodu v rozmanitosti armády, ale nevím, nevím...

Já se bojím že bude, pokud mu nepříjde pomos od Wu Šenga (ten má ale svých prolémů dost...) nebo Tarosu, tak padne Sad Co se týše elfů... ti si podle mě povedou "svůj vlastní" boj. Ale jestli padne, tak bych to viděl spíš na takový klidnější převzetí plaveňany a ne nějaký drancování...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: pá květen 30, 2008 15:04 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
drancování bude, to si piš...!!! Evil or Very Mad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: pá květen 30, 2008 15:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
jinak právě to, že vlastně ani Zantur ani Riam nevědí o tom druhém, kde jsou a co mají za lubem, si myslím, že právě kvůli Minkoru se to může změnit - a pak po sobě pudou... toť moje předtucha Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: pá květen 30, 2008 18:29 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Nemyslím, že dôjde k nejakej konfrontácií Zantur-Riam, to nie je Riamov štýl. Riam ujde pred plavenskou armádou, nájde si tiché miesto a znova začne spriadať plány proti ostatným drakoľuďom. A Zantur tiež nebude riskovať stret s Riamom, prípadný súboj by asi vyhral, ale na druhej strane Riam je stále drakočlovek a teda jeho porážka by Zantura stála hodne síl, čo by mohli využiť jeho nepriatelia - teda tých pár ľudí čo vie o jeho existencii... Laughing A okrem toho na podobnú prácu tu máme koho? Liena...

Drancovanie - drancovanie samozrejme bude. Neviem si predstaviť ako udržís na uzde 15 000 Plaveňanov po dlhom obliehaní, prípadnom ťažkom boji. Mjudlava si je vedomí, že musí mužom poskytnúť korisť...

Mimochodom minkorská armáda... No podľa mňa ak nezasiahne Avuašatro tak to nebude bohviečo. Bude zaujímavé sledovať či a ako sa rada dohodne na vedení obrany. Viem si predstaviť, že práve v takto vyhrotenej situácií vyplynú na povrch rasové rozdiely...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rauksul
Zaslal: po červen 02, 2008 8:01 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
No, toť otázka... taky to může vzít jako příležitost jak Zantura dostat, třeba má už utíkání dost Smile ale pochybuji...

Hmm... rabování... s tím já to mám těžký, já prostě nedokážu pochopit, jak by někdo, mohl ničit něco tak náhdernýho jako je Minkor... Mě to přijdě jako něco naprosto nemožnýho a nesmyslnýho... Problém je, že vojáci asi budou mít jinej vkus... Já bys si to představoval tak, že se Minkor po nějaký době spíš vzdá (vyhraje hrdost a odvaha, nebo láska k městu? Tedy, když už se asi neubrání...) a nechá se dobrovolně převzít s nějakou tou zárukou o "snížený devastaci města" a Minkor tak bude dobrovolně-nedobrovolně tolerovat a především podporovat Plaveněny, ktšří si z něj udělají opěrný bod. Časem se v něm i usídlí - a to bude mimo jíné další dúvod úpadku Minkoru... no jo, ale Zantur není Turgul:(

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
arten
Zaslal: po červen 02, 2008 8:10 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
No ja zas nechám Minkor zničiť - vyzabíjajú ich do posledného hobita... Táto multi-kulti utópia špatila povrch asterionsky už dosť dlho... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Zantur vs. Riam... No Riam to riskovať nebude. Riam nie je dôležitý tým koľko ľudí/drakoľudí dokáže zabiť (určite hodne), ale tým, že prežíva, tým, že je. Mimochodom pri súboji v Albireu mal problém zložiť na férovku Liena, takže zo Zanturom by som mu bez pomoci jeho party veľké šance nedával...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rauksul
Zaslal: po červen 02, 2008 11:14 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
No, já si to taky nemyslím, ale tady by to asi ztěží byl boj Riam vs. Zantur... Pochybuju že zantur OSOBNĚ se bude vůbec takovejch bajovejch akcí účastnit... A pokud náááhodou ano, tak by spíš šlo o to, že by Riam poslal několik druřin cíleně na Zantura/Zvina a počítal s tím, že Zantur se nebude vhtít hned prozradit, družina ho oslabí a PO TOM nějak zasáhne:D ale tomu nevěřím...

A Minkor... no, já porostě počítám s tím, že si Plavena bude chtít z Minkoru udělat svoje město, opěrný bod, a když ho vypadí a vydrancuje necimpr campr bude bez něj, přece jen jeho poloha (nožnost připlout lodí) je výhodná... Plaveňan snad neznamená magor... doufám.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
arten
Zaslal: út červen 03, 2008 18:20 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Minkor - ja skor predpokladam, ze Plavenania Minkor no sproste povedane rasovo vycistia. Plavenania nepatria zrovna k najtolerantnejsim narodom, takze neludske rasy to budu mat pod ich vladou tazke. A Asarijci urcite tiez...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: st červen 04, 2008 13:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Nejtěžší to budou mít asi orkové, ty to odnesou pořádně. Jsem zvědav, jak dopadne Vugur Hnág. Trpaslíci asi plavenskou nadvládu neuznají (zabarikádují se v podzemí?!?), elfové, asarijci, skřítci a hobiti zatím nechci uvažovat a lidi ze 4 království a Tarosu asi Minkor opustí... Jediní Verithiani asi přežijou (pokud nějací přežijou) celkem bez úhony... Confused

Riam vs. Zantur - nemyslel jsem to tak, že by došlo k velkolepému duelu v troskách města, ale spíš mám za to, že je velká šance, že se o sobě navzájem dozví (či něco odtuší, získají nějaké stopy a indicie...) a to povede k nějakému konfliktu, který ale může (ale také nemusí) propuknout až později a na jiném místě...

A nakonec - zajímalo by mě, jak velkou armádu v Minkoru mají Rolling Eyes

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
arten
Zaslal: po červen 09, 2008 12:46 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Myslím, že trpaslíci sa napokon vykúpia - napokon peňazí na to majú dosť. Zabarikádovať sa v podzemí nič nerieši - Plaveňania ich môžu vyhladovať, vysmädiť (česky asi vyžízniť - to znie dosž blbo) Laughing Laughing Laughing , a keď k tomu pridáš ponorkovú chorobu, tak ja to vidím na uterák. Trpaslíci sa asi zdvihnú a poberú sa do trpasličích miest v Khelegových horách (možno priamo cez Drúwaghove lesy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad )...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.